afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazka

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Enduros70
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 1028
Rejestracja: czw, 18 lut 2010, 15:24
Motocykl: EXC 450
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jarosław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Enduros70 » sob, 9 mar 2013, 13:43

Mistrzu pokaż w której kategorii, bo chyba ktoś się włamał i mi zdjęcie wrzucił, o którym nic nie wiem :D http://www.bikepics.com/members/enduros70 nie wmawiaj mi, że na bikepics miałem jakieś usługi, dlatego walczę w tym temacie o takie pierdoły
:rolleyes:

iMiron
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: czw, 26 lis 2009, 19:33
Motocykl: cr125r '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: iMiron » sob, 9 mar 2013, 14:30

Wtrącę się. Starałem się poprzeć moderatorów jako osoby które sprawiają żeby to forum nie zamieniło się w jeden wielki syf, ale tutaj to jest ostre przegięcie. Jeśli chcemy się bawić w detektywów to też coś znalazłem. Post znajduje się w dziale "części eksploatacyjne" i został dodany przez jednego z moderatorów:

"Ja smigam od kiedy pamietam na manetkach WRP. Tanie i dobre i ja problemu z odciskami na nich nie mam (do tego jeżdżę w rękawiczkach 661 lub One).
Nie polecam domino bo sie robi z nich plastelina po jakimś czasie."

Ok, widzę że fajne manetki więc wyszukuję w "guglu" hasło "manetki wrp". I co wyskakuje jako pierwszy link...? Kto jest dystrybutorem 661...?

Zresztą może w ogóle usunąć dział "giełda"? I możliwość używania nazw firm? Honda itp. ma przecież niezłą reklamę na tym forum.

To jest to jak na czymś z założenia społecznym ktoś chce zarobić :wink: .Może się mylę, ale takie jest moje odczucie w tej sprawie.

Nie chciałem moim postem kogoś obrazić czy coś w tym stylu. Bo jestem wdzięczny moderatorom i wszystkim którzy są zaangażowani że jest takie miejsce gdzie można spotkać ludzi których kręci to samo - motocross. I przy tym zostańmy.

Pozdrawiam.

mateuszvs
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: ndz, 8 sie 2010, 13:48
Motocykl: CRF 450 '04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzezie k. Niepołomic
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: mateuszvs » sob, 9 mar 2013, 15:07

Ja też dodam coś od siebie.
Jestem zarejestrowany w sumie na trzech forach. Poza tym, oba są forami motocyklistów jężdżących kawasaki. Proponuję wejść na www.mojekawasaki.pl i zobaczyć ilu zarejestrowanych użytkowników tam jest. Mianowicie jest tam 6951 userów na tę chwilę (wiem że motox ma ponad 10tys) i na forum nie ma żadnego ruchu. Dziennie przybywa może 5 posów, shoutbox świeci pustami - normalnie lipa. Największe forum miłośników kawasaki w PL umarło!!! a umarło dlatego że Panu Marcinowi zachciało się robić interes, a nie prowadzić forum.
Byłem tam zarejestrowany od jego założenia. Z czasem forum było jedną wielką rodziną, później zaczeło się sypanie ostrzeżeń za reklamowanie swoich usług, później ograniczenia w giełdzie a wszystko dlatego że Marcin założył sklep mojekawasaki i starał się promować tylko swoje produkty!!!
Wszyscy, którzy tworzyliśmy to forum i staraliśmy się by żyło, założyliśmy swoje forum (adresu nie podaje bo bez problemu można wygooglać). I znowu tworzymy rodzinę i do tego na własnym osiedlu.
To nie forum tworzy ludzi, tylko ludzie tworzą forum!!! życzę wszystkim żeby forum.motox nie podzielił losu mojekawasaki, lecz z przykrością muszę stwierdzić że zaczyna się identycznie! :x i choćby tu było pół miliona użytkowników, bez tego elitarnego grona które je napędza, forum szybko upadnie. Niestety takie cyrki tylko zniechęcają do dalszego logowania...

PS.Proszę nie usuwać nazwy forum mojekawasaki. Nie mam na celu reklamy. Tamto forum i tak już upadło, a tak każdy może wejść i zobaczyć co zostało z tej kopalni wiedzy i wielu ludzi którzy tym żyli - nie zostało już NIC.

Pozdrawiam
ALL IN!

