FMX w Polsce

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 4 lis 2006, 20:39

SEBOOL pisze:Ale za to jak długo jeździ i co dostaje z tej jazdy od sponsorów już dawno powinien mieć na koncie backflipa! W USA jakies łepi za chata na gorkach robia a on coś cyka!
pozdr.
Stary, troche luzu, może ty wykręć najprostrzego tricka i pogadasz wtedy. Jak nie doświadczyłeś to po co te głupie komentarze? Najlepiej się ocenia, a jak samemu coś zrobić to co?
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » sob, 4 lis 2006, 20:59

Doskonale wiem i nigdy tego nie ukrywałem że nie jestem mistrzem i że nigdy nim nie będę ale słuchaj Podmol (czech) kupił moto za własne pieniadze i jest to seryjna RM 250 i kręci backflipy. A Ogłaza ma furde stuningowana i lata już doś długo a patrząc co reprezentuj przez czas to nie widze postępów. Mam nadzieje ze w 2007 roku na 4um bedzie założony temat pierwszy backflip Ogłazy i bynajmnij nie do gąbek!
pozdr.
RS SERWIS

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 4 lis 2006, 21:01

Powiem tak, my mu nawet do kostek nie dosięgamy i te komentarze czy coś umie czy nie są nie na miejscu. A co umie, przekonasz się w Katowicach. Pozdro

Melanż chłopie, melanż i to się liczy
hehe :twisted: :twisted:
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: cr500r » sob, 4 lis 2006, 21:04

nic tak nie działa na zawodnika jak rywalizacja,a z kim w Polsce miał rywalizowac Ogłaza zeby teraz wiecej od niego wymagac???On musi jezdzic do mniejszych Czech zeby posmigac z kims na poziomie.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 4 lis 2006, 21:06

No to tak, masz racje CR500R, ale nie podważajmy jego umiejętności. On ciężko pracuje i go bardzo podziwiam za to co robi. Jest dla mnie wielki!!
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

SEBOOL
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 951
Rejestracja: ndz, 22 sty 2006, 10:12
Motocykl: CRF only
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: SEBOOL » sob, 4 lis 2006, 21:23

Może w Polsce ale zagranicą to można powiedzeć że jest ...!
Ale MXrool wszytko okaże sie w Katowicach co pokaże i które miejsce zdobędzie!
pozdr.
RS SERWIS

yogi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 361
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 20:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tuchola
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yogi » sob, 4 lis 2006, 21:36

Moim idolem jest Bubba, ale Ogłaze bardzo cenie i szanuje.

Jest chłop, który wie co chce w życiu, robi swoje i zbytnio sie tym nie chwali, i właśnie za to nie chwalenie sie go szanuje.


Bart chce wszystkich zaszokować. Ostro pewnie trenował i trenuje przed Katowicami, gdzie pokaże na co stać polski FMX. Ja w niego wierze i będę wierzył aż do czasu kiedy będę lepszy od niego ( co sie pewnie nigdy nie stanie, choć niegdy nie mów nigdy :lol: )

I pamiętajcie co by nie było na świecie: W Polsce NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH!

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 4 lis 2006, 21:48

A Ogłaza ma furde stuningowana
Oprócz ustawienia zawieszenia, wyciętych miejsc na graby i skróconych błotników to nic tam nie ma. Ja mam szacunek do kolesia za to jak robi np. cliffhangera bo robi go na światowym poziomie albo np. strippera. Backflip to nie wszystko, technika i styl sie liczy. Według mnie Ogłaza prezentuje wysoki poziom swoich trików, i walić tego backflipa. Znając życie to robi go od dawna tylko pokaże to w Katowicach a nie napala sie tak jak Kłopot.

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: cr500r » ndz, 5 lis 2006, 01:06

dla mnie Ogłaza to jest gosc i szanuje go tak samo jak Błazusiaka,Obłuckiego,Szustera i paru innych za to ze reprezentuja wysoki poziom sportowy a pochodza z kraju ,w którym dla duzej czesci społeczenstwa motocykle to "pojazdy diabła" i trzeba z nimi walczyc.Bede trzymał kciuki za Ogłaze w Katowicach.

