MX vs ATV UNLEASHED

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
detlef
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: pn, 16 lut 2009, 21:43
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: detlef » pn, 23 lut 2009, 20:34

Panowie może niech ktoś zaproponuje jakaś traske i kręcimy czasy ! tak żeby opór wycisnąć

buli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pt, 1 sie 2008, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: buli » czw, 26 mar 2009, 22:05

Drodzy Panowie Koledzy mam do was wielką ,ale to bardzo wielką prośbę :P czy ktoś ma tą gierke na XBOX 360 tą MX vs ATV UNLEASHED i nie tylko i jakieś jeszcze ciekawe gry na tą konsole?? Bardzo ,ale to bardzo bym prosił jakby ktoś mógł to wypalić i przesłać mi oczywiście nie za free jak ktoś bedzie mógł pomóc to prosze o kontak na PW lub na gg 5455946

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Problem!

Post autor: sebek1516 » pt, 26 cze 2009, 11:57

Siema gdy ściągne niektore trasy które maja elementy stworzone przez innych ludzi (widownie, inne skoki, itp) to mi sie nie wczytuja i czesto okazuje sie ze sciągam pusty stadion a nie trase fmx. z kąd mam pobrac te elementy?
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

MXdst
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: ndz, 20 lip 2008, 23:15
Motocykl: Yamaha
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: MXdst » pt, 26 cze 2009, 22:44

Było już http://www.mcmfactory.com/ jest jeszcze jedno ale nie mogę znaleźć. Poszukaj w temacie

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: sebek1516 » sob, 27 cze 2009, 10:56

Mi nie chodzi o linki do strony tylko co trzeba sciagnac zeby trasy działały. Bo mi sie nie ktore wlączaja ale nie ma wiekszosci elementów tj. skocznie fmx i inne pierdoły. Co z tym zrobić?
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Akumu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: ndz, 3 sie 2008, 20:42
Motocykl: Honda CRF 250R 2009r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: Akumu » śr, 1 lip 2009, 12:53

Tutaj masz link do paczki z rampami -> http://odsiebie.com/pokaz/3910561---aadb.html
Plik mymodels.pak wrzucasz oczywiście do folderu data. Zawartość folderu "pco" kopiujesz do mx vs atv unleashed/media/pco.
Następnie musisz zmienić rozszerzenie pliku model.lib na model.txt (znajduje się on także w folderze media). Otwórz model.txt w notatniku (ten ściągnięty) i skopiuj całą jego zawartość. Teraz wklej ją do pliku model.txt w folderze media i z powrotem zmień format na lib. Powinno działać.

Przy okazji chciałbym wszystkich zaprosić na wspólne ściganie się w MvA przez Hamachi. Specjalna wersja do MvA do pobrania tutaj -> http://www.filehippo.com/download_hamac ... 96c16c0d7/

Dołączcie do serwera
Username: Flippin' Sideways SuperX SIM
Password: race

Polecam bo zabawa jest naprawdę przednia a rzadko kiedy jest ktoś z kim można się pościgać.


dede
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: czw, 2 sie 2007, 10:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: dede » czw, 2 lip 2009, 00:54

Do tej sieci co kolega tu podal podlaczyc sie nie moge, proponuje zrobic nowa i bedzie dobrze. Pamietam, ze pisalem jakiegos posta dosc dlugiego, na temat wgrywania trikow no ale bajka... Bede pisal to co pamietam... Jezeli posiadacie oryginalna gierke mozecie grac online, a jak nie to pozostaje wam lan czyli hamachi. Pamietam ze bylo cos takiego, ze gdy masz kopiowane mva to mozesz czasem sie podlaczyc online do jakiegos lobby ale to musisz sobie zrobic konto na gamespy, lecz polecam jednak grac przez hamaka. Niebawem wyjdzie taki jakby super ekstra jedyny patch do mva o nazwie MVA 09, tworzony mi. przez messiaha, ddmxa itp.. Bedzie to jakby instalka po ktorej w twoim mva beda wybrane przez tworcow gry najlepsze tory, skiny itd. itp. Bedzie rowniez mozliwosc gry przez inetrnet poniewaz kazdy z graczy bedzie mial to samo w swoim mva. By ten patch smigal jak nalezy bedziecie musieli oczyscic swoje mva jak nowke jezeli macie tam jakies skiny czy nawet tory. Kiedys sie w to bawilem lecz teraz jakos te wszystkie dodatki mnie nie pociagaja. A czy patch ten bedzie platny, tworcy sami jeszcze nie wiedza. Z tego co widzialem ma wyjsc jakies nowe mva o nazwie Reflex. Wracajac do Unleashed, mozemy sie ustawic na jakies granie no ale jak juz wspomnialem, zero dodatkow! Wiem, ze bylo kilka fizyk jazdy do tej gry, pamietam ze cos danke skminil no ale to rzecz jasna odpada. Jest tez nowy model ridera by messiah z leattem, nowym kaskiem i butami no ale... jedynie na singlu :) Tory wchodza w gre, jednak gdy ktorys z graczy nie bedzie posiadal danego toru a inni beda go mieli, dany gracz sobie nie pogra. Jak co to pisac, postaram sie pomoc. Pozdrawiam, dawid.

Akumu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: ndz, 3 sie 2008, 20:42
Motocykl: Honda CRF 250R 2009r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: Akumu » czw, 2 lip 2009, 01:15

Obecnie ustalone są już standardy gry a najważniejszym z nich jest fizyka Sim. Bez niej gra traci 70% grywalności. Warto też zaopatrzyć się w większość tras AMA Supercross 2009. Ściganie się na torach supercrossowych, krore zostaly stworzone przez twórców gry jest jednak mało przyjemne na fizyce Sim. Jutro stworzę sieć lan na hamaku i podam nazwe oraz pass. Żeby was zachęcić do ściągania fizyki sim dodam, że można tam robić m.in. scruby, ale takie z prawdziwego zdarzenia. A jak będzie więcej chętnych to można o jakimś forumowym turnieju myśleć ;) Póki co ściongajta i grajta :P

EDIT: jest już sieć lan
nazwa: MotoX Pro Racing
hasło: race

Dołączajcie i gramy ;]


dede
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: czw, 2 sie 2007, 10:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: dede » czw, 2 lip 2009, 13:05

ok, ale ja np. posiadam sim physics I oraz II. Musze wiedziec dokladnie jaka to fizyka jazdy! Prosilbym o pelna nazwe.

Akumu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: ndz, 3 sie 2008, 20:42
Motocykl: Honda CRF 250R 2009r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: Akumu » czw, 2 lip 2009, 21:37

bez różnicy czy używasz sim I czy II. Różnią się one tylko przyczepnością tylnego koła. Jezdzij na której ci wygodniej. Ja wolę Sim II.


dede
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: czw, 2 sie 2007, 10:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: dede » pt, 3 lip 2009, 14:54

ahaa, myslalem ze nie pojdzie grac na roznych. No to pisac kiedy to pocisniemy!

Akumu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: ndz, 3 sie 2008, 20:42
Motocykl: Honda CRF 250R 2009r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MX vs ATV UNLEASHED

Post autor: Akumu » pt, 3 lip 2009, 15:35

Ja gram najczęściej wieczorem, po 22.


ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”