Snowboard, narty | Nasze ulubione ośrodki

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BartekJ » pn, 20 mar 2006, 19:04

Jeżdżę na nartach, będzie jakieś 7 lat. I najczęsciej Wisła - ośrodek Stożek. Nie ma tłumów, chyba że ferie, ale unikamy wyjazdów w ten okres. Poza tym mamy kwaterę po znajomości, i wychodzę z nartami, spacerek 15 minut rozgrzewkowo akurat, i można jeździć.
Poza tym Szczyrk - Golgota i bliższe okolice.

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » pn, 20 mar 2006, 19:09

czy ja wiem czy taki nowoczesny??? on jush ma z 4 latka.... lubie kasprowy bo maja dobre stoki reszta to osle laczki a w myslenicach jest nowy doppelmayr 4 osobowy stok nasniezaja bo maja otworzyc w tym tygodniu zobaczymy co sie bedzie dzialo mam nadzieje ze otworza bo do stoku mam ok 2 km stok jest stromy lepszy od nosala.. jush go probowalem... na motorku 8) Ja tam i tak wole do wloch jezdzic ... zero kolejek duuuuuuuzo tras a u nas to tylko w dni tygodnia jak jedze bo sobota niedziela to zajeb jest.. w tym roku bylem na sellaronda polecam najwiekszy skiregion w europie
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Autor tematu
Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » pt, 24 mar 2006, 20:19

8)
Ostatnio zmieniony pn, 8 maja 2006, 22:06 przez Xeo, łącznie zmieniany 2 razy.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 25 mar 2006, 20:03

Jutro rano jade w Tatry do schroniska PTTK Murowaniec na Hali Gąsiennicowej. Będę codziennie dochodzić do wyciagu na Hali 30 min. i jazdaa na Kasprowym!!
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » ndz, 26 mar 2006, 23:52

Wszystkie stoki w Polsce mają się nijak do takich gigantów jak np. Austria czy Włochy. Bez porównania. Ale u nas w Korbielowie, na Wierchomli czy Mosornym Groniu też można nieźle ppjeździć.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pt, 31 mar 2006, 20:46

No i już wróciłem z Tatr. Śniegu było 170 cm, słońce, gładka trasa, mało ludzi. Było super, tylko codziennie trzeba dochodzić do wyciągu ze schroniska, ale i to ma swój urok. Wieczorami w schronisku były szkolenia ratowników polskich, włoskich, niemieckich, słowackich i belgów. Można było się dużo nauczyć.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Bart03
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 332
Rejestracja: pn, 11 cze 2007, 18:19
Motocykl: e ponad wszystko
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Bart03 » ndz, 28 paź 2007, 11:43

Dopisuje się do tego tematu żeby nie potrzebnie nie zakładać nowego :wink: :!:

A więc kto w tym sezonie zimowym byłby chętny spotkać sie z grupą MotoX i razem pośmigać na stoku :?: Piszcie gdzie najczęściej jezdzicie żebyśmy mogli się jakoś dopasować do wiekszości :roll:

Ale spoko, mamy jeszcze kawałek czasu do prawdziwej zimy :lol:

Motocross#Supermoto#Speedway#RPF#FMX


>FSW<

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: MX_Bartek » ndz, 28 paź 2007, 12:10

ja byłem:
-w Krynicy na Jaworzynie, trasa była dobra tylko rano, w ciągu dnia nie poprawiano jej i tworzyły się monstrualne muldy, szczególnie na ściance, gdzie ludzie się osuwali, plusem jest kolejka gondolkowa :evil:
-w Wierchomli niedaleko Piwnicznej, trasa świetne przygotowana, cały czas naśnieżana, nawet jak było dużo śniegu, prawie nie było kolejek do wyciągu, trasa bardziej dla początkującyhc, ja czułem niedosyt, ale do nauki idealna
-w Ustrzykach Dolnych, na obu stacjach, całkiem całkiem, można by się przyczepic do przygotowania trasy, ale ujdzie, nie jest tragicznie
-w Białce Tatrzańskiej, nowy 6-cio osobowy wyciąg krzesełkowy jest szybki, wygodny i nowoczesny, ale nawet te kilka wyciągów krzesełkowych nie może sobie poradzi z ogromnymi tłumami, w kolejce stoi się bardzo długo, niezależnie na której trasie, trasa fajna, jedna nawet stroma, inna dłuższa i łagodniejsza
-na Kasprowym, tu byłem zachwycony trasą, ale żeby wjechac kolejką gondolkową na górę, trzeba długo stac, my dojechaliśmy na 7.00 i staliśmy ponad godzinę, a ci co przyjechali na 8.00 stali napewno ze 2 razy więcej, więc lepiej przyjechac wcześnie, tym bardziej, że wyciągi na górze są tylko do 15.00, jeden wyciąg pewnie pamięta jeszcze wojnę, a wygląda jak ławka, z babcinego ogródka, drugi trochę nowocześniejszy, ale trasa bajka, pięknie...

*wszystkie stoki są oświetlone i można jeździc do ok. 22.00, z wyjątkiem kasprowego o czym już spomniałem

ravwen
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 180
Rejestracja: czw, 23 sie 2007, 11:01
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ząbkowice śl.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: ravwen » ndz, 28 paź 2007, 13:05

ja przeważnie jeżdże w kotlinie kłodzkiej np. zieleniec bo mam blisko tylko czeba dobrze trafić żeby się nie wystać w kolejce :D

MSK
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 98
Rejestracja: pt, 26 paź 2007, 08:20
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubelskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MSK » ndz, 28 paź 2007, 15:25

ja zazwyczaj do Zakopca lub Białki Tatrzaskiej bujam na narty. w tym roku mysle ze tez polece w jedno z tych miejsc lub okolic

Ethan89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: sob, 30 gru 2006, 20:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ethan89 » ndz, 28 paź 2007, 16:45

ja w szczyrku na małym skrzycznym i na golgocie a pierwszy raz w sezonie zawsze wisła malinka na rozruszanie nog :P
KX 125 rolezz

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Martin KTM » ndz, 28 paź 2007, 17:26

Ethan89 pisze:ja w szczyrku na małym skrzycznym i na golgocie a pierwszy raz w sezonie zawsze wisła malinka na rozruszanie nog :P
Wisła Malnka - Cienków :) czasami tam bywam :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”