Policja :/

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Policja :/

Post autor: Grooh » pn, 30 kwie 2007, 21:07

Witam! nie wiedzialem gdzie napisać wiec pisze ten temat tu!

Więc: dzisiaj jeździlem sobie moim nowym nabytkiem jeszcze nie zarejestrowanym po polnych drogach że tak powiem w koło 8) no i pojeździlem jakąś godzinke i zobaczylem ze jedzie policja inna polna droga skręcilem w bok stanołem patrze jada do mnie wiec odpaliłem moto i normalnie uciekłem sobie :lol: i mam pytanie czy jak mnie zczapią nie zarejestrowanym motot w polach mogą mi coś zrobić? czy nie? bo już zgłupiałem rodzice mowią ze mogą bo nie mam OC a inni że mogą mi naskoczyć wiec juz nei wiem z tego nic.. w każdym razie ten kto ich powiadomił o tym że jezdzilem ma w plecy. :evil: prosze o konkretne odpowiedzi dlaczego tak albo dlaczego nie :D

KTM EXC 525 Supermoto '02

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pn, 30 kwie 2007, 21:12

No jasne ze mogą...Najprawdopodobniej jeździłeś po czymś polu a jak nawet nie to do wszystkiego mogą się przypluć...że zakłucasz spokój itp.A co mogą zrobić??odstawić na parkink policyjny do odbioru oprzez starszych i mandacik jakiś pow.1000zł...

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » pn, 30 kwie 2007, 21:17

co za medny :/ w sumie to w terenie nie mają szans, ale.. nie jeździłem po żadnym polu i sokoju w sumie nie zakłucałem bo daleko od domów.. w sumie zawsze cos mogą wymyślić.. ;/ a jak mam papiery i wszystko i jeżdze po polach z dużymi prędkosciami to co? jak mnie np. zatrzymają?

KTM EXC 525 Supermoto '02

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pn, 30 kwie 2007, 21:21

hehe cos jest jeszcze że musisz mieć kierunki lampy
homologowane,tłumik do iluś decybeli,i do tego podobno opony muszą być z mniejszą kostką zeby wogóle można było jeździćna legalu przynajmniej tak słyszałem

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » pn, 30 kwie 2007, 21:35

coo?;| kierunków nie mam wogole. kostke mam jak na tor bo takiej potrzebuje. reszta jest ok.. ale zeby po polnej drodze nie moc sobie pojedzic to juz szczyt... musze pogadać z dziadkiem zeby mi udostepinił jakis hektar i sobie dupne tor.. :/ i znowu zmienie motor :/ a jak mnie złapią w lesie?

KTM EXC 525 Supermoto '02

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » pn, 30 kwie 2007, 21:41

Jak cie złapią w lesie to masz dosłownie przesrane :wink:
Leśniczy :lol: mi kiedyś tłumaczył : "3tys zł mandat + koszt lawety , motocykl na parking policyjny " to jeśli będziesz miał szczęście + jeśli zniszczyłeś jakieś uprawy czy cokolwiek to też $$ + niemożna wjeżdżaćdo lasu = MEGA $$$$$ :lol:
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » pn, 30 kwie 2007, 21:44

no to jednym słowem bajer.. :/ :evil: :x ale jak jade poną drogą mam wszystko i ta droga jest "kogoś" to tez mandat jak bym zaliczył uprawy?

P.S. A jak mnie złapie farmer i wymysli sobie ze jeżdze mu po polach uprawnych i mi wpierdoli (albo bedzi ehcciał i ja mu wpierdole) to co? kto ma w plecy?

KTM EXC 525 Supermoto '02

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » pn, 30 kwie 2007, 21:51

Jak Ci nastuka to wyjdzie na równo - on dostanie za pobicie a Ty że mu jeździłeś po polu :lol: 8) :lol:
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 30 kwie 2007, 21:56

On jest na swoim terenie na który Ty bezpodstawnie wjechałeś motocyklem w bliżej nieokreślonym celu dlatego właściciel posesji może Cie dosłownie zabić na oczach innych ludzi i zostanie uniewinniony. To jest ta nowa ustawa mówiąca o obronie koniecznej na własnym terytorium. W obrębie swojej ziemi możesz zabić intruza i nic Ci nie zrobią, prawo jest po stronie właściciela ziemi. I w sumie stoje murem za tą ustawą.

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » pn, 30 kwie 2007, 21:59

no to nie zadzieram z rolnikami juz wogole... było pare spięć wieć chce przeżyć w sumie też stoje murem za ta ustawą

KTM EXC 525 Supermoto '02

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pn, 30 kwie 2007, 22:07

Kiełbasa pisze:On jest na swoim terenie na który Ty bezpodstawnie wjechałeś motocyklem w bliżej nieokreślonym celu dlatego właściciel posesji może Cie dosłownie zabić na oczach innych ludzi i zostanie uniewinniony. To jest ta nowa ustawa mówiąca o obronie koniecznej na własnym terytorium. W obrębie swojej ziemi możesz zabić intruza i nic Ci nie zrobią, prawo jest po stronie właściciela ziemi. I w sumie stoje murem za tą ustawą.
TO w USA tak jest...W polsce tego niema naszczecie i niestety ,bo był taki przypadek ze kolesiowi wbił na hate o 3 w nocy koleś z nozej nawalony w 3 dupy i się na neigo rzucił wyjoł broń zastrzelil go i go chceli do więzienia wpakować...a ten rolnik Ci moze najwyżej pałe opierdolić za przeproszeniem i gdyby Cie ruszył to po pierwsze:poszedł by siedzieć ty byś dostał jakiś mały mandat albo upomnienie.po2 byśmy mu zriobili nalot na działke i by dopiero miał żniwa;D.Aż tak dyrastycznie niejest...Kup sobie zestaw homologacyjny i bedzie git(czyli lampy i kierunki homologowane) do opon i tłumika się nieprzyprują
pozdro

Autor tematu
Grooh
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: wt, 10 kwie 2007, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Grooh » pn, 30 kwie 2007, 22:13

kupiłem niedawno HUSQVARNE WR 250 :D wiec nie ma problemu z homologacją tylko jeszcze jej nie zarejestrowałem i smigałem tak o i bylem ciekawy co mi moga zrobić bo jechaliw moja strone juz.. a jak mi nie morze nastukac to mam go w doopie bo nie jeżdze mu po polu. nie ma w okolicy pożadnego trou, ani trasy zadnej wiec bede jezdzil tam gdzie jest fajnie, moze mnie nie zczapią.

POZDRO i THX za wypowiedzi

KTM EXC 525 Supermoto '02

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”