Opinie o forum MotoX.com.pl

Co sadzisz o naszej stronie? Uwagi, Opinie, Komentarze
Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Opinie o forum MotoX.com.pl

Post autor: MXrool » czw, 9 mar 2006, 22:27

Wyraź swoją opinię o tym forum.

Ja napiszę wpierw coś od siebie, więc:

- zrobił bym dostęp taki jak na forum Motocross.com.pl, czyli dla zarejstrowanych użytkowników forum i wybieranych przez Admina, czyli nie dla wszystkich,
- po drugie, chciał bym, żeby forum było dostępne tylko dla osób pełno letnich,
- po trzecie miło widziane były by dodatkowe informacje przy nazwie użytkownika piszącego post, tak jak na innych forach phpBB np. wiek lub inne,
- po czwarte chętnie bym odwiedzał dział sklepik jeśli by takowy istniał i dział śmietnik lub muzeum forum :lol: .

Proszę Admina [Lulka, Brodiego i Bosmana] o pozytywne rozpatrzenie moich spostrzeżeń i prośb.
P.S. Stary znajomy, stary forumowicz, który cały czas tworzy i rozwija to forum, chyba coś mi się należy? hihi 8) Ooo i chciał bym być bardzo wyróżniony np. jako 'przyjaciel' na liście użytkownikiem aktywnych innym kolorem, tak jak jest Admin i Moderator. Chciał bym bardzo ale to bardzo...
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BartekJ » czw, 9 mar 2006, 23:38

Jeśli Forum ma być źródłem wiedzy dla zaczynających przygodę z offroadem, to bez sensu jest ograniczać dostęp. A kisić się we własnym gronie nie jest dobrze, bo w pewnym momencie zostanie wszystko powiedziane, i nastanie cisza na forum, a chyba nie o to chodzi.
Szesnastolatek też bierze udział w zawodach, więc dlaczego tylko z racji swojego wieku miałby nie zostac forumowiczem, i nie podzielić się swoimi uwagami.
Sklep na forum - chętnie.
Jesteś wyróżniony ilością postów, które napisałeś.
Wyróżniony kolorem - różowym może :D . Chcesz, żeby byli równi i równiejsi?

FIC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: sob, 26 lis 2005, 23:40
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: FIC » pt, 10 mar 2006, 00:44

Ja tez uwazam ze nie ma potrzeby ograniczac dostepu mlodszym (MXrool ty masz juz skonczone 18 lat?) ,przydałoby sie natomiast wprowadzic podział na klasy motocykli np. 80,125 2T, 250 2T ,250 4T 450 4T ,inne +normalne ogolne tematy,generalnie jakos to wszystko zgrupowac :D
sporo juz sie tego nazbierało na forum a ludziom było by łatwiej szukac i bedzie bardziej przejrzyscie,proponuje tez wprowadzic jakies ograniczenia w komentowaniu tematow bo sie straszny bałagan robi i wiekszasc postow jest nie na teamt albo o głupotach nie chce mi sie tego czytac i czas trace :D wiem ze to bedzie ciezkie i zalezy od forumowiczow wiec apeluje o roztropne pisanie dzieki.
ogłoszenia i sklep na forum to dobry pomysł tylko tez zeby to było jakos posegregowane.
CRF 450

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pt, 10 mar 2006, 08:03

BartekJ pisze:Jeśli Forum ma być źródłem wiedzy dla zaczynających przygodę z offroadem, to bez sensu jest ograniczać dostęp. A kisić się we własnym gronie nie jest dobrze, bo w pewnym momencie zostanie wszystko powiedziane, i nastanie cisza na forum, a chyba nie o to chodzi.
Szesnastolatek też bierze udział w zawodach, więc dlaczego tylko z racji swojego wieku miałby nie zostac forumowiczem, i nie podzielić się swoimi uwagami.
Sklep na forum - chętnie.
Jesteś wyróżniony ilością postów, które napisałeś.
Wyróżniony kolorem - różowym może :D . Chcesz, żeby byli równi i równiejsi?
Nic nie dodałeś nowego, miałeś zaproponować własne pomysły. A jeśli chodzi o dostęp to zczaj jak to wygląda na Motocross.com.pl, a potem komentuj jak również widzę, że nie zczaiłeś o co chodzi z kolorem i wyróżnieniem. Przeczytaj uważnie moje powyższe przesłanie. A o tym czy to jest dobre, czy nie zadecyduje Admin, a nie ty Bartek.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Petra
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: ndz, 24 lip 2005, 07:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Opinie o forum MotoX

Post autor: Petra » pt, 10 mar 2006, 09:07

MXrool pisze:Wyraź swoją opinię o tym forum.

