Opinie o forum MotoX.com.pl

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » sob, 15 kwie 2006, 15:24

Maromistrz dzieki :lol:
Dzieki tej odznace zapisze sie w historii tego forum :wink:

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » sob, 15 kwie 2006, 16:14

Takie stopniowanie jest fajnym urozmaiceniem ale "dizajn" tych naszywek pasuje do reszty jak pięść do oka. Tak jak mówi Mario77 są za duże. Może chociaż poziomo je ustawić. Nie będzie to błąd w sztuce a trochę lepiej będzie wyglądać.
Co do samego pomysłu stopni wojskowych to kwestia dyskusyjna. Mi to jest obojętne - mało wybredy jestem. Za to całkiem fajnie byłoby kiedyś zostać 500 2T riderem ;)
Może fajna byłaby taka klasyfikacja jak to jest opisane w RSM. Im więcej postów tym wyższa klasa. Guru byliby riderzy z żółtym tłem i czarnym numerem który na przykład odpowiadałby liczbie postów? Nie wiem czy to wykonalne ze strony technicznej. Ale to tylko luźna propozycja. Moża zbyt mało wyrazista. Aż tak dużo klas nie ma. Poza tym może ktoś jest przywiązany do 125 i na pińcecie nie chce jeździć.

Aha, oczywicie post postowi nie równy i bardzo mi się spodobał pomysł oceniania wartości wypowiedzi. Chyba kazdy lubi spędzić na forum pare minut i nie byłaby to dla nikogo zbędna fatyga. Ewentualnie jakaś ostrzejsza cenzura.

Dopisane: Przejżałem teraz forum i coraz mniej mi się podobają te odznaki. Są większe niż avatary i przez to ciężko odróżnić użytkowników. Wydaje się że wszyscy tak samo wyglądają.

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » sob, 15 kwie 2006, 20:54

mnie tesh tak srednio sie to podoba.. lepszy pomysl z tymi pojemnosciami a jak jush nieodwracalne zmieny to chociasz zmniejszyc to.. :roll:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

wojtek1788
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: pn, 10 kwie 2006, 00:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ziębice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wojtek1788 » ndz, 16 kwie 2006, 03:43

a co do tego ze jest mało kategorji to na jak ktoś będzie przechodził z klasy 80 na 125 to bedzie mozna napisać zatarta setka:):) jak bedzie miał wiecej postów to zrobi się setka po remącie:):) tak sobie żartuje wiem ze to głupie:P a co do pomysłu ze stopniami wojskowymi pomysł fajny:):)
EVERYBODY POMARAŃCZE!!!!

sniezek_17
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myślenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sniezek_17 » ndz, 16 kwie 2006, 23:30

forum jest naprawde super Smile przyznam ze bardzo pomocne uzyskalem wiele ciekawych i potrzebnych mi informacji Smile ale z tym zeby bylo ono dostepne tylko dla doroslych to mi sie nie podoba Razz kurcze przeciez mlodzi tez jezdza w motocrossie i tez chca brac glos w niektorych tematach a maja oni nie samowoita wiedze choc nie sa pelnoletni ... bylbym niezadowolony gdybym nie mogl sie tutaj wypowiadac i czytac wypowiedzi teraz to moje najlepsze zajecie oprocz jazdy oczywiscie Very HappyVery Happy
Ostatnio zmieniony pn, 17 kwie 2006, 11:08 przez sniezek_17, łącznie zmieniany 2 razy.

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » ndz, 16 kwie 2006, 23:36

Oczywiście opcja odpada, kiedyś taką sam proponowałem z kilkanaście tyg. temu poniważ pojawiało się duużo młodzieży na forum i niestety nie dobrze to wpływało na rozwój.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » pn, 17 kwie 2006, 07:26

Tutaj proszę kontynuować wątek opinii o forum. Nie wrzucajcie komentarzy po innych sekcjach, bo nam się wszystko rozpłynie i nic nie będzie można odszukać.
Bardzo uważnie śledzimy Wasze komentarze i na pewno zostaną wprowadzone zmiany, na razie jeszcze czekamy na opinie innych.

