Wiecznie cieknąca pompa sprzęgła Magura

Pytania dotyczące problemów z kierownicą, manetkami i całym osprzętem który na niej się znajduje.
ODPOWIEDZ
Autor tematu
gimp
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 121
Rejestracja: czw, 27 mar 2008, 13:21
Motocykl: exc200
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Wiecznie cieknąca pompa sprzęgła Magura

Post autor: gimp » pt, 16 sty 2015, 15:11

Witam
Wątek trochę nietypowy. Otóż kto z posiadaczy KTM-a, Huśki czy też Husaberga nie zmagał się z cieknącym sprzęgłem i problemem ze znalezieniem zestawu dwóch malutkich gumeczek (uszczelniaczy) w rozsądnych cenach. Ze względu na ich nietypowe rozmiary wszelakie wizyty w przeróżnych sklepach i hurtowniach kończą się niepowodzeniem, a zastąpienie ich zwykłymi o-ringami nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat a tym bardziej na dłuższy czas.
Uszczelki do pompki 10,5mm są jeszcze osiągalne w hurtowni z hydrauliką siłową lecz z pompką 9,5mm sprawa jest trudniejsza.
Znalazłem firmę która wykonałaby na zamówienie dane uszczelniacze lecz im większą ilość zamówię tym oczywiście ich cena będzie niższa.
W związku z tym mam pytanie czy ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany gdybym złożył zamówienie na większą ilość?
Koszt takich uszczelek został mi wyceniony na 18zł za sztukę przy zamówieniu pojedynczej sztuki więc im więcej tym cena ich byłaby niższa.
wolę być dobry w tym co robię niż najlepszym w tym co wiem...

stefano2015
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: pn, 2 mar 2015, 10:59
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wiecznie cieknąca pompa sprzęgła Magura

Post autor: stefano2015 » pn, 9 mar 2015, 13:28

Witam, mój kolega również rozglądał się za tymi gumkami. Mogę go zapytać czy jeszcze potrzebuje. Temat aktualny?

Autor tematu
gimp
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 121
Rejestracja: czw, 27 mar 2008, 13:21
Motocykl: exc200
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: opolskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wiecznie cieknąca pompa sprzęgła Magura

Post autor: gimp » pn, 9 mar 2015, 20:47

Tak, temat nadal aktualny mimo braku postów w wątku :D
Niestety z tego też powodu cena taka a nie inna, a mianowicie 50zł za dwie gumki gdyż zamawiałem tylko 4sztuki.
wolę być dobry w tym co robię niż najlepszym w tym co wiem...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kierownice i osprzęt”