Backflip Cordova!!!

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » sob, 25 lut 2006, 11:26

Mi się wydaje że niestety krótko pożyje albo strasznie będzie się męczył.
A te spawanie kości jest bezpieczne? ,ja bym nie dał do spawania.Co ja mam pręt czy kość :lol:

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 25 lut 2006, 11:32

To jest całkowicie bezpieczne, do tej kliniki przyjeżdzają ludzie z całego Świata, z Polski też [zawodnicy z MX i EN]. Tylko zabieg jest bardzo kosztowny, ale na drugi dzień juz możesz prawie normalnie funkcjonować, a po tygodniu już nie pamiętasz że byłeś połamany.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » sob, 25 lut 2006, 13:58

Dobry temat hehe Wg mnie lepiej zyc krotko i tak jak zyje TP niz zyc te 80 lat i cale zycie nic nie robic tylko pierdziec w stolek :lol: :lol: :lol: :lol:
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 25 lut 2006, 14:36

Może kiedys docenisz, że warto żyć długo. Ja bym dla sławy nie chciał żyć tak jak Travis, który jak już będzie się starzeć to ogarnie go potworny ból i cierpienie. Nie życze mu tego, ale przy tylu urazach jakie przeżył jest to nie uniknione.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » sob, 25 lut 2006, 15:16

Święta racja.On jak będzie miał 30 na liczniku to go wszysko zaznie boleć :wink:

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » sob, 25 lut 2006, 17:18

nie napisalem ze dla slawy tylko chodzilo mi o to jak zyje, nie tylko moto ale poprostu korzysta z zycia ale nie wydaje mi sie zeby ok 30 go zaczelo bolec to jeszczre nie starosc moze tak ok 50 jush cos bedzie bolec a do tej pory napewno medycyna sie rozwinie i no problem 8)
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 25 lut 2006, 17:26

Isbi pisze:nie napisalem ze dla slawy tylko chodzilo mi o to jak zyje, nie tylko moto ale poprostu korzysta z zycia ale nie wydaje mi sie zeby ok 30 go zaczelo bolec to jeszczre nie starosc moze tak ok 50 jush cos bedzie bolec a do tej pory napewno medycyna sie rozwinie i no problem 8)
Mówisz, że nie dla sławy i że byś też tak chciał żyć? No to już zaczynaj! Tak samo jaki i on możesz kożystać z życia, zobaczymy ile flipów zrobisz. A boleć napewno go zacznie wcześniej niż gdy będzie mieć 50 lat. Medycyna idzie do przodu, ale wątpie by tak szybko poszła i wynalazła tak genialny lek, który go ochroni od bólu zwłaszcza po tylu kontuzjach. Wystarczy, że przeciętny człowiek skręci sobie cuś lub złamie i ma problemy do końca życia.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » sob, 25 lut 2006, 17:32

Mxrool ma racje,może przesadziłem z ta 30 ale jak będzie miał 40 to już na pewno jak nie wcześniej.A po tylu złamianiach go teraz nawet może boleć.Mój tata miał złamaną nogę i do dziś go czasem boli. :roll:Choć mineło ze 20lat

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » sob, 25 lut 2006, 17:49

Mxrool wiesz jakbym mial taka kase jak on i takie mozliwosci jakie mozna robic w ameryce to bym robil ale niestety nie mam tyle floty co on i nie mam takich mozliwosci w naszym szarym kraju
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 25 lut 2006, 17:54

Może te wszystkie tricky są odjechane, FMXsiarze prowadzą fajny tryb życia, wielu z nas też by tak chciało. Obracają się w wielkim świecie pieniędzy, mają eXtra fury, domy... wszystko. Ale wyobraź sobie kogoś z Twojej rodziny w akcji jak kręci double-backflipa, posrał byś sie za przeproszeniem ze strachu, żeby nic mu się nie stało. To wszystko fajnie tylko wygląda na kolorowym ekranie i przez pewien czas sławy. A puźniej co? Puźniej świat o tobie zapomina i bierzesz kilo tabletek by zapomnieć o bólu, który cały czas jest z tobą. Pieniędzy można sie dorobić inaczej, po przez PRACĘ!
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » sob, 25 lut 2006, 17:58

Pewnie rodzice Pastarna sydzą w domu i się modlą żeby tylko mu się nic nie stało :roll: .Choć tak naprawdę ojciec Pastany też jeździ na motorze i umie beck flipa
Ostatnio zmieniony sob, 25 lut 2006, 18:00 przez IGI CROSS, łącznie zmieniany 1 raz.

ChopinFMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: ndz, 19 lut 2006, 21:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ChopinFMX » sob, 25 lut 2006, 17:59

Rany jaka dyskusja pod moja nieobecnosc sie rozwinela..:)

JA mialem zlamany palec i do teraz mnie boli..:/ a to tylko palec..
zacznie go spokojnie bolec kolo 40 a najgorsze sa nie te zlamania tylko ilosc wstrzasow mozgu..:/ No ale coz..nieposwiecilbym sie tak dla pieniedzy ..ale uwazam ze nietrzeba sie tym przejmowac i rezygnowac z trenowania bo wescie pod uwage ze oni maja te kontuzje przy trickach typu backflip itp..<najczesciej> a poki co to nikt z nas takich chyba nieplanuje krecic..:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”