Koła supermoto yamaha yz alu rama

Masz problem z doborem opony? Nie wieszj jak wycentrować felgę?
Autor tematu
Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Koła supermoto yamaha yz alu rama

Post autor: Czepek » ndz, 23 lis 2014, 18:05

Siema.
Z racji kontuzji i coraz większego braku czasu na motocross postanowiłem przez zimę wykombinować koła sm do mojej yz 2008r, chodzi mi o rekreacyjne polatanie po okolicy ( od razu mówie, prosze bez pouczeń na temat łamania przepisów, tego, że cross nie ma homologacji bla bla bla bo to mnie nie interesuje ;) ) zwiększona eksploatacja mnie nie przeraża bo tak czy siak jeżdżę od święta, więc tłok co 20 mth mi nie straszny.
Mam przednie koło 17" supermoto, które jeździło w suzuki DR, pewnie nie wejdzie bez przeróbek więc tutaj kieruje moje pytanie :
Czy ktoś pakował do Yamahy koła powiedzmy... niskobudżetowe? tzn od jakiejś tdr, yamahy DT SM czy coś w tym stylu/
Jak już mówiłem, jeżdżę od święta więc nie potrzebne mi koła za 2 tyś na wzmacnianych talonach i tego typu bajerach.
2gi komplet tarcz i zębatek mam, jedynie męczy mnie problem "osiowości"(? tak to ując? ) tarczy na kołach sm względem zacisku, ustawienia zebatki, bo ośki i tulejki sa do zrobienia.

Z góry dziękuję za info.

ps. głównie chodzi mi o koła ze sprzętów crossopodobnych, bo nie chcę pakować kół od ściga, z tego co czytałem pasują od cebry.
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

Awatar użytkownika
solaris
Admin
Admin
Posty: 1872
Rejestracja: pt, 5 cze 2009, 18:04
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: B-nia
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koła supermoto yamaha yz alu rama

Post autor: solaris » ndz, 23 lis 2014, 18:49

Czepek pisze:Siema.
ps. głównie chodzi mi o koła ze sprzętów crossopodobnych, bo nie chcę pakować kół od ściga, z tego co czytałem pasują od cebry.
Akurat nie pasują od CBR :) mam koła od niej w garażu, przód jako tako szło by zrobić ale tył nie ma szans wejść w wachacz - trzeba by go poszerzyć ale kupić inny.

Zerknij na te koła - bodajże od GS 500 tutaj możesz podpatrzyć jak to jest zmontowane ->

[mimg]http://img.photobucket.com/albums/v409/ ... 9266_n.jpg[/mimg]

Autor tematu
Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Koła supermoto yamaha yz alu rama

Post autor: Czepek » pn, 24 lis 2014, 01:42

chodziło mi o szprychowe, ale przeglądając allegro to te koła z gs500 chyba dobry pomysł bo idzie kupić kpl za 300zl ;)

dzięki
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła/felgi/opony”