P90X - ćwiczy ktoś ?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: Fragerenduro9 » pt, 1 mar 2013, 14:23

Witam, mam pytanie czy ćwiczy ktoś z programem P90X ? Kilka dni temu zainteresowałem się tym i jestem na dobrej drodze by rozpocząć treningi. Jest tu może jakaś osoba która ćwiczy , ćwiczyła P90X ? A może ktoś już robi P90X+Plus albo P90X2 ? Jeżeli są takie osoby to miałbym kilka pytań do nich i prosiłbym się o ujawnienie :D
Pozdrawiam ;)

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: sebek1516 » pt, 1 mar 2013, 15:18

Pierwsze słyszę :D
Da radę znaleźć całe instrukcje video w necie?
Jak mam rozumieć te fazy PHASE 1,2 i 3?
To każdy tydzień z osobna?
Może też sie szarpnę :D
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: Fragerenduro9 » pt, 1 mar 2013, 16:05

Ja też nigdy wcześniej o tym nie słyszałem a efekty wg mnie już po 60 dniach są za zadowalające , zresztą wystarczy wpisać w YT " P90X transformation ".
Z tego co się orientowałem można ściągnąć całe video z chomikuj , na Allegro widziałem wszystko za około 200zł. Szczerze mówiąc też nie bardzo wiem o co chodzi z tym " phase ".
1 osoba wysłała mi wiadomość na priv i zadała kilka pytań o P90X odpiszę tutaj może innymi też się przyda. P90X nie ma w języku polskim , są jedynie dostępne streszczenia co do diety która też jest już ustalona przez program P90X.
http://www.p90x.com.pl/index.php/p90x/2 ... -wskazowki Tu macie wyjaśnione jak jak czytać harmonogram ćwiczeń i skoroszyt. Ogólnie znalazłem kilka stronek po polsku związanych z P90X ale szukam też jakiejś osoby co jest w trakcie tego treningu albo już po.

- http://www.p90x.com.pl/
- http://poland-power.blogspot.co.uk/
- http://bringitwithewelina.wordpress.com/p90x/

Pozdrawiam :D

michu13
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: śr, 23 lut 2011, 15:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: michu13 » pt, 1 mar 2013, 18:51

Zapiszcie się na siłkę, trzymajcie dietę to coś osiągniecie. Mi to wygląda na kolejny bullshit typu six pack shortcut .. Jest pewna naturalna kolej rzeczy którą raczej nie da się ominąć i te wszystkie programy itp. gówno dają. Dla mnie to jest coś typu zakupy mango. Myślicie, że ci wszyscy fitness modele itp. (nie wiem co chcecie osiągnąć, więc podaje przykład) zrobili taką sylwetkę jakiś głupim programem ? Nie, ciężką i monotonną pracą, a to że występuje taki dobrze wyrzeźbiony koleś w reklamie tego to kwestia wynagrodzenia i mogę się założyć, że nie osiągnął tego tym programem. Tyle lat robią badania nad tego typu rzeczami, że już raczej wszystko zostało odkryte i nie mówię tu o jakiś środkach wspomagających itp. bo wiadomo, że tu można zawsze coś odkryć. A co do samego programu to przeczytałem wstęp i widzę, że chodzi o szokowanie mięśni, tu się mogę zgodzić, że jednym z najważniejszych czynników, żeby rosły mięśnie jest ich szokowanie Tak pisałem na wstępie, lepiej pójść na zwykłą siłownie i robić na początku 2-3msc FBW i później przerzucić się na SPLIT i zobaczycie, że przed te pierwsze pół roku ćwiczeń efekty będą naprawdę dobre.

Nie mówiąc o tym, że zrobienie takiej sylwetki bez ciężarów i maszyn jest niemożliwe, nie mówiąc tu o sterydach :)

Autor tematu
Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: Fragerenduro9 » pt, 1 mar 2013, 19:09

Tylko zauważ , że by wykonywać P90X praktycznie nie są Ci potrzebne żadne przyrządy , nie musisz chodzić nigdzie na siłownie itp. wszystko możesz osiągnąć we własnym pokoju :) Wiadomo, że w reklamach występują podstawione osoby itp. ale nie uważam tego programu za bullshit ponieważ zbyt dużo przeciętnych ludzi którzy się na to zdecydowali osiągneło bardzo dobre rezultaty.
Zobacz choćby na ten filmik : http://www.youtube.com/watch?v=4z85Ik8bAcA
Z tego co czytałem na jej blogu wszystko osiągneła dzięki P90X , beż żadnych sterydów , używek i nie stosując się nawet do tej diety jaka jest podawana w instrukcji P90X a uważam , że rezultat jaki uzyskała w 90 dni jak na kobietę jest bardzo zadowalający.

