APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
xfighter
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: ndz, 14 wrz 2008, 11:15
Motocykl: RM 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: xfighter » czw, 16 cze 2011, 11:14

delete
Ostatnio zmieniony czw, 16 cze 2011, 13:46 przez xfighter, łącznie zmieniany 1 raz.
To be champion, you have to BELIEVE in yourself when nobody else will

grayfox
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 878
Rejestracja: pn, 9 cze 2008, 18:05
Motocykl: KXF 250 2006
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Żywiec / Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: grayfox » czw, 16 cze 2011, 11:25

xfighter idź włącz sobie TVP 1 wieczorem przed 19 to będziesz miał ciekawie.

Ostatni słyszałem z ust pana Koriwna Mikke ciekawe zdanie na temat tego, iż większość ludzi nie rozumie nawet tego o czym mówi się w wiadomościach, idealnie wpisujesz się w ten obraz.

Jeśli nie widzisz nic złego w tym, że ktoś niszczy cudzą pracę to proszę nie kończ jeszcze gimnazjum i powtórz parę lat.

Po za tym, od milczenia na temat takiego zachowania nic się nie poprawi (jak można wnioskować z twojej wypowiedzi). Takie coś trzeba tępić. Sam nienawidzę donosicielstwa, ale niemożna tolerować czegoś takiego.
mikozniak pisze:To zrobiła Yamaha Wr 250f i Yamaha Dt 125. Kolega mi powiedział bo przejeżdżał obok. Pzdr
To zrobiła Yamaha Wr 250f i Yamaha Dt 125. Kolega mi powiedział bo przejeżdżał obok. Pzdr
Może kolega napisze coś więcej.
Nabiłeś marne 10 postów i krytykujesz po 1) osobe bardziej doświadczoną a po 2) moderatora.
Spokojnie sebek, to nie Chiny, że nie wolno nikogo krytykować, nie twierdzę że xfighter powiedział cokolwiek mądrego, ale bez przesady, forum jest otwarte i w ramach szeroko rozumianej kultury można pisać wszystko a już na pewno każdy ma prawo do krytyki kogokolwiek.

mikozniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 134
Rejestracja: śr, 20 paź 2010, 16:14
Motocykl: Yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: mikozniak » czw, 16 cze 2011, 12:23

Ja kolega mówił mi, że właśnie ostatnio wracał z szkoły tamtą drogą i właśnie orali te pole. Te motory co wymieniłem. Ta Wr podobno byłą prawie nowa miała na na liczniku 360 km. a DT nie wiem. Najgorsze jest, że podejrzewam o to moje kolege tego co właśnie przejeżdżał obok tego ( ona ma GB street) Ale mówił, że Wr jest zajebista bo dodaje się gaz na zakręcie i jest jak na żużlu. Myślałem ok, a patrze na następny dzień na forum i ten post:/. Gadałem z nim już o tym i nie wiem jak on to przyjał. Mam nadzieje, że mnie posłucha i będzie zwracał uwage tamtym i sam nie będzie jeżdził jak macie jeszcze jakieś pytanie to walcie. Pozdro

muniek67
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: sob, 27 cze 2009, 19:36
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: muniek67 » czw, 16 cze 2011, 13:36

Xfighter , jak zmieniłeś to normalne że pisze rm 125 :mrgreen:

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: sebek1516 » czw, 16 cze 2011, 14:47

Spokojnie sebek, to nie Chiny, że nie wolno nikogo krytykować, nie twierdzę że xfighter powiedział cokolwiek mądrego, ale bez przesady, forum jest otwarte i w ramach szeroko rozumianej kultury można pisać wszystko a już na pewno każdy ma prawo do krytyki kogokolwiek.
No tak tak ale krytyka krytyce nierówna. Rozumiem jak by ktoś głupoty pisał a drugi go upomina, no ale w obecnej sytuacji to już przesada gdy ktoś tak ingeruje w zawartość forum.

No to kończymy Off TOP.
__________________________________

Ja na ich miejscu bym się przyznał, poszedł z grabkami i miał z głowy.
Jeśli są na tyle odpowiedzialni żeby jeździć motorami to niech wykażą się honorem.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Kojot666
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: pn, 11 kwie 2011, 08:58
Motocykl: Kawasaki KX 125 '06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: Kojot666 » pt, 17 cze 2011, 23:07

Ważny temat, Fifi jakbyście 'napisali' jakieś info aby nie jeździć tam itp. to z chęcią przykleję w salonie na drzwiach wejściowych...

Pozdrawiam, Artur.

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: piotrgurski » wt, 16 paź 2012, 23:11

@mikozniak czy to przypadkiem nie ty ?