Ja napiszę wpierw coś od siebie, więc:

- zrobił bym dostęp taki jak na forum Motocross.com.pl, czyli dla zarejstrowanych użytkowników forum i wybieranych przez Admina, czyli nie dla wszystkich,
- po drugie, chciał bym, żeby forum było dostępne tylko dla osób pełno letnich,
- po trzecie miło widziane były by dodatkowe informacje przy nazwie użytkownika piszącego post, tak jak na innych forach phpBB np. wiek lub inne,
- po czwarte chętnie bym odwiedzał dział sklepik jeśli by takowy istniał i dział śmietnik lub muzeum forum :lol: .
Wszystko fajnie ale srry niektore osoby np ja ktore niemaja 18 lat byly by urazone :P

----------------------------------------------------------------------------------

1.Napoczatku fajniej by bylo dodac wieksza ilosc zawodnikow do Dzialu Zawodnicy :P
2.Moze jakis maly dzial z filmikami instruktażowymi dla poczatkujacych :P

Narazie to tyle :P

4titu'd
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: czw, 16 lut 2006, 10:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z nienacka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: 4titu'd » pt, 10 mar 2006, 09:14

na motocross.com.pl wyglada to tak ze juz nie ma tam forum xD, moderator obrazil sie na caly swiat i je zamknol, razem z cala masa informacji napisana przez uzytkownikow. Ja sie podpisuje pod postem Bartka bo ma on duzo racji, wlasnie z takich i innych powodow forum na MWS sie posypalo. Jezeli chodzi o twoje postulaty MXrool to wiekszosc jak dla mnie jest do odrzucenia, a prosbe o moderatora; admina, czy kolorowy nick powinienes zglosic na PW a nie przed calym forum.

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » pt, 10 mar 2006, 11:31

Bardzo się cieszę, że MXrool zaczął ten temat. Pozwólcie, że w imieniu zespołu MotoX.com.pl ustosunkuję się do Waszych postulatów:

1. Ograniczenie dostępu do forum. Jak już pewnie zauważyliście, w pewien sposób taki dostęp został oraniczony po wprowadzeniu obowiązku rejestracji dla tych, którzy chcą pisać. Ci którzy chcą tylko przeglądać, nie muszą się rejestrować. Uważamy, że takie rozwiązanie jest najlepsze. Piszą tylko ci, co mają coś do powiedzenia.

2. Selekcja Forumowiczów przed Admina. Tak nie można! Z kilku powodów. Skąd ja (lub inny Admin) mamy wiedzieć, kto kim jest i co sobą reprezentuje? To po pierwsze. Po drugie, każdemu trzeba dać szansę. Pamiętajcie, że jeszcze kilka lat temu wielu ze stałych Forumowiczów nie miało pojęcia, jak się jeździ motocyklem, więc nie zapominajmy o młodych i aspirujących.
Uważam, że wielkim błędem formu MWS jest jego elitarność i dowolność w przyjmowaniu członków. U nas na pewno tak nie będzie.
Siłą serwisu MotoX.com.pl jest jego otwartość na współpracę z każdym oraz danie możliwości wypowiedzenia się wszystkim, którzy są w jakiś sposób związani z MX/ FMX/ enduro itp.

3. Śmietnik na forum. Zgadzam się, że jest! Zwłaszcza w starszych tematach, gdy mniej zwracaliśmy uwagę na jakość treści. Od pewnego czasu jednak, ja oraz EXC Rider pilnujemy, by zupełne bzdury się nie pojawiały. Niektórzy się nawet na mnie troszkę obrazili pisząc na priva, że ich dyskryminuję. Nie da się zadowolić wszystkich.

4. Fachowe informacje. Jeżeli ktoś chce podzielić się czymś fachowym w formie artykułu i zdjęć, to niech śle na adres biuro@motox.com.pl i będziemy publikować na Stronie Głównej oraz w odpowiednich działach. Tam na pewno nie będzie śmietnika. Już kilku takich ambitnych napisało do nas, np. art. o goglach, a niebawem ukaże się o butach MX. Zachęcam do takiej formy przekazywania informacji.

5. Dodatkowe info przy nicku. Oczywiście bierzemy to pod rozwagę. Jeśli tylko możliwości techniczne pozwolą, to pojawi się coś takiego. Jak również zamierzamy wprowadzić tzw. rating, czyli rangę użytkownika w zależności od ilości napisanych postów (MXrool, od razu zostaniesz generałem, hihi!).
A tak przy okazji, to chciałbym Ci, MXrool, podziękować za bardzo aktywny udział na forum. Bezwzględnie napisałeś nawięcej postów, i to takich, które są merytorycznie bardzo wartościwe. Nie ukrywamy satysfakcji, że dzieki takim ludziom jak Ty, ta strona i forum się prężnie rozwijają. Dzięki.

6. Sklep/ ogłoszenia. Widzę, że jednak nie odpuszczacie w tym temacie. Więc bierzemy to poważnie pod rozwagę. Chicielibyśmy, żeby w jakiś sposób to było połączone z Ogłoszeniami na Stronie Głównej. Zobaczymy, na pewno coś się wymyśli. Chcielibyśmy Was zadowolić, ale jednocześnie ożywić sekcję Ogłoszenia. Tam się mało dzieje. Niebawem Was czymś miłym zaskoczymy. Zresztą, jak macie propozycje, to piszcie.

