Co sądzicie o Huski?

Autor tematu
grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Co sądzicie o Huski?

Post autor: grzesiek3210 » ndz, 13 lis 2005, 11:49

Jakie macie zdanie o motocyklach z tej firmy. Porównując do japońców jaka jest ich trwałość, najczęściej spotykane awarie i bolączki. No i cena...ile kosztuję eksploatacja takiego sprzętu czy wychodzi taniej niż made in japan itp. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » ndz, 13 lis 2005, 19:16

Tak szczerze, to nigdy nie jeździłem na Hasky. Wielu jednak narzeka, takie dochodzą do mnie sygnały. Nie wiem czy to wynika ze słabej jakości, czy raczej z nieumiejętnego dbania o motocykl. Trochę to rzadka maszyna na naszych polskich torach i w ogóle w świecie. W Stanach chyba nikogo nie widziałem na takim sprzęcie. Tak na wszelki wypadek kup japońca, najlepiej nie starszego niż 2000 r., a im młodszy tym lepiej i nie prawdopobonie będzie to najwłaściwszy wybór jeśli idzie o relację ceny do jakości.
Nikasil.pl

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pt, 18 lis 2005, 22:26

Ładne motorki,ale chyba nie są za bardzo popularne

slavian
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: slavian » ndz, 1 sty 2006, 18:40

witam
Husqvarna ponoc niejest zbyt ceniona poniewasz jest to motor raczej nowy i rzatko uzywany ale wiadomo japoczyk czesci tansze latwiej dostepne i japoczyk to motor z tradycjom i sprawdzony motor a husky to motor dlamnie zagadka

endo
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: endo » czw, 12 sty 2006, 11:00

Kupiłem dwa m-ce temu nową te450' 06. Wcześniej miałem KTMy EXC 520 i 450 i muszę powiedzieć, że różnice są nieznaczne. Każdy z tych motocykli ma wady i zalety np. Husca ma super zawiachy do enduro, ale gorzej sprawują się na torze, jest trochę szersza od KTMa, ale za to bardzo zwrotna. Silnik jest trochę słabszy, ale bardziej elastyczny co pomaga na podjazdach itp. Skrzynia biegów jest zestopniowana na krótko i mi to nie dokońca pasuje. KTMem zakręt brałem na 2 i o nic się nie martwiłem, w HUSCE na wyjściu mam koniec obrotów i jeszcze w zakręcie muszę zmieniać bieg. A tak wogóle to jestem zadowolony i mam nadzieję, że się szybko nie posypie. :roll:

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 2 lut 2006, 14:43

Husqvarna słynie przede wszystkim z urządzeń do pracy w ogrodzie i w lesie. Słynne pilarki Husqvarna, również maszyny do szycia, kozy [piece], z motorami jest różnie. Husqvarna moim zdaniem robi dobre motocykle już od wielu lat. Obecnie produkowane są we Włoszech kiedyś w krajach skandynawskich. Po pożarze fabryki przemysł motoryzacyjny trochę podupadł, ale na nowo możemy obserwować rozkwit produkcyjny.
Dużą zaletą motocykli Husqvarny jest zawieszenie Marzocchi, które idealnie spełnia swoje zadanie. Silniki też są dobre, ale nieraz wadliwe. Kolega ma Huskę 250 4T z 2005 roku i już pare razy korba staneła. Nowe modele Husqvarny maja być debiutem, zobaczymy jak się spiszą... Chciał bym dodać, że w Husce kolanko wydechu jest tytanowe. To duży plus, bo z konkuręcji tylko Yamaha ma seryjnie zakładane z tytanu.

Nasz najlepszy zawodnik Enduro - Bartosz Obłucki wraz ze Stefanem Merrimanem [Australia | Worldchampion E1] w sezonie 2006 odchodzą od Yamahy która bardzo zawiodła w minionym sezonie i będą teraz jeździć w stajni Husqvarna. Parę lat temu jeździli już w Teamie fabrycznym Husqvarny.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Cypek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: śr, 18 sty 2006, 20:37
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Co sądzicie o Huski

Post autor: Cypek » czw, 2 lut 2006, 16:08

grzesiek3210 pisze:Jakie macie zdanie o motocyklach z tej firmy. Porównując do japońców jaka jest ich trwałość, najczęściej spotykane awarie i bolączki. No i cena...ile kosztuję eksploatacja takiego sprzętu czy wychodzi taniej niż made in japan itp. Pozdrawiam
podoba mi sie ta rasa... :roll: sprzet do robot ogrodowych tez jeet spoko, ale na motocyklach to oni sie hui-a znaja. : ) skupi sie lepiej na chinczkach.
...Behemoth keeps me alive...

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » czw, 2 lut 2006, 18:32

Cypek chyba prędzej na Japończykach,bo Cińczycy robią jeszcze więsz chłam niż Husqvarna.A podobno Obłucki na startować w 2007r na husce właśnie ciekawe co z tego wyniknie ale jest podobno z tego zadowobony bo ma być w fabrycznym teamie hu....... :wink:

mario77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 135
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mario77 » czw, 2 lut 2006, 19:43

na modelu 2007 :toimonster:

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » czw, 2 lut 2006, 19:51

nom,podobno mówił w jakimś wywiadie że jest super ciekawe jak wygląda :lol:

Masto
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: wt, 14 lut 2006, 14:29
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bialystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

motocykle huscy

Post autor: Masto » wt, 14 lut 2006, 14:41

Z tego co wiem to Obłucki będzie jezdził na modelu te 2006 do maja, a potem będzie testował model 2007. :lol: Już go widzę jak tą " kosiarką" -co niektórzy twierdzą, łoi te niebieskie padaczki :butthead:

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Co sądzicie o Huski

Post autor: Xeo » śr, 15 lut 2006, 21:56

Cypek pisze: podoba mi sie ta rasa... :roll: sprzet do robot ogrodowych tez jeet spoko, ale na motocyklach to oni sie hui-a znaja. : ) skupi sie lepiej na chinczkach.
Piękny to sprzęt jest :D a co do tego że się nie znają to jesteś grubo w błedzie :twisted: bo HUSKY to pionier jeżeli chodzi o aluminiowe zawieszenie co japończyki zgapili od HUSKY a 100 lat tradycji to mówi samo za siebie i przęjęcie firmy przez CAGIVA GROUP>to przecierz nie producent ze Swidnika :lol:
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Husqvarna”