350F ???

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 17 kwie 2007, 22:04

Hehe bo co niektórzy to mysla że jak na wykresiku 4T ma wyżej kreski to będą zapierdalać że jasny gwint. A nie będą.

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » wt, 17 kwie 2007, 23:08

heh jak kto tam sadzi :P moze jak to takie wazne to niech ktos napisze pismo do np yamahy do inzyniera projektujacego silniki i niech go zapyta co on o tym sadzi.....
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » wt, 17 kwie 2007, 23:09

Chyba tylko ja wspomniałem o wykresiku to odpowiem. Ja tam żadnych preferencji nie mam. W ogóle jeżdżę rzadko i słabo. A o kreskach wspomniałem no bo co to za porównywanie innej klasy zawodników? Osiągi i czasy można porównywać w przypadku równych umiejętności. Nikt tu raczej się za dobrego zawodnika nie uważa tylko z racji tego że jeździ czterosuwem (pomijam że ogromna większość jeździ only for fun).
A z kolei żeby zawodnicy mieli równe szanse to sprzęt musi mieć podobne możliwości stąd taka unifikacja.
Poza tym ciekawe czy będą w stanie produkować dwusuwy spełniające jeszcze jakieś normy ekologiczne.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 17 kwie 2007, 23:27

Z tymi wykresikami to nie był atak na Ciebie Ciechu tylko naprawde niektórzy ludzie wchodzą na strony, patrzą że YZF ma o milimetr wyżej kreske niż YZ i twierdzą że w takim razie 4T jest we wszystkim lepsze. Dobrym porównaniem bedzie to że ponoć P.Nowicki na SX 125 robił na torze takie same czasówki jak na SXFie. Nie widziałem tego osobiście wiec dodałem "ponoć".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”