Ceny Paliw ...

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: SUCHY95 » pn, 21 mar 2011, 23:16

Reniek pisze:Bardzo CENIE wypowiedzi FIFIEGO Bardzo inteligentna i racjonalna osoba na tym forum , nie pisze od rzeczy ale ze skupieniem i z przemyśleniami oraz cennymi radami dla wszystkich bez wyjątku.
Panowie coś wam powiem osobistego , wielu z was narzeka jak jest źle , nie ukrywam jest bardzo źle i ciężko , jestem bezrobotnym a zakupiłem motocykl za kilka tysięcy ... złotych a raczej złoto podobnych motet i papierków(Teraz trzeba go karmic a jak wiemy WSZYSTKO KOSZTUJE , paliwo oleje smary filtry itd itp) ale nie siedzę i nie lamentuję tylko kombinuje , staram sie robić tak by sie realizować wiem , że to co piszę odbiega od tematu i źle się czyta ponieważ długie wypowiedzi źle się czyta ale dobra rada od bezrobotnego : NIE SIEDZIEĆ PRZED KOMPAMI I nie oglądać to i owo i marzyć tylko robić i kombinować tak by te MARZENIA spełnić , jestem bezrobotnym i jestem przykladem tego , że da sie mięć coś z niczego ale trzeba się poświęcić i odmówić wiele przyjemności !!!
Pozdrawiam i życzę poważnych przemyśleń a nie narzekania i gadania od rzeczy.
Ps. nie zrozumcie mnie źle ale 70% z nas to LENIE PaTentowAne , które chcą ,coś za nic.

No,no .Ładnie powiedziane,pomimo mlodego wieku widze ze juz doswiadczyles zycia,mimo ciezkiej sytuacji jestes pozytywnie nastawiony,i zobaczysz predzej czy pozniej wszystko sie wyprostuje.Masz jakis cel w zyciu i osiagniesz go,bo jak napisales trzeba ROBIC aby cos osiagnac,a nie siedziec i lamentowac.Tylko z takim podejsciem przyjmuje ludzi do pracy i tylko z takich sa normalni ludzie,ktorzy sa doceniani w calym spoleczenstwie.Pzdr i powodzenia.

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: sebek1516 » wt, 22 mar 2011, 21:56

Pod hasłem "robić a nie siedzieć przed PC" kryję się taka wizja człowieka który od razu rusza i działa, gromadzi te grosze i zarabia. Ale spójrzmy prawdzie w oczy nie każdy ma czas nawet na dorabianie. Mówię tutaj o uczniach takich jak np. Ja. Technikum 3 klasa w szkole do 16 w domu 17-18. Fakt że mogę pójść na kasę do Biedronki za te 5 zł i siedzieć po 4 godziny ale trzeba też mieć czas na posiedź, odpocznij, lekcje, nauka, złóż motor, dziewczyna, wejdź na forum motox...
W ferie był czas to dorabiałem z uwagi na kulawą sytuację $. Ale co może zrobić jakiś 17 latek który chce dorobić, takiemu na pewno trudniej znaleźć zajęcie w okresie szkolnym. Dlatego tak jak wyżej napisali trzeba kombinować...
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Reniek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 395
Rejestracja: ndz, 27 lip 2008, 02:16
Motocykl: SKR 125 , KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Janów Lubelski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: Reniek » śr, 23 mar 2011, 01:01

sebek1516 pisze: Ale co może zrobić jakiś 17 latek który chce dorobić, takiemu na pewno trudniej znaleźć zajęcie w okresie szkolnym. Dlatego tak jak wyżej napisali trzeba kombinować...
Sebek doslownie trzeba kombinować ja w wieku 16 lat wyremontowalem kuchnie do tej pory sie tym jaram że juz wieku 16 lat byłem samodzielny , i też chodziłem do szkoly , obecnie jest jak jest ale wszyscy musimy sobie radzić .
Dobra raz jeszcze wszystkim powodzenia , kończę moje wypowiedzi w tym temacie .
Paliwo niech będzie tańsze to bedzie miło jak nie to trzeba bd jeszcze bardziej kombinować. :drinkers: :drinkers: :roll:

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: WLD_Wlodi » śr, 23 mar 2011, 16:48

Reniek pisze:
sebek1516 pisze:
Paliwo niech będzie tańsze to bedzie miło jak nie to trzeba bd jeszcze bardziej kombinować. :drinkers: :drinkers: :roll:
Np kradnąc paliwo z zaparkowanych tirów.
Popyt (3.50zł/ON) zawsze jest.

Tak co niektórzy kombinują :roll: (Nie mówię o sobie).

Ce eRa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: śr, 29 kwie 2009, 22:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: Ce eRa » czw, 24 mar 2011, 15:53

WLD_Wlodi pisze:Np kradnąc paliwo z zaparkowanych tirów. Popyt (3.50zł/ON) zawsze jest. Tak co niektórzy kombinują
Haha i nazajutrz masz policje pod chatą i mandat na bogato.Więc się nie zawsze opłaca to rozwiązanie.