michu13
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: śr, 23 lut 2011, 15:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: michu13 » pt, 1 mar 2013, 19:20

Co do tego filmiku: ok ale kobieta nie potrzebuje obciążeń, żeby zbudować ładną sylwetkę, u mnie na siłowni dziewczyny jak robią ćwiczenia to np. gryf bez obciążenia, jakieś hantle po 3kg, kobiecie to wystarczy, żeby ukształtować mięśnie i wypalić fat i już mają ładną sylwetkę :) A facet musi się trochę namęczyć i bez hantli itp. raczej ciężko będzie, nie mówię, że się nie da ale naprawdę trzeba było by kombinować i na pewno efekty gorszę. Podsumowując prościej jest zrobić tak jak pisałem wyżej, nawet jeśli nie masz siłowni w pobliżu, to można kupić ławeczkę, obciążenia itp. i to zupełnie wystarczy do podstawowych ćwiczeń, głupie hantle zwiększają ilość ćwiczeń możliwych do wykonania dwukrotnie, spokojnie można zrobić wszystkie partię samymi hantlami byle byś miał odpowiednią ilość obciążenia, którą można regulować.

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: Czepek » pt, 1 mar 2013, 19:25

Ja systematycznie chodzę na siłkę, wiec nie wierzę w takie cuda ;) 100pompek.pl czy 100brzuszków to tak, ale nie wydaje mi się, żeby zrobić taką sylwetkę bez obciążen tym bardziej w 90 dni :D Chociaż są kozaki co są nieźle zbudowani tylko dzięki drążkom.
Nie wiem, - powodzenia :D
:drinkers:
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

Autor tematu
Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: Fragerenduro9 » pt, 1 mar 2013, 20:15

Tylko wydaje mi się , że np. chodząc na siłownie jakby... no nie wiem jak to napisać trenuje , skupiam się na samych mięśniach a z tego co widziałem na tych filmikach są to ćwiczenia takie ogólnorozwojowe to nie są tylko hantle i samo podciąganie się czy tego typu podobne rzeczy. Nie wiem , nie znam się zbytnio na tym i szczerze mówiąc jakoś bardzo się tym nie interesowałem nigdy ale właśnie przypadkiem natknołem się na to P90X i to mnie zaciekawiło. Dlatego tutaj napisałem czy może są już jakieś osoby które przerabiały to albo podobnego typu rzeczy.
Wydaje mi się , że jak nie spróbuje to się nie przekonam i tyle :)

http://www.youtube.com/watch?v=fbQFC2LanKU
Tutaj też ziomek uważam , że osiągnoł bardzo dobry rezultat i nawet jest akcent motocrossowy , hehe ;)

michu13
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: śr, 23 lut 2011, 15:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: michu13 » pt, 1 mar 2013, 20:50

Nie wiem, spróbuj na pewno efekty będą, ale wątpię,że aż takie jak na filmikach. Dla mnie ten filmik dalej wygląda na reklamę :)
Ja korzystałem z filmików tego kolesia
http://www.youtube.com/watch?v=XjElmJxY3qE
Ale tu masz normalne treningi na siłowni + omówione jak jeść i co + treningi w terenie + filmy motywacyjne, które naprawdę dają kopa :)

wawzon
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 247
Rejestracja: ndz, 1 lip 2012, 13:52
Motocykl: KX250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ok. Stalowa Wola
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: wawzon » pt, 1 mar 2013, 20:51

Jak dla mnie fake ten koleś co jest na początku nie dymał by tak szybko pompek jak ten na początku.Wątpię w to :D

Autor tematu
Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: Fragerenduro9 » pt, 1 mar 2013, 21:04

Szkoda , że właśnie tutaj na forum nie ma jakiejś osoby która " przeszła przez " P90X bo chciałbym usłyszeć właśnie jakąś obiektywną opinie na ten temat najlepiej osoby która miała z tym styczność.

michu13
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: śr, 23 lut 2011, 15:19
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: P90X - ćwiczy ktoś ?

Post autor: michu13 » pt, 1 mar 2013, 21:14


ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”