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » wt, 7 lis 2006, 10:06

N codzien jestem spokojnym gościem ale jak czytam niektóre posty toi krew mnie zalewa. Nakręcacie jakąś sztuczną rywalizację pomiędzy Kłopotem a Ogłazą a jeszcze kolego Kaze wieczniejedzie po Darku chodź napewno nie ma zielonego pojęcia jakijest.Znam zarównoDarka jak i Bartka osobiście zarówno jeden jak i drugi to zarypiaście fajni kolesie.Drogfa każdego z nich do fmx-ujest zupełnie inna.Długo przed tym jak Bartek zyskał tylu sponsorów gdy jeszcze skakała na pare razy spawanej kawasaki gdyjeździł zdezelowanym ogórkiem czestospotykali sie z Darem poskakać.Gdy Daro zbudował pierwszą rampę Ogłaza robił już seatgraba czy strippera.Z racji tego że Bart mieszka teraz w Warszawce żadko sie widzą a i tak Daro w wakacje był poskakaću Bartka.Chłopaki przecież to wiadomo że to inny poziom ale do cholery nie piście że kłopot jest słaby i że sie wozi. Czy wy nie potraficie w Fmx znaleźć tego co najważniejsze czyli pasji i pozytywnej zajawki.
Nas w zielonej górze jest w tej chwili jest siedmiu oprócz klopota skaczących z rampy i co mamy dać sobie spokójbo zamiast z 22 metrów skaczemy z 13 na najlepszy nasz trick to nothing.
Ludzie od tego sie zaczyna my mamy już powyżej 25 lat ale młodzi patrzą i może wyrośnie jakiś talent.CZy wiecie że we wsi w której skaczemy wszystkie dzieciaki budują małe rampy i skaczą rowerami czy wiec to co ropbimy nie ma sensu bo w świecie już robią same flipy.
Szczególnie wkurza mnie KAZE który wciąż marudzi, jak Daro zrobi flipa to powieżę dupa bo bez combosów .CZłowieku Klopot to koleżpo 30 nie ma wielkich sponsorów ani wielkich już szans na wielki sukces ale ma chłopie pasje ciężko pracuje żeby mieć pieniądze na motor czy budowe basenu.po pracy gdy ty pewnie zalegasz przed kompem on ćwiczy flipy nie dlatego że sie wozi ale dlatego że ma zajawkę.
W jego basenie brakuje gąbek i naprawde nie jest bezpiecznie ale coś robi. A co ty zrobiłeś oprócxz marudzenia.Pieprzona polska mentalność.Zawsze źle.
Póki co mamy Bartka któryjest naszym towarem eksportowym sale i na tym forum są tavcy co już piszą bo bez sensu bo inni robią 360.
Straszne to jest jak bedziemy tak myśleć to nigdy sie nie urodzi w Polsce żaden talent.Powiedz Chłopie(Kaze)czy kiedykolwiek skoczyłeś z rampy. Myślisz że to takie proste sie przełamać. Bartek ćwiczy codziennie i zobacz jak powoli wprowadza nowe tricki.
Dlategowszystkim marudom co tylkooglądająfilmik podziękujemy zacznijcie w końcu doceniać ludzi za ich pasję.
UFFF dużotego ale strasznie sie wkurzyłem
Do zoba w Katowicach i powodzenia dla Bartak.
freestyle for life

kams
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 377
Rejestracja: śr, 15 mar 2006, 13:44
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa -wawer zb&art
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kams » wt, 7 lis 2006, 13:02

Z tego co zauwazyłem to Kaze nei ma wątów do Dara (szanuje go) ale do całej tej otoczki medialnej

szesc lat temu pastrana dopiero próbował backflipa a z poziomem innych tricków nie odbiegał od tego jak wykonuje je BArt (czyli perfekcyjnie) hmm moze lepiej mieć zajebiscie stylowe np. cliffhangery niż backflipa jakiegoś krzywego (kwadratowego :P)
wezmy na przykład REnnera - jak sam mówi nie lubi backflipa i nei jara go to - ale musi go wykonywać chiciazby dla punktów -według mnie stylowy whip(a Bartek wali kozackie uwierzcie) budzi respect

hmm a moze BArt juz zkminił backa ? i pokaze go w Katowicach ? licze na to

poza ttym jakto powiedział BArtram rocksolid vs backflip nacnac

więc kto jest większym kozakiem ? BART

mam takie zdanie ponieważ do neidawna zajmowałem sie skateboardingiem a tam liczy sie styl i tam ludzie wygrywają zawody stylowym ale prostym nollie flipem

licze po cichu że w następnym sezonie uda mi sie zmajstrować małego kickerka i troszke poskakać (bo póki co zaczałem przełamywać lęk wysokości)i zdaje sobie sprawe z tego że na wyjsciu jest ostre jebnięcie
dla tego mam RESPECT do wszystkich freestylerów w Polsce

greg do Ceibie tesh

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 7 lis 2006, 17:04

Nakręcacie jakąś sztuczną rywalizację pomiędzy Kłopotem a Ogłazą a jeszcze kolego Kaze wieczniejedzie po Darku chodź napewno nie ma zielonego pojęcia jakijest
Ja sobie marudze - mam do tego prawo i nikt mi go nie odbierze. Nie jade po nim, tylko stwierdzam fakt. CO TO JEST ŻE CZŁOWIEK NIE MOŻE SWOJEGO ZDANIA WYPOWIEDZIEĆ? Już coś napisze to jeden z drugim sie obraża. Nie podoba sie? To jest opcja ignorowania postów, możesz z niej skorzystać. Pozdro dla Kamsa który wie o co chodzi.
Z tego co zauwazyłem to Kaze nei ma wątów do Dara (szanuje go) ale do całej tej otoczki medialnej
Nic dodać, nic ująć. Nie trzeba chyba być w Mensie żeby to zrozumieć.
P.S jeszcze dodam że ja na codzień jestem nerwowym człowiekiem ale takie wciskanie komuś swoich racji doprowadza mnie do kompletnej furii.
CZłowieku Klopot to koleżpo 30 nie ma wielkich sponsorów ani wielkich już szans na wielki sukces ale ma chłopie pasje ciężko pracuje żeby mieć pieniądze na motor czy budowe basenu.po pracy gdy ty pewnie zalegasz przed kompem on ćwiczy flipy nie dlatego że sie wozi ale dlatego że ma zajawkę.
I co ty możesz wiedzieć o tym co ja robie? Weź sie tak nie rozpisuj na mój temat bo ch*j o mnie wiesz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”