Ale jak ktoś ma zarejestrowaną firmę to może odliczyć vat od paliwa i akcyze(ale to zależy jaka firma), wtedy cena wychodzi właśnie w te okolice 3.50 ; tyle że tu masz na wszystko glejty i psy ci sie do dupy nie dobiorą :lol:
Np.Znajomy(nie mówie że kolega, bo to nie kolega) kupił na firme A6 4.2 w benzynie, zagazował ją i odlicza vat od gazu i beni-którą w większości tankuje do sx-f'a :D .

Ale dla nas zwykłych śmiertelników ten sezon będzie ciężki z tymi cenami.

Autor tematu
WFM-SHL-WSK
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 130
Rejestracja: sob, 26 gru 2009, 02:36
Motocykl: CR 250R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław !!!
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Birthday
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: WFM-SHL-WSK » czw, 24 mar 2011, 18:07

Najbardziej to odczują chyba posiadacze 2T . :|
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika ... !

---------------->

krzysiek16-18
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 98
Rejestracja: wt, 7 gru 2010, 17:12
Motocykl: tm80 yzf 250 cr 250 crf 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: lubelskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: krzysiek16-18 » czw, 24 mar 2011, 18:23

ja jestem taką samą osobą jak wfm-shl-wsk tez nikt mi nic za darmo nie dał zacząłem od harta za 200 zł i po kilku latach był tm 80 super sprzęt nie wiem czemu nikt tym w Polsce nie jezdzi i do dzisiejszej pory yzf 250 finansowo było ciężko na początku jak lawina remontów na mnie spadła tylko ja w przeciwieństwie trafiłem na yamahe od handlarza i musiałem robic wszystko calutki silnik 3500 zębatki klocki opony duperele 1700 zawiecha 1200 nie licze stroju bo to też gdzieś ze 2500-3000 i suma sumaru wyjdzie tyle co za nówke ale ludzie na błędach się uczą i przez takie fora jak te mogą ostrzec innych ja ostrzegam was przed starymi 4 ciapami z roku 2004 w duł te motocykle to zmęczone przez ten sport maszyny i przez to są skarbonką bez dna .Ja tego błędu juz nie popełnie i następne moto będzie tylko nowe.

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: danzel » czw, 24 mar 2011, 18:51

wiadomo mogło by być taniej ale nad czym tu lamentować, bardziej boli zalewać samochód niż motor :D , jeśli kogoś nie stać na tankowanie crossówki to tym bardziej na jego serwis
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

Reniek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 395
Rejestracja: ndz, 27 lip 2008, 02:16
Motocykl: SKR 125 , KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Janów Lubelski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: Reniek » czw, 24 mar 2011, 20:12

WFM-SHL-WSK pisze:Najbardziej to odczują chyba posiadacze 2T . :|
Troszkę :) :roll: :roll:

slawek88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 11 sty 2010, 18:41
Motocykl: crf 450
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: slawek88 » pt, 25 mar 2011, 17:58

Będzie jeszcze gorzej!!! Wybiramy coraz głupszych posłów którzy napychają sobie kieszenie naszą KASA podnoszą podatki i zarazem swoje pensje diety!! Jeżeli społeczeństwo dalej bedzie nato przyzwalać to tak bedzie

U nas na paliwo jest nałożone ~2.80 zł podatku (akcyza, opłata paliwowa, VAT) podaczas gdy w pozostałych karajach europy USA Kanady jest to około 36gr!!!! no ale politycy twierdzili że opłata paliwowa pójdzie na drogi nowe i na remonty!! jak wydać idzie zupełnie gdzie inndziej.

Najniższe wynagrodzenie w Niemczych wynosi 1200 euro, Francji 1300 euro (jak dobrze pamiętam mogłem sie pomylić). Taki pracownik jadąc na CPN płaci za litr coś koło 1.3 euro, a za cukier chyba 80 centów!!!

Natomiast jak jest w polsce to każdy wie!!

Banda polityków (osłów) ktorzy żyją na garnuszku społeczeństwa i nic ztym nie robimy!!

Mam nadzieje że będzie więcej takich katastrof samolotowych!! Oby zgineli wszyscy włącznie z rodzinami!!

Ja na wybory już nigdy nie pójdę!!! tylko wtedy coś zmieni ale tak muszą postąpić wszyscy!!

wopa12
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: sob, 26 wrz 2009, 15:15
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: wopa12 » pt, 25 mar 2011, 20:59

slawek88 pisze:
Mam nadzieje że będzie więcej takich katastrof samolotowych!! Oby zgineli wszyscy włącznie z rodzinami!!
Taaak, popisałeś się naprawdę wielką inteligencją. Moje gratulacje, bohaterze internetu.
Co do cen paliw - wiadomo, zwykłym zjadaczom chleba nie są one na rękę, natomiast niestety prawda jest taka, iż nie mamy na nie wpływu.

chladek317
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: pn, 11 kwie 2011, 23:26
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ceny Paliw ...

Post autor: chladek317 » czw, 14 kwie 2011, 00:03

Zadowole Cie :)
Ceny paliw nigdy nie beda drozsze niz 9.99 zl :-) , gdyz nie ma miejsca na tablicach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”