Sponsorzy

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Kafka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Sponsorzy

Post autor: Kafka » wt, 18 paź 2005, 20:28

Mam pytanko. Czy któryś z was ma sponsora? Jak go znaleźć? Czy wystarczy nakręcić filmik, zostawic na jakimś forum i sam sie znajdzie(w co chyba wątpie)...pytam z czystej ciekawości bo chyba jakiś zawodnik tutaj szukał sponsora. A może warto sie wybierać na różnego rodzaju zawody MX? Jak to jest?

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 18 paź 2005, 21:59

Siema!

No ja myśle, że w dzisiejszych czasach ciężko o sponsora. No napewno filmik nie wystarczy, żeby ktoś Ci kupił np. motocykl czy co kolwiek. No napewno, żeby mieć sponsora trzeba się "wybijać" jakimiś umiejętnościami, czyli jeździć np. w czołówce Mistrzostw Polski.
Co dalej... chyba byś musiał mieć jakieś znajomości u przyszłego sponsora, bo od tak Ci nikt nic nie da i myśle że jakieś pismo by sie przydało. A w piśmie zawarta twoja propozycja na reklame firmy i twoje wywiązania wobec niego.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » śr, 19 paź 2005, 13:05

Jeżeli jesteś zawodnikiem, to przyślij swoje zdjęcia, opis, osiągnięcia, no i jak masz, to również filmik. Na stronie jest sekcja z zawodnikami. Poproś Admina (biuro@motox.com.pl), by umieścił tam Twoje dane. Na pewno nie zaszkodzi.
A ze sponsorem to MXr**l ma rację, cholernie ciężko będzie kogoś znaleźć. Walcz i nie odpuszczaj. Popieram!
Nikasil.pl

Autor tematu
Kafka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kafka » śr, 19 paź 2005, 15:27

A ze sponsorem to MXr**l ma rację, cholernie ciężko będzie kogoś znaleźć. Walcz i nie odpuszczaj. Popieram
Domyślałem sie że bedzie ciężko. Szkoda bo sądze że w Polsce jest wielu zawodników którzy wybijają sie ponad normę, a nie mają kasy na odpowiedni sprzęt lub strój. Co do mnie to jak do końca nakręce filmik to umieszcze go na tym 4um (chociaż nie wybijam sie ponad normę). Pozdrawiam.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » śr, 19 paź 2005, 15:31

Siema Kafka!!

Może my sie znamy, jeździsz na zawody [startować oczywiście]?
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Gość
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gość » śr, 19 paź 2005, 17:51

Nie znamy się na 100% bo w przyszłym sezonie dopiero rozpoczynam start w zawodach (narazie szkoliłem umiejętności w samotności). Jednak zastanawia mnie coś takiego...słyszałem że żeby wystartować w biegach z zawodnikami trzeba nauczyć sie na pamięć "niebieskiej książeczki" lub coś w tym stylu. Czy aby startować w amatorskich też potrzebne są jakieś dodatkowe egzaminy?

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » śr, 19 paź 2005, 18:16

do klasy amator nie musisz CHYBA znac tej ksiazki jest ona potrzebna do zdania licencji ;) a co do sponsora to z tego co mi wiadomo nasz forumowy kolega hormon znazlazl sponsora na rampe do FMX ;)




p.s. a tu taki ot ;) mala ciekawostka

wczoraj ogladalem jakies zawody FMX z USA i koles ktory startowal miał uwaga 192 cm wzrostu i ponad 100 kg wagi :shock: krecil backflipy i co nie tylko a wiec lulek do boju :D


p.s.2. potrzebuje sciagnac cos ze stanow z ebaya jak ktos chetny by byl do pomocy to zapraszam na priv

pozdro

Autor tematu
Kafka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kafka » śr, 19 paź 2005, 18:38

nasz forumowy kolega hormon znazlazl sponsora na rampe do FMX
Ciekawe jak go znalazł i na jakich warunkach podpisał umowe. Zamieścił jakiś film, zdjęcia swoich trików? Wogóle facet jest wymiataczem czy dopiero raczkuje?

Autor tematu
Gość
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gość » śr, 19 paź 2005, 18:40

zdania licencji
Może mi ktoś przybliżyć szczegóły?

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » śr, 19 paź 2005, 18:47

Kafka pisze:Nie znamy się na 100% bo w przyszłym sezonie dopiero rozpoczynam start w zawodach (narazie szkoliłem umiejętności w samotności). Jednak zastanawia mnie coś takiego...słyszałem że żeby wystartować w biegach z zawodnikami trzeba nauczyć sie na pamięć "niebieskiej książeczki" lub coś w tym stylu. Czy aby startować w amatorskich też potrzebne są jakieś dodatkowe egzaminy?
No żeby wystartować w MP musisz wpierw zakwalifikować się do P.PZM [czyli musisz z pośród ponad 40 zawodników znaleźć się w tej czterdziestce, no i znaleźć się w wynikach na jakimś konkretnym miejscu -> ukończyć zawody]. Oczywiście egzamin musi być zdany, czyli szczegółowe pytanko z regulaminu. Dopiero jak staniesz się zawodnikiem z licencją "B" możesz się starać o licencje "A" [pozwala startować w Mistrzostwach Polski]
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Kafka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kafka » śr, 19 paź 2005, 19:45

No żeby wystartować w MP musisz wpierw zakwalifikować się do P.PZM [czyli musisz z pośród ponad 40 zawodników znaleźć się w tej czterdziestce, no i znaleźć się w wynikach na jakimś konkretnym miejscu -> ukończyć zawody]. Oczywiście egzamin musi być zdany, czyli szczegółowe pytanko z regulaminu. Dopiero jak staniesz się zawodnikiem z licencją "B" możesz się starać o licencje "A" [pozwala startować w Mistrzostwach Polski]
Dziękuje za informacje i pozdrawiam P.S Czytałem ten reglulamin :/ troche tam tego jest.

hormon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 115
Rejestracja: pt, 1 lip 2005, 02:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rawicz
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: hormon » śr, 19 paź 2005, 20:01

Witam widzie ze tu o mnie mowa ..
Wiec tak chlopaki moj sponsor (Sedecznie Go Pozdrawiam :D ) , sam jezdzi Yamaha YZ 250f i nawet ma niezle wyniki ostatnio w lesznie na zawodach zajol w klasie amator do lat 30 3 miejsce . Raz wszedl na stronke i mialem tam foty z moich lotów . Na stronie napisalem tez ze szukam sponsora i raz jak dzonil do mnie zeby umowic sie na zawodody zaproponowal mi sponsorig ramy , tylko musze znalesc kogos kto mi takie cos zrobi , ( Orientujecie sie gdzie moge ruszyc , bo musze sie za to zabrac ) W zamian za to bede promowal jego firme na stronce itp ( jescze zabardzo na ten temat nie gadalem )

A co do mojego fmx to dopiero raczkuje ale nawet mi cos wychodzi .

http://www.members.lycos.co.uk/hormonyz/f13.htm

Zapraszam serdecznie na nasza stronke

http://www.fly-riders.go.pl

Pozdro
Yamaha YZ250f # 53w

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”