To skopiwałem z innej sekcji "Na każdy temat":

daminmx Wysłany: Sob Kwi 15, 2006 2:30 pm Temat postu: Nowy nabytek forum - stopnie wojskowe

--------------------------------------------------------------------------------
Niewątpliwie jest to jakaś nowość i odejście od przyjętych standardów ale... Trochę to nie pasuje kolorystycznie i jest za duże. Dlatego pytam czy nie można by zrobić mniejszej wersji poziomej bez tego tła tylko te główne znaczki: || , * , *** , ||*** z podpisami umieszczonych np. pod miejscowością pochodzenia każdego piszącego post.

P.S. Jak wyżej widać jest to moje prywatne zdanie - czyli nie każdy musi się z nim zgodzić - nie chcę być za to objechany. Jest to jedyne forum, które tak idealnie wpisało się w moje oczekiwania dlatego pragnę, aby wygodnie mi się z niego korzystało, a nie kłuło w oczy. Jeżeli ten post budzi dużo kontrowersji, albo moderatorzy nie chcą dywersji w swoim wojskowym forum to proszę szybko usunąć to co napisalem!


EXC rider Wysłany: Sob Kwi 15, 2006 2:46 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
Oczywiscie ze nie bedziesz objechany za to co napisales. To jest Twoje zdanie i masz prawo napisac co o tym sadzisz. Dobrze ze wypowiedziales sie na ten temat bo chcemy sie dowiedziec jakie sa Wasze opinie w tej kwestii.

Mysle jednak, ze to co napisales powinno trafic do tematu "opinie o forum motox" [ http://www.motox.com.pl/forum/viewtopic.php?t=371 ] bo wlasnie tam piszemy jak Wam podoba sie forum i co ewentualnie mozna jeszcze zmienic.

Prosze zebys skopiowal tam swoj post a ten temat niedlugo usuniemy.

Pozdro


sniezek_17 Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:24 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
hmm.. a po ilu postach sie awansuje na wyzszy poziom czy jak to jest ? spoczko nawet hehe:)


MXrool Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:27 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
Na stronie głównej jest pełna informacja o forum i stopniach. Zachęcam do lektury


To.mek Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 10:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
To napewno dobry pomysł, ale te "odznaczenia" mogłyby być mniejsze.


MXrool Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 10:34 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
Dzięki za rady, piszcie jak najwięcej to się przyda. Niech odp. będą szczere, bo tylko wtedy będziemy mogli zmieniać forum pod użytkowników, by było dużo inforamcji, a zarazem ciekawe z dużą ilościa udoskonaleń technicznych.

Z tą wielkością pomyślimy jeszcze, nepewno nie zostawimy sobie tego tak samo pas.


IGI CROSS Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 10:46 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------
Te odznaczenia są nawet nawet,tylko troche zaduże ,moze je w poziomie ustawić Fajnie ktoś wymyślił żeby wprowadzić np.pw50 rider i taka mała fotkę z dzieckiem na takiej yamaszce
pozdro
Nikasil.pl

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 17 kwie 2006, 11:05

Jak juz pisałem opcja 18+ odpada. To była moja stara propozycja na to co robiła młodzież na forum. Ich czynności uniemożliwiały w rozwijaniu się forum i dlatego nad tym pomyślałem. Sytuacja się polepszyła więc jest OK.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » ndz, 21 maja 2006, 17:11

Nie da sie wylaczyc tych reklam wyskakujacych?? strasznie mnie denerwuje co wlacze w zakladce inna strone forum to musze kasowac reklame i strasznie to wqrwia
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » ndz, 21 maja 2006, 19:31

Jak opłacisz jakiś solidny serwer to proszę bardzo, reklam nie będzie!
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Dlugi » czw, 25 maja 2006, 20:47

Te raklamy zniechecaja coraz wiecej ludzi do odwiedzanmia strony i forum zrobic cos z tym bo sie nie da wytrzymac :evil: z tymi reklamami
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » czw, 25 maja 2006, 20:49

jakie reklamy? :shock: mi sie nic nie wyswietla 8)
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”