Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjnego.

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjnego.

Post autor: WLD_Wlodi » pn, 10 wrz 2012, 09:42

Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania.
Szkody osobowe/komunikacyjne/w rolnictwie/śmierć krewnego w wypadku.
Reprezentant największej kancelarii odszkodowawczej w Polsce.
Bez opłat wstępnych. Tel: 0-794-093-655.


A tak językiem potocznym to pracuje w ubezpieczeniach i jeżeli np mieliście wypadek nie ze swojej winy i np ostro się połamaliście, to przysługuje wam odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, uszkodzone rzeczy,koszty leczenia nawet stres i inne pierdoły. Staramy się wyciągać jak najwyższe odszkodowanie, ponieważ pobieramy % z tego.
Nawet za śmierć bliskiej osoby wszystkim członkom rodziny przysługuje odszkodowanie(np siostry która zginęła w wypadku).

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW lub tel. Działam na terenie całej Polski.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjneg

Post autor: piotrgurski » pn, 10 wrz 2012, 18:01

Dobrze wiedzieć szkoda tylko że tak pózno zwłaszcza że podstawową bazą danych zamiast cen EUROTAX jest chyba allegro i szrot. Nie wspominając już o tym że wciskają człowiekowi kwotę netto komuś komu nikt nigdy Vat-u nie odda.
Brak słów na temat likwidacji szkód komunikacyjnych a samemu to taka trochę walka z wiatrakami.
ADV/Adventure

daek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: wt, 18 paź 2011, 12:11
Motocykl: YZ450F 08''
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: O/Myślenic
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjneg

Post autor: daek » pn, 10 wrz 2012, 18:26

Fifi pisze:Dobrze wiedzieć szkoda tylko że tak pózno zwłaszcza że podstawową bazą danych zamiast cen EUROTAX jest chyba allegro i szrot. Nie wspominając już o tym że wciskają człowiekowi kwotę netto komuś komu nikt nigdy Vat-u nie odda.
Brak słów na temat likwidacji szkód komunikacyjnych a samemu to taka trochę walka z wiatrakami.


Trochę racji poprzednik ma:) Ja polecam takie rozwiązanie... najpierw trzeba samemu zgłosić szkodę przesłać dokumenty i dopiero jak dostaniemy wycenę za szkodę od ubezpieczalni iść ''wyłudzaczy'' żeby prowizje sobie wzięli jeśli rzeczywiście coś wywalczą. Na moim przykładzie było tak, że od razu wysłałem dokumenty i puściłem przez nich firma z wroc aux... i skonczyło się tym, że ubezpieczalnia zaproponowała ugodę i oni doradzili żeby się na nią zgodzić i ja tak też zrobiłem... :( Wzięli prowizję za ugodę... tyle samo by mi zapłacili tylko że nikt nie wziąby mi prowizji... Poczułem się przez nich oszukany i teraz akurat mam szkodę i idę tą drogą że najpierw sam a później może zapytam czy chcą się podjąć i ile jeszcze mogą wy6cisnąć :)

Pozdrawiam
Motocykle wciągają jak woźny ćwiartkę :P
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają dusze...:)

Autor tematu
WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjneg

Post autor: WLD_Wlodi » pn, 10 wrz 2012, 19:29

i skonczyło się tym, że ubezpieczalnia zaproponowała ugodę i oni doradzili żeby się na nią zgodzić i ja tak też zrobiłem..
Są "firmy" i firmy.
Jako człowiek który troche w tym siedzi moge powiedzieć że jeśli np stracimy ojca w wypadku, to prawo do odszkodowania(za stres i utrate bliskiej osoby) mają wszyscy krewni, którzy utrzymywali kontakt ze zmarłym - a bardzo mało osób wie że takie odszkodowanie nam przysługuje.
Dobrze wiedzieć szkoda tylko że tak pózno zwłaszcza że podstawową bazą danych zamiast cen EUROTAX jest chyba allegro i szrot. Nie wspominając już o tym że wciskają człowiekowi kwotę netto komuś komu nikt nigdy Vat-u nie odda.
Brak słów na temat likwidacji szkód komunikacyjnych a samemu to taka trochę walka z wiatrakami.
Dużo osób nie wie też że przysługuje nam zastępcze auto na czas naprawy.
Ale ze szkodami komunikacyjnymi jest różnie, bo po znajomych słysze jak jednemu ktoś obtarł zderzak(który pomalował za 300zł) i dostał 2 tys zł z odszkodowania bez żadnej walki, a drugi otrzymał śmieszną wycene, gdzie przysługiwało mu przynajmniej 3 razy tyle.

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjneg

Post autor: sebek1516 » pn, 10 wrz 2012, 23:02

Jak zawsze liczą się znajomości, za puknięte drzwi 2k...
A powiedz od razu jak to ze starymi wypadkami typu złamana reką, pęknięta łopatka.
Tzn. Kilka lat temu właśnie sobie krzywdę zrobiłem ale tak długo odkładałem złożenie papierów o odszkodowanie ze już całkiem zapomniałem. Można do takich spraw wrócić?
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania komunikacyjneg

Post autor: WLD_Wlodi » wt, 11 wrz 2012, 00:39

W tym przypadku jednak musi być sprawca wypadku, z którego można ściągnąć odszkodowanie. Dla przykładu może to być np kierowca który nam wymusił pierwszeństwo.
Jeżeli np ze swojej winy przewróciłeś się na rowerze/na moto to nie ma szans na uzyskanie czegokolwiek(jedynie np grosze z ubezpieczenia szkolnego), tymbardziej po latach.

Próbuje się jeszcze dowiedzieć jak to jest z wypadkiem na torze motocrossowym, musze się spytać kolegi po fachu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”