Sprowadzanie motocykli cross

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Błażej GL
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:26
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: Błażej GL » pn, 12 sty 2009, 22:10

bez komentarza...

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: MX_Bartek » pn, 12 sty 2009, 22:37

ja też wątpię, że na takich starych motorkach zarobisz, chyba, że masz go prawie za darmo, bo jak jeszcze koszty przyciągnięcia go tutaj doliczysz... zorientuj się ile chodzą na allegro i będziesz wiedział za ile mniej więcej wystawić. jakbym ja miał importować to bym się zorientował jaka jest różnica cenowa w poszczególnych rocznikach, ale chyba bym postawił na nowsze

Ryjek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 66
Rejestracja: pt, 5 paź 2007, 19:32
Motocykl: kilka
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sanok/ Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: Ryjek » pn, 12 sty 2009, 22:59

Widzę Błażeju że próbujesz jakiś biznes sensowny rozkręcić i mam nadzieje że ci się uda. Ale trochę źle zaczynasz. Po pierwsze nie ściągaj starych sprzętów bo to jest zupełnie nie opłacalne masz na nich tak jak napisałeś 1000zł przebity a bywa i mniej. Nawet w UK nikt nie oddaje moto za darmo (pozdro dla FIFIEGO :lol: ) więc staruchy też mają swoje ceny i nie jednokrotnie są to ceny porównywalne z tymi w Pl. Jak już chcesz coś sprowadzić to przyszykuj sobie większą gotówkę i kup sprzęt dwu letni roczny. Na tych moto masz dużo większą przebite i nie jednokrotnie waha się ona w granicach 3 tysi. Ale wiadomo nie ma nic od razu i zwietrzenie dobrego moto w dobrej cenie wcale nie jest takie łatwe. Do tego uwzględnij to że sprzęt może ci się posypać i musisz mieć rezerwę na jego remont, po to aby na nim nie stracić. Ktoś wyżej napisał że anglicy to nie Polacy, i wydaje mi się że się pomylił. Ja przesiedziałem w UK 4 miechy polując za dobrym sprzętem, i powiem szczerze że to wygląda podobnie jak w PL, więc nie oczekuj rewelacji. Oglądałem kata 525 z 06 roku który miał być remontowany kilka moto godzin wcześniej- efekt motor w d*** był i g*** widział. Po za tym rynek w Pl jest już bardzo przesycony sprzętami z za granicy więc sprzedaż go może ale nie musi być rozciągnięta w czasie. Mimo to życzę ci powodzenia :wink: :wink:

Autor tematu
Błażej GL
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:26
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: Błażej GL » pn, 12 sty 2009, 23:00

koszty tego motocykla to 3 tys zl razem z transportem a z tego co wiem nie kupie taniej w polsce

Gracjan#44
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 137
Rejestracja: wt, 27 maja 2008, 17:58
Motocykl: RMZ250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: Gracjan#44 » pn, 12 sty 2009, 23:02

Ojej to przecież staruszka. Jeśli zależy Tobie na opini solidnego sprzedającego to nie wchodź w takie motocykle. Nie wiem ile to może być warte - 1000 zł? Nawet na zdjęciu widać, że stan jest daleki od idealnego. To motor w który ciągle coś będzie padać i trudno żeby kupujący był zadowolony.
Pozdrawiam

JEST TAKA ZASADA,
NIE KAŻDY JĄ ZNA.
WOLNOŚĆ ZACZYNA SIĘ WTEDY,
GDY KOŃCZY SIĘ STRACH

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: piotrgurski » pn, 12 sty 2009, 23:15

I tak to jest a niby te z UK takie najlepsze miały być i co? W Polsce są naprawdę ładne sztuki i to nawet w starszych rocznikach i słysząc że u nas to szajs ostatni a z UK czy podobnych są najlepsze bo nawet angielskie 88r jest lepszy niż polskie 08 to ja przepraszam ale śmiać mi się chce. Fakt trzeba trochę wydać na benzyne i pojeżdzić ale kupisz dobry sprzęt i jest możliwość wyboru i decyzji a nie jechać na drugi koniec europy i kupić cokolwiek byle by transport się wrócił i z pustymi rękami nie wracać.
ADV/Adventure

Autor tematu
Błażej GL
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pn, 31 lip 2006, 11:26
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprowadzanie motocykli cross

Post autor: Błażej GL » pn, 12 sty 2009, 23:25

z tym tysiakiem to przesadziles...
ja kupilem to moto dla siebie jak nie sprzedam to bedzie mi sluzyl ...
a co do mlodszych rocznikow to zgadzam sie z Toba mozna wiecej zarobic ...
no ale od czegos trzeba zaczac wiec tak na poczatek to cr .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”