Galeria użytkownika: crasch

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Furry91
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria użytkownika: crasch

Post autor: Furry91 » wt, 4 lis 2008, 18:27

mówicie o tym sklepie CROSS ENDURO w Toruniu na Legionow :P? ten 20m od mojej szkoly :P? czesto tam zagladalem ale kxf takiego nie widzialem, eh moze sie nie przyjzalem :) sprzet pierwsza klasa :P
motocross will never die

Autor tematu
crasch
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: zielony monster
Kontakt:

Post autor: crasch » wt, 4 lis 2008, 19:08

Dzięki Barti i Fury91, fajnie, że się podoba 8)
p.s. na początku myślałem, że to jakiś handlarz (fotki i adres sklepu hm) całe szczęście, że zdecydowałem się i zadzwoniłem i okazało się zupełnie inaczej :), a do Torunia mam stosunkowo nie daleko więc pasiło mi bardzo.

Jezu71
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków

Post autor: Jezu71 » wt, 4 lis 2008, 19:17

Crasch moto naprawde robi wraznie ;)
Dobry wybor :P
pozdro
Yamaha YZ-F 250 2002, 2006LE, 2008, 2009.
Kawasaki KX-F 250 2008, 2010, 2012.
Suzuki RM-Z 250 2011.
KTM SX-F 250 2008, 2010, 2011.
KTM EXC 450 2012.

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Motocykl: Zx6r
Kontakt:

Post autor: Gany » śr, 5 lis 2008, 20:48

Ledwo wykręcałes sete a juz 250? :) no nic,niech służy
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

mały
VIP
VIP
Motocykl: Yamaha YZ250F '18

Post autor: mały » śr, 5 lis 2008, 21:07

Gany pisze:Ledwo wykręcałes sete a juz 250? :) no nic,niech służy
Ale to przecież ta sama klasa pojemnościowa :rolleyes: To 4T jest! :wink:

Autor tematu
crasch
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Kontakt:

Post autor: crasch » śr, 5 lis 2008, 21:10

mały pisze:
Ale kolega wyżej po prostu 'musiał' to napisać, wydaje mi się, że znam go z innego forka gdzie mieliśmy na ten temat małą 'sprzeczkę'. :lol:
Swoją drogą mały coś Cie mało widać na Motoxie ostatnio :? czekam na jakiś nowy filmik (tak btw.) ;).

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Kontakt:

Post autor: Gany » śr, 5 lis 2008, 22:17

crasch pisze:
mały pisze:
Ale kolega wyżej po prostu 'musiał' to napisać, wydaje mi się, że znam go z innego forka gdzie mieliśmy na ten temat małą 'sprzeczkę'. :lol:
Swoją drogą mały coś Cie mało widać na Motoxie ostatnio :? czekam na jakiś nowy filmik (tak btw.) ;).
nie znam ciebie i nie mam z toba nic wspolnego.lekka roznica w mocy jest.ale co z tego jezeli sie kreci na 1/3 ?:)
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

mały
VIP
VIP
Motocykl: Yamaha YZ250F '18

Post autor: mały » śr, 5 lis 2008, 22:33

crasch pisze:Swoją drogą mały coś Cie mało widać na Motoxie ostatnio :? czekam na jakiś nowy filmik (tak btw.) ;).
Bo ja teraz działam w podziemiu MotoX'a :P Nie za bardzo mam ostatnio czas i możliwości na wenę twórczą. Zresztą nie ma co kręcić bo wszyscy pozbyli się sprzętów. Zobaczymy co przyniesie nowy sezon :wink:
PS. Oby Ci zielone służyło! :mrgreen:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Motocykl: może kiedyś

Post autor: Kaze » śr, 5 lis 2008, 23:53

sprzęt gitara, kawi kick ass i wogóle te zielone jakoś same sie kładą na hopach :mrgreen: a stewart jest głupi :finga: haha bardzo ładny sprzęt pzdr

Aaaaaj a ja zapomniałem, ta moja rada "sprzedaj ktm'a kup kawi" xDxD to był w sumie żart ale wziąłeś sobie to do serca...I BARDZO DOBRZE :mrgreen: pozdrawiam
but only the devil responded cause god wasn't there...

Autor tematu
crasch
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Kontakt:

Post autor: crasch » czw, 6 lis 2008, 00:35

Gany - no ok przyjacielu, tak jak napisałem Ci na PW. W przyszłym sezonie zapraszam Cie na miłe latanie i zwiedzanie lasów wtedy wystawisz mi swoją fachową opinie. Mam nadzieję, że przestaniesz już tu śmiecić.
pzdr

Mały - ok, to czekamy na nowe poczynania w 09. 8) A zielone mam nadzieję, że będzie służyło dobrze, od przyszłego sezonu zaczyna poważnie z motocrossem (do tej pory głównie zabawy w lesie) - mam nadzieję, że kawa mi pomoże w tych trudnych początkach ;)
Kaze - no Stewart jest głuuuupi :lol: te wyłamki na yamaszce to już nie to samo co wyczyniał na kawie hehe :twisted:

Dzięki chłopaki za pozytywne opinie, moto jest teraz muszę porządnie zacząć trenować by głupio nie wyglądało - mamy tu nowy tor (a raczej poprzedni przebudowany) dość mały, ale na początki w sam raz - w ten weekend lecę na trening :)

pozdro

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Kontakt:

Post autor: Gany » czw, 6 lis 2008, 13:18

crasch pisze:Gany - no ok przyjacielu, tak jak napisałem Ci na PW. W przyszłym sezonie zapraszam Cie na miłe latanie i zwiedzanie lasów wtedy wystawisz mi swoją fachową opinie. Mam nadzieję, że przestaniesz już tu śmiecić.
pzdr

Mały - ok, to czekamy na nowe poczynania w 09. 8) A zielone mam nadzieję, że będzie służyło dobrze, od przyszłego sezonu zaczyna poważnie z motocrossem (do tej pory głównie zabawy w lesie) - mam nadzieję, że kawa mi pomoże w tych trudnych początkach ;)
Kaze - no Stewart jest głuuuupi :lol: te wyłamki na yamaszce to już nie to samo co wyczyniał na kawie hehe :twisted:

Dzięki chłopaki za pozytywne opinie, moto jest teraz muszę porządnie zacząć trenować by głupio nie wyglądało - mamy tu nowy tor (a raczej poprzedni przebudowany) dość mały, ale na początki w sam raz - w ten weekend lecę na trening :)

pozdro
zabraniasz mi komentować? to jest moje zdanie i tylko moje.No ale to pewnie wina kamerzysty była ze te skoki na ktmie były marne 8) 8) Potrzebujesz jakiejs osoby ktora by ci pokazała do czego sluzy te kawał suki :D Bo jak narazie to dupa :butthead: sezon jezdzenia i jakieis tam male hopki...

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Motocykl: --------
Kontakt:

Post autor: cr500r » czw, 6 lis 2008, 13:26

Gany co się tak chłopaka czepiłeś ?? Jeździ na miarę swoich umiejętności - jak je podniesie będzie lepiej zamiatał.
Jak chcesz posłuchać komentarzy na temat twojej jazdy i twojego motocykla to załóż sobie swoja galerie i dostaniesz adekwatne komentarze do zawartości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”