My beloved monster :rolleyes: http://bikepics.com/members/mateuszvs/04cr450f/

Autor tematu
motocyklecross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: wt, 21 paź 2008, 00:05
Motocykl: co miesiac inny ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: motocyklecross » sob, 9 mar 2013, 15:25

sytuacja zrobila sie patologiczna do tego stopnia ze zmierza w strone kiedy nie bedzie mozna uzyc innej nazwy na forum niz ta ktora sprzedaja w sklepie motoxa

jak zdobedziecie deelerstwo hondy to o ktmie nie bedzie mozna dobrego slowa powiedziec???

szkoda ze administracja z taka zaciekloscia jak "tropienie reklam" nie zajmie sie czyms bardziej pozytecznym

przez tyle lat ile tutaj rezyduje pierwszy raz angazuje sie w jakas "afere" ale ta sytuacja zmierza do wymarcia forum....

przestalo byc przyjazne uzytkownikom i najlepiej maja 13latkowie bo oni PIERD... ostrzezenia adminow bo ich konto jest warte tyle ile zuzyty olej
Sebastian Gałkowski KAT-SERWIS Specjalizacja serwis motocykli i części zamienne
KTM Honda Yamaha Husaberg Suzuki Kawasaki
DĄBROWA GÓRNICZA 513 097 398 ktmserwis@wp.pl allegro: katserwis-dg

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Martin KTM » sob, 9 mar 2013, 15:40

Dziękuję Wam za cenne uwagi.

Zapewniam, że dokładamy wszystkich starań by znaleźć rozwiązanie. Zarówno Wy (Użytkownicy) jak i my (osoby funkcyjne Forum) nie chcemy dopuścić do rozpadu forum, dlatego Wasze uwagi są bardzo potrzebne do znalezienia kompromisu. Osobiście przedstawiłem już kilka pomysłów, ale wymagają one dopracowania, bo sprawa jest poważna i nikt nie chce podejmować pochopnych decyzji.

Dobrze jest również raz na jakiś czas wylać wszystkie żale i niech to będzie dla nas wszystkich nauczka na przyszłość.

Uwierz mi Sebastian, że doceniamy wartościowych użytkowników i doskonale znamy ich wartość.
Potrzebujemy trochę czasu na znalezienie wyjścia i wszystkie Wasze uwagi na poziomie są dla nas cenne.

Pozdrawiam.

YAMAHA509
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 156
Rejestracja: sob, 20 cze 2009, 17:38
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: YAMAHA509 » sob, 9 mar 2013, 15:43

Majster128 pisze:
Enduros70 pisze:Linków nie można mieć chyba wcale, bo bikepics też musiałem usunąć.
W tamtej galeria miałeś plakat z oferta usług. Za wszelką cenę próbujesz dać odnośnik do swojej reklamy. Możesz płakać i żalić się, ale mnie w konia nie zrobisz.
Majster, jako, że masz się za " strażnika Texasu" powinieneś oglądnąć najpierw swoją galerię, która jest jedną wielką krypto reklamą, o w szczególności swój podpis :!: W podpisie wyraziłeś chęć, zdobycia sponsora w zamian oferując reklamę, jak dobrze wiemy na forum zakazane jest prowadzenie działalności komercyjnej, mówi pkt 12 regulaminu, który brzmi:
12. Nie prowadzimy działalności komercyjnej na forum w podpisach bannerach lub w inny sposób.
Przeczytaj dokładnie definicje działalności komercyjnej, gdybyś ja znał nie umieszczał byś swojego podpisu.
Jak chcesz karać innych za to, najpierw sam bądź "bez skazy", gdyż najpierw powinno od siebie się wymagać a potem od innych.
Części i akcesoria cross/enduro w dobrych cenach! Jesteś zainteresowany pisz:
GG: 4716812 lub PW

Autor tematu
motocyklecross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: wt, 21 paź 2008, 00:05
Motocykl: co miesiac inny ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: motocyklecross » sob, 9 mar 2013, 15:47

wreszcie jakas konstruktywna wypowiedz jednego z adminow....

czekamy zniecierpliwieni

MYRTIN :drinkers: for you

Yamaha 509 :drinkers: for you ;)
Sebastian Gałkowski KAT-SERWIS Specjalizacja serwis motocykli i części zamienne
KTM Honda Yamaha Husaberg Suzuki Kawasaki
DĄBROWA GÓRNICZA 513 097 398 ktmserwis@wp.pl allegro: katserwis-dg

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Czepek » sob, 9 mar 2013, 16:39