7. Grupowanie tematów. Uważam, że w tej chwili są dobrze pogrupowane. Jeżeli byśmy wprowadzili kolejne podziały, np. na klasy pojemności czy techlologię silnika, to mogłoby się zrobić jeszcze mniej przejrzyście. Pozostaje apelować do ludzi, by nie pisali niepotrzebnych komentarzy. I tak staramy się je usuwać w miarę na bieżąco. Wielu z nich nie widzicie, bo ja i EXC Rider kasujemy je w tajemnicy przed wszystkimi;-)

To chyba tyle na razie. Pozdrawiam.
Nikasil.pl

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » pt, 10 mar 2006, 18:35

A jeśli chodzi o dostęp to zczaj jak to wygląda na Motocross.com.pl, a potem komentuj jak również widzę, że nie zczaiłeś o co chodzi z kolorem i wyróżnieniem
Wygląda to tak że nikt oprócz garstki wybranych nie może wejść na forum. Rewelacja. Chyba że jestem na tyle mało zdolny że nie wiem jak to zrobić. Ja czytałem forum mx od dawna, raz zadałem pytanie, odpowiedzi niemal nie uzyskałem, więc dalej już nie udzielałem się w ogólę. Nie wiem w czym forum mx było gorsze przez to że je czytałem.

Co do wyróznienia dla ciebie to ja tez nie zczaiłem. Doskonale widać że najwięcej się udzielasz i piszesz mądrze więc o co jeszcze chodzi? Jakieś chore ambicje chyba.

Autor tematu
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pt, 10 mar 2006, 21:02

Ciechu pisze:Jakieś chore ambicje chyba.
Ale przyciołeś, normalnie. Widzę. że ty też ciężko czaisz o co chodzi. A na MWS nie dostałeś odpowiedzi, bo pewno zadałeś jakieś głupie pytanie. Trochę pisałem na tamtym forum i wiem jak reaguje towarzystwo na takie posty.

P.S. Pozdro z Hali Miziwej w Beskidzie Żywieckim.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » pt, 10 mar 2006, 22:47

Skąd ty możesz wiedzieć o co pytałem? Zadałem konkretne pytanie i nie dostałem konkretnej odpowiedzi . A ty już brniesz w głupie domysły bo wiedziałeś wszystko jak się urodziłeś. Zresztą, głupia dyskusja i nie na temat. O jeden post za dużo. Życzę żebyć dostał nick w zielonym kolorze czy jakim tam chcesz.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 10 mar 2006, 23:15

Tu sie zgodze z MXrool że na motocross.com.pl ludzie odpowiadają na posty. Dwa razy założyłem temat i dostałem po 2 strony sensownych odpowiedzi także nie wiem w czym problem. Tak często piszą konkretni zawodnicy i na jakieś pierdoły chyba nawet nie odpisują. Ale faktem jest że jest to jakaś taka niedostępna elita i nie wiem jakim cudem udało mi sie zalogować.
but only the devil responded cause god wasn't there...

yuzik
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: pn, 6 lut 2006, 14:20
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice koło B-B
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yuzik » pt, 10 mar 2006, 23:47

Popieram przedmówców, forum jest bardzo ciekawe i przejrzyste- nigdy nie mialem problemu ze znalezieniem interesującego mnie tematu.Zablokowac dostep niepelnoletnim??-jestem zdecydowanie przeciw, tak jak wypowiedzialo sie kilka uzytkowników przede mna.Mxrool,zapytam-po co???Owszem czasem znajdzie sie wyjątek typu koles co smędzil o backflipie a w pierwszym poscie pisal ze jest poczatkujący i nie wie co jest grane z iskrą w jego cr-ce.Tutaj jeszcze uwaga do Mxrool-a dlaczego chcesz byc wyrózniony kolorem na forum?Wszysy widzą ile masz postów i że nie piszesz głupot, tylko porzadne podsty, wiec nie wiem w czym problem.NIe wiem co na to użytkownicy, ale ja sądze ze to nie jest dobry pomysl-wyobraz sobie ze znajdzie sie osoba na forum mająca pewne doswiadczenie i mase czasu, która napisze wiecej postów, i co ?-ten ktos tez ma zostac wyrózniony kolorem????Proponuje moze jakąs tabele "postową" typu: 100 postów-rózowy, 200 zielony , 300 czerwony itp :D :D :D Czy to jest mądre....Wracając do tematu to nie mam najmniejszych zastrzezen do forum- moderatorzy i admin odwalili kupe dobrej roboty, oby tak dalej :!: :!: :!: Dzięki
kawasaki kmx 125 97'

ODPOWIEDZ

Wróć do „MotoX.com.pl”