co za p....... kasuje wypowiedzi ?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » sob, 6 maja 2006, 11:02

Panowie (i Panie, bo chyba też są wśród nas), pozwólcie, że wyjanię kilka spraw. Po kolei:

1). Maverick, otrzymujesz pierwsze ostrzeżenie. Mimo, że jesteś moim serdecznym kolegą oraz piszesz od pierszego dnia powstania forum, ton Twojej wypowiedzi jest napastliwy i obraża mnie. Podejrzewam, że pozostałych moderatorów również. Takie zachowanie nie przytoi "starej gwardii". Zawsze możesz ze mną pogadać na torze, a nie publicznie uzewnętrzniać swoje żale i do tego w sposób mało kulturalny.

2). Z Sierotem przeprowadzilem osobistą rozmowę i widzę, że poskutkowało. Od jakiegoś czasu jest mniej "pustych" postów w jego wydaniu. Jak nie będzie słuchać, to dostanie ostrzeżenie!

3). W najblizszym czasie wprowadzimy oficjalny system ostrzeżeń. Pracujemy nad tym.

4). Najważniejsze!!!
Całą "winę" za kasowanie postow biorę na siebie. Ja i Brodi, którzy założyliśmy serwis internetowy MotoX.com.pl upoważniliśmy EXCridera oraz MXroola do kasowania nic nie wnoszących postów. Oczywiście, że taka procedura się odbywa wg uznania, bo innej, lepszej jeszcze nikt nie wymyślił. Sam kasauję od 5 do 10 postów dziennie. Dzięki temu wszyscy nie są narażeni na czytanie 2-3 wyrazowych wypowidzi o sprawach prywatnych, mocno odbiegających od teamu lub poprostu obraźliwych treści. To co Wy nazwycie "cenzurą", my nazwymay utrzymaniem porządku i przejrzystośći na forum. Dzięki takim działaniom wszystkim czytającym jest łatwiej się poruszać i odnajdywać potrzebne informacje. Uwierzcie mi proszę, że to co kasuję ja oraz inny moderatorzy, to informacje nic nie warte dla osób trzecich. Oczywiście autor może się czuć poruszony osobiście. Nic na to nie poradze. Ktoś musi wszystko trzymać w porządku i koordynować życie forum.
Forum MotoX.com.pl jest w tej chwili największym forum MX/ FMX w Polsce i coraza więcej uwagi, my moderatorzy, musimy przykładać do czyszczenia tego co jest mało istotne. Gdyby nie praca MXroola, EXCridera oraz Moja i Brodiego, to panowałby tu kompletny chaos.
Tematy, gdzie inie instenieje cenzura, to: "Na każdy tema", "Ogłoszenia", "Informacje o imprezach" oraz "Tory". Są to sekcje, w których możecie robić co checie. Ale w pozostałych musi panować dyscyplina. Uwierzcie proszę, że kasowanie postów nie jest przyjmne. Zabiera czasem nawet do 2 godzin;-((( Nie jest robione to ze złości, lecz z konieczności. Mam nadzieję, że teraz spojrzycie na to innym okiem i bardziej przychylnie. Pozdrawiam.
Nikasil.pl

zibicross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: wt, 7 lut 2006, 13:47
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bulowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zibicross » sob, 6 maja 2006, 22:44

ja tam niczemu się nie dziwie!niektóre posty muszą być usówane!!panowie/panie nie róbmy syfu na forum (bardzo krótkimi postami typu tak/nie/fajnie)sam byłem kiedyś moderatoremi wiem jak pracochłonne jest robienie porządku na forum!! a ze stron użytkowników to też niemiła sprawa jak trzeba 5 stron przelecieć żeby konkretną odpowiedź znaleźć!!!Pozdrawiam!
MoTocroSS ruleZzZ...............:)

e-mail: zibiktm@o2.pl
gg: 8402699

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pn, 8 maja 2006, 16:11

Rada jest jedna: piszmy sensownie i na temat, wtedy i my i koledzy Moderatorzy będziemy mieli mniej pracy/nerwów. Oczywiście nie mówię że sam tak pisałem, ale staram się.
P.S. Co do Sierota to chyba lepiej będzie jak już przestaniemy się go czepiać, bo osoba trzecia czytająca forum może je uznać za "nieprzystępne" i wrogie dla użytkowników. Taka prośba ode mnie.[/url]

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » pn, 8 maja 2006, 18:51

hmmm ktos tu skasowal posty!!!!!!!! byla czyjas wypowiedz ze w nowej kawie przeskoczyl rozrzad po 2 treningach i nie ma jush tego ????????

no wlasnie :? czy moja wypowiedz byla pozbawiona konkretnosci??? :(
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 8 maja 2006, 19:05

Co wy ludzie wypisujecie! Nikt nie kasował takich postów, dajcie juz spokój bo to się robi nie smaczne, męczycie jeden topic w kółko! Wypieprze ten temat i będzie spokój, nie długo pojawią się ostrzeżenia to co nie którzy będą się pilnować! I zrobi się porządek! Jak ktoś ma wątpliwości to niech przeczyta post lulka, w 100% powinny się wyjaśnić wątpliwości.