P..lenie o podpisach, a qwe robi użytkowników na kasę od roku i dalej nie ma bana.
:drinkers:
- nic nie ma o swoich tematach w giełdzie - jak każdy będzie co chwile robił nowe tematy, zamiast podpisów, wcale nie będzie dobrze ;]
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Martin KTM » sob, 9 mar 2013, 16:43

Czepek, kolegę qwe wysłałem na wakacje, ale nie miałem podstaw by dac mu dożywotniego bana. Teraz ban minął i znów pisze. Spokojnie, znając go, to znowu sobie nazbiera ;)

iMiron
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: czw, 26 lis 2009, 19:33
Motocykl: cr125r '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: iMiron » sob, 9 mar 2013, 17:24

W końcu jakaś konkretniejsza odpowiedź ze strony moderatorskiej :wink:

Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Fragerenduro9 » sob, 9 mar 2013, 19:27

YAMAHA509 pisze:
Majster128 pisze:
Enduros70 pisze:Linków nie można mieć chyba wcale, bo bikepics też musiałem usunąć.
W tamtej galeria miałeś plakat z oferta usług. Za wszelką cenę próbujesz dać odnośnik do swojej reklamy. Możesz płakać i żalić się, ale mnie w konia nie zrobisz.
Majster, jako, że masz się za " strażnika Texasu" powinieneś oglądnąć najpierw swoją galerię, która jest jedną wielką krypto reklamą, o w szczególności swój podpis :!: W podpisie wyraziłeś chęć, zdobycia sponsora w zamian oferując reklamę, jak dobrze wiemy na forum zakazane jest prowadzenie działalności komercyjnej, mówi pkt 12 regulaminu, który brzmi:
12. Nie prowadzimy działalności komercyjnej na forum w podpisach bannerach lub w inny sposób.
Przeczytaj dokładnie definicje działalności komercyjnej, gdybyś ja znał nie umieszczał byś swojego podpisu.
Jak chcesz karać innych za to, najpierw sam bądź "bez skazy", gdyż najpierw powinno od siebie się wymagać a potem od innych.

Dokładnie, Majster się czepia innych a gdzie się nie spojrzy to się ciągle reklamuje. Na GG w opisie - reklama + link, ostatnio ni stąd ni z owąd na gg dostaje link od Majstra do... ścigacz.pl wchodze, patrze... to samo... znowu reklamowanie się, pamiętam kiedyś napisałem do niego w sprawie serwisówki do Suzuki RM 250 wersji internetowej zażyczył sobie kasy... ( następnego dnia kumpel mi podesłał na e-mail za friko, jak ktoś chce też mogę podesłać do RM 250 2003r. ;), walić śmiało :) ) co najlepsze... często czytam forum www.supermoto.pl ( mam nadzieję , że nie potraktujecie tego jako reklamy, że podałem ich strone www? ), dużo znajomych śmiga SM i się udzielają patrze... Majster O_o ponad 70 postów tam... ( ciekawe ile reklamujących jego osobę... ), znalazło by się jeszcze kilka przykładów ale nie chcę tego ciągnąć dalej, pozostawiam każdemu do przemyślenia ;)


P.S
Chciałem zacytować tylko wypowiedź " YAMAHA509 " ale coś nie bardzo mi wyszło, ale to tak dla wyjaśnienia ;)

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: mały » sob, 9 mar 2013, 20:00

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oraz dążąc do ujednolicenia przepisów proponujemy podpis wraz z banerem reklamowym, maksymalnie do rozmiaru 250 x 30 pix, za darmo. Powyżej tego rozmiaru będzie opłata. Jeśli ktoś się zdecyduje, to 100 PLN netto jednorazowo na cały czas pobytu na forum i kasa zostaje na potrzeby forum. My wystawimy fakturę, jak trzeba, żeby było legalnie.
Ponadto, mamy serdeczną prośbę do osób posiadających strony internetowe i korzystających z możliwości umieszczenia małej reklamy w podpisie na forum, by wstawili na swoich stronach aktywny link www.motox.com.pl do naszego portalu – taka mała przysługa za przysługę. To oczywiście moja propozycja i prośba, nic na siłę, ale będzie nam bardzo miło, ponieważ to w dłuższej perspektywie wpłynie na wzrost popularności portalu i forum, a tym samym tych, którzy się tu udzielają i mają reklamę w podpisie.
Podsumowując, nadal pozostaje zakaz reklam i komercyjnych ogłoszeń, ale w podpisach dopuszczamy zestandaryzowaną reklamę dla Forumowiczów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”