Panowie pomocy - nie uczciwy serwis GSM

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
radek89
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: śr, 18 mar 2009, 15:20
Motocykl: kx 250 00r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Panowie pomocy - nie uczciwy serwis GSM

Post autor: radek89 » pt, 11 mar 2011, 13:32

witam wszystkich potrzebuje pomocy. kupilem dla matki telefon na allegro po 4 miesiącach się popsuł i wysłałem go na gwarancję. przez 2 miesiące nie było żadnej odpowiedzi od tego pana. postanowiłem zadzwonic. koleś powiedziaqł mi że nie było adresu zwrotnego więc mu podałem. mineło kolejne 2 miesiące i nic postanowiłem zadzwonic drugi raz telefon nie odpowiadał. dzwoniłem co jakis czas przez ok 3 miesiace. wyslalem kilka wiadomosci przez neta i nic, wyslalem nawet list polecony. kilka dni temu wkońcu odebrał i powiedział mi to <ja przeniosłem swoja firme i wszystkie telefony odesłalem i czemu czekal pan ponad pol roku z odbiorem. ja mu na to ze dzwoniłem z 1000 razy i nic i ze to on ma miesiac czasu na rozpatrzenie gwarancji i wysylke tel. on jednak twierdził dalej ze go wysłał, spytałem wiec czy ma pokwitowanie bo ja mam na to ze mu wysłałem. powiedział że nie trzyma pokwitowań!! co mam z tym zrobc??

wontly
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 77
Rejestracja: pt, 7 lis 2008, 20:22
Motocykl: YZ125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TM
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: panowie pomocy nie utrzciwy serwis GSM

Post autor: wontly » sob, 12 mar 2011, 21:23

Co zrobić, to proste zadzwoń do kolesia i powiedz mu że jak nie wyśle ci tel. lub potwierdzeni nadania to zgłosisz to na policje i do inspekcji handlowej! Jak ma trochę oleju w głowie i nawet cię przewalił to ci odeśle ten tel. jak nie to nawet się nie zastanawiaj i zgłoś to do inspekcji handlowej ( tylko nie do rzecznika klienta tylko do inspekcji) i na policje o przywłaszczenie twojego tel. ( masz kwita o nadaniu? :rolleyes: ) Generalnie nie istotne czy się przenosił czy co on tam wyprawiał... powinien ci odesłać towar max. 21dni chyba że warunki gwar. mówiły inaczej... zresztą pozostaje też rękojmia... :drinkers:
p.s
Swoją droga trochę słabo się starałeś wcześniej o odzyskanie tego tel...... :axe:

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: panowie pomocy nie utrzciwy serwis GSM

Post autor: sebek1516 » sob, 12 mar 2011, 23:07

Ja mialem tak że dostałem grafike zepsuta z allegro, gość coś kręcił że to pewnie poczta przy przesyłce zepsuła ale jak dostał kilka paragrafów z kodeksu karnego czy tam cywilnego to od razu kasa wróciła i tka się powinno robić ;)
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
radek89
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: śr, 18 mar 2009, 15:20
Motocykl: kx 250 00r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: panowie pomocy nie utrzciwy serwis GSM

Post autor: radek89 » ndz, 13 mar 2011, 10:06

słabo sie starałem bo byłem za granica i to matka dzwoniła do niego:( jutro zadzwonie i zrobie to co mi poradziliscie! na was to zawsze mozna liczyc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”