Mnie się chce juz :vom: :vom: :vom: :evil: :axe:



:weedman: :partyman: - i czujesz że żyjesz
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » pn, 8 maja 2006, 19:43

Moi Drodzy,
Posty będą kasowane i tego się nie da uniknąć. Forum to nie księga pamiątkowa i w związku z tym ktoś musi autorytarnie podejmować decyzje, co jest słuszne, a co nie. Ja wiem, że autor zawsze uważa swoje wypowiedzi za sensowne, ale... nie zawsze tak jest, gdy się patrzy na to jako osoba postronna.
Kotmx, nie pamiętam postu z rozrządem w Kawie (może ktoś inny kasował), ale pamiętam, że na początku, gdy się zalogowałeś na forum, to skasowałem ci sporo postów..., bo były zupełnie niepotrzebne. Teraz zauważyłem baaaaaaaaardzo dużą poprawę.
Niektórzy jeszcze mają tendencję do wpisywania 2-3 słów, więc ja i inni moderatorzy dbamy o to, by pozostali nie musieli przerzucać dziesiatków mało istotnych informacji, tylko szybciutko trafiali tam, gdzie jest potrzebna informacja.
Nikasil.pl

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piasektt » pn, 8 maja 2006, 19:53

Szanowne grono moderatorów

Wprowadźcie wreszcie system ostrzeżeń i będzie wszystko :-({|= , a ten temat do kosza!

Pozdrawiam =P~

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » ndz, 28 maja 2006, 17:15

MXrool pisze:Wypieprze ten temat i będzie spokój
A ja proponuje aby zrobić to z tobą i z twoją rolą mod...a bo głównie to twoja sprawka.
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » ndz, 28 maja 2006, 17:35

nikt tu nie kasuje postów (tych co wnosza cos do tematu) niektóre posty sa poprostu przenoszone do innych tematów ( zauwazylem ze kilka moich postów zostalo wlasnie przeniesione a nie usuniete :wink: )
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » ndz, 28 maja 2006, 17:51

Zastanow sie co ty piszesz. Ja skasowałem akurat dwa twoje posty i do nich sie przyznaje, bo nic nie wnosiły i sam wiesz jakie były - zaczepne. Jak masz jakieś zażalenia to zmien piaskownice lub kieruj je do Lulka. Tym co piszesz dajesz certyfikat jaki jestes i tak cie ludzie spostrzegają. Jak sie domyślasz, to twoje posty nie robia na mnie wrazenia i mam je głęboko gdzieś jak i twoją osobe. hahahaha :prayer: . rozsmieszasz mnie i rozbijasz gosciu! nara.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » ndz, 28 maja 2006, 19:19

Chlopaki wyluzujcie!!
Nie chce byc w tej klotni stronniczy wiec nie bede sie szczegolowo w niej zaglebial o co poszlo itp.
Powtorze jedynie to co bylo walkowane we wczesniejszych postach. Nikt z nas nie kasuje postow wnoszacych jakies watki do tematu. W dziale ogloszenia usuwamy cale tematy a wiec mozecie zauwazyc zmieniejszajaca sie ilosc postow na Waszym profilu (w ostatnim czasie usunalem osobiscie 3 duze tematy w dziale ogloszenia, poniewaz stracily aktualnosc)
Co do klotni- jezeli chcecie ja kontunuowac to proponuje PW zeby nie zasmiecac forum.
Tyle z mojej strony

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » pn, 29 maja 2006, 19:11

Moim zdaniem nie ma się czym przejmować. Przecież posty nie są bezcenne. Nawet jeśli został niesłusznie usunięty to co z tego? Nie zrozumcie mnie opacznie. Usuwanie cennych wypowiedzi byłoby absurdem ale jeśli czasem coś sięzdarzy to nie trzeba odrazu wpadać w popłoch.
A Wy panowie dajcie spokój bo jeden nie powinien zbytnio cenić swoich wypowiedzi, może obiektywne oko stwierdziło że nie wnoszą za wiele. A wdawanie się w takie żałosne dogadywanie sobie przez moderatora też kiepsko o nim świadczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”