Nie wiem ile wam można mówić i tłumaczyć ale to naprawdę nie pomaga i chyba nie zostaje nic innego niż wam wpierdolić i dla waszego dobra lepiej żeby dopadli was modelarze bo oni wam tylko nakopią do zadu, za to ja jak was tam dopadnę to powyrywam wam nogi z dupy potem wręczę grapie i odpokutujecie swoje kretyni jacyś. Na przyszłość proponuje wystrzegać się czerwonej CRF bo naprawdę już mam dosyć wyżerania za wasze debilstwo wstydu i siary jakiej robicie wy zasrani idioci.

Zdaje sobie sprawę że naruszyłem kilka punktów regulaminu i admin może mnie zawiesić w obowiązkach ale musiałem to napisać bo do tłumanów nic nie dociera a jeżeli dalej będziecie tam jeżdzić to zapewniam was drodzy idioci że sam kupie drut kolczasty i go tam wkopie.
Jeżeli ci zapierdalacze tego nie czytają natomiast rozpoznajecie ich na zdjęciach proszę o podesłanie im mojej delikatnej i subtelnej sentencji.

Bez wyrazów szaczunku FIFI (Honda CRF 250R)


Mod// uprasza się o nie edytowanie posta
ADV/Adventure

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: Kajec » wt, 16 paź 2012, 23:50

Podpinam się pod apel Fifiego. Jeśli to któryś z forum to miej jaja się przyznać, przeprosić i naprawić szkody...Inaczej nie pokazuj się na tym forum i imprezach z nami związanymi!!! Dla mnie skrajny debilizm...brak mózgu i crossowa odmiana ,,dresiarstwa,, co jest często spotykane pośród szosówek...
Z śrdokowym palcem w górze... Kajec :butthead: :butthead: :butthead:

Edit: mikozniak wiele wskazuje na Ciebie, więc lepiej się sensownie wytłumacz....

mikozniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 134
Rejestracja: śr, 20 paź 2010, 16:14
Motocykl: Yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: mikozniak » śr, 17 paź 2012, 19:07

No niestety widzę, że bardzo dużo wskazuje na mnie. Mam parę argumentów, ale czy mi uwierzycie to nie wiem. 1. Motor stoi w Czarnowie u Pana Janka (mechanika samochodowego, jeżeli nie wierzycie możecie spytac się właściciela tamtejszego toru) 2. Motor stoi i czeka na transport do Bydgoszczy, ponieważ obecnie nie mam czasu na jazdę i wydawał dziwne dźwięki i ciężko odpalał. 3. Mam całkiem inny strój i kask. Posiadam Fox 360 Ryan Dungey i Yamahe 250f z 2007 roku z okleiną Mission Control ( później wrzucę zdjęcia) 4. Osobiście boję się już jeździc po tych bez drożach, ponieważ nie raz natknąłem się na policje stojącą na dole ( wracając od kumpla). 5. Jestem za jazdą na torze nie kręci mnie jazda na prostych. 6. Mam trochę godności i honoru.7. Modelarze z wyglądu mnie napewno kojarzą i wszystkie osoby mieszkające tam u góry na ul bodajże Józefa Grussa znam osobiście. Tyle mam do powiedzenia w temacie. A nie znam tych osób umieszczonych na zdjęciach. Pozdrawiam.

Struś
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: ndz, 20 sty 2013, 17:17
Motocykl: WR 250R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: Struś » pt, 25 sty 2013, 15:43

No właśnie tam bardzo często ktoś jeździ, nie wiem jak było od ostatnich postów, ale jak jeszcze w 2011 na DT jeździłem w tamtych okolicach i kilka razy zajeżdżałem do nich popatrzeć jak latają to zawsze pytali się czy to ja jeździłem i czy wiem kto. Ale niestety nie mam szczęści do spotykania niczego innego jak śladów opon.

dubin93
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: wt, 30 paź 2012, 18:42
Motocykl: YZF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: dubin93 » wt, 29 sty 2013, 22:31

Tez miałem okazje mieć taką rozmowe z lotniarzami jak kolega Fifi . Akurat miałem pecha bo popsuł mi się obok lotniska motor. Trafili na nie własciwą osobę , mnie nie jara smiganie bo takim wygładzonym polu. A ci ,którzy to robia sa po prostu smieszni i tyle w temacie . Pozdrawiam

Struś
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: ndz, 20 sty 2013, 17:17
Motocykl: WR 250R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: APEL do jeżdzących po Fordonie w Bydgoszczy Ważne !!!

Post autor: Struś » śr, 17 kwie 2013, 17:28

A ja dzisiaj dla odmiany rozmawiałem z paralotniarzami, którym ktoś też orze rozbieg i prosili o zaprzestanie tego, gdyż bieg po kartoflisku z 30 kg na plecach nie należy do bezpiecznych i najłatwiejszych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”