Samochód PICKUP

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
solaris
Admin
Admin
Posty: 1872
Rejestracja: pt, 5 cze 2009, 18:04
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: B-nia
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Samochód PICKUP

Post autor: solaris » pn, 12 sty 2015, 11:50

patricks pisze:Dzięki za podpowiedź podaję zatem link do kilku zdjęć z moją skodą :) http://patricks1.imgur.com/all/
Jak widać na fotkach przy prawej burcie zamontowałem stojak do mocowania za podnóżek, przednie koło wpychałem w narożnik paki, skręcałem podnóżek i na krótkich odcinakach nie zapinałem żadnych pasów.
[imgur]http://patricks1.imgur.com/all/[/imgur]

Awatar użytkownika
Wojtkuuu
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: sob, 29 mar 2014, 10:09
Motocykl: SX250F'13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Samochód PICKUP

Post autor: Wojtkuuu » pn, 12 sty 2015, 12:23

Całkiem fajne rozwiązanie. Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad jakimś tanim pickupem lub vanem do wożenia moto. Na codzień jeżdżę autem służbowym (haka do niego założyć nie mogę) wiec wchodziły w gre różne wynalazki skoro to tylko do incydentalnego użytku miało być. Jednak zdecydowałem się kupić taniego kombiaka z hakiem i przyczepkę na 3 moto (łącznie 6,5kpln). Wygodnie mogę przetransportować 3 crossy/enduro, siebie + 2 kumpli i wszystkie graty potrzebne do jazdy. Kombiaka na codzień użytkuje mój młodszy brat, wiec koszty eksploatacyjne są po jego stronie :) W przyszłości pewnie chciałbym jednak zamienić na jakiegoś pickupa(off 4x4) za grubszy hajs, żeby służył też do innych wypadów.

Awatar użytkownika
solaris
Admin
Admin
Posty: 1872
Rejestracja: pt, 5 cze 2009, 18:04
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: B-nia
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Samochód PICKUP

Post autor: solaris » pn, 12 sty 2015, 14:24

Fajnie ale gdzie jakieś miejsce na torby na narzędzia, ciuchy itp? Bo chyba nie na pace? :) Mogłeś między kabiną a paką zrobić jakiś przedział na takie rzeczy byłoby na prawdę nieźle.

patricks
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 65
Rejestracja: pt, 14 lis 2008, 10:56
Motocykl: YZ450F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Samochód PICKUP

Post autor: patricks » pn, 12 sty 2015, 17:55

Witam, jak jeździłem gdzieś dalej to wkładałem na pakę metalową skrzynkę ( jak do transportu odzieży z zagranicy) lecz niestety sprawiało to sporo problemów i zabierała miejsce dlatego sprzedałem skodę i kupiłem VW t4 w wersji long teraz wchodzi wszystko, nie martwię się że coś zgubię lub mi zmoknie.

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Samochód PICKUP

Post autor: Czepek » śr, 14 sty 2015, 17:22

oryginalne drzwi sa z wlokna szklanego, ja je uciałem i wsrodku jest 'rusztowanie' z profili walcowanych na zimno, wytrzymuje ciezar 2 moto. foty nie wrzuce bo zima i mam relingi pod plandeka by snieg nie zalegał wiec nie chce mi sie tego sciagac, jakies stare foto przed obnizeniem i malowaniem :


klapa:



jak jade sam to ciuchy do srodka, a jak w 2ke to ciuchy w jedna wielka duza torbe i przypinam na pace obok motocykla z przodu. w ulewy nie jezdze wiec nie ma problemu, że coś zmoknie, a jak mnie załpie deszcz no to cóż... w tym sporcie chyba nikt się nie martwi o białe skarpetki ? porobiłem kilka zaczepów do mootcykla, przy załadunku samemu zajmuje mi to ok 30 sekund, minuty także nie ma źle :)
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”