Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: grzesiek3210 » ndz, 28 lut 2010, 22:58

Witam! Planuję zakup konsolki, dowiedziałem się,że mam zwracać uwagę na to aby brać wersję Jasper a nie poprzednie (falcon itp) ponieważ jest to wersja poprawiona. No i najważniejsza sprawa. Konsolkę chciałbym podłączyć do monitora i głośników Logitech Z-2300THX. Monitor mam CRT ale z myślą o konsoli chciałbym kupić 24".I tutaj nie wiem co wybrać,żebym nie musiał przełączać non stop kabli raz z kompa raz z X'a.Chciałbym pospinać wszystko razem...mam na celowniku 2 monitory :
LG na LEDach
http://www.allegro.pl/item936651824_led ... v_wwa.html
albo Samsung z Tunerem TV
http://www.allegro.pl/item936461011_mon ... _hdmi.html
Nie zależy mi na TV.Zależy mi na tym aby podłączyć kompa i konsolę bez każdorazowej zmiany kabli. To samo tyczy się dźwięku. Jeżeli monitor ma wyjście słuchawkowe to mogę podłączyć w to miejsce moje głośniki tak żeby działały z konsolą i z komputerem. Czy muszę podpinać raz do karty dźwiękowej raz do monitora gdy chcę popykać na konsoli. Co sądzicie o tych 2 monitorach? bardziej nastawiałbym się na LG na LEDach bo wiadomo,że rewelacyjne kąty ma i lepsze odwzorowanie kolorów. Ale jak możecie to doradźcie coś dobrego. Nie ma opcji żebym kupił telewizor ponieważ mam bardzo mały pokój i nie miałbym tego gdzie pomieścić:D a z salonu nie chcę robić sali do gier. Dlatego zależy mi na dobrym monitorze...24" będą ok ponieważ odległość nie będzie przekraczała 2m.
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

motabe
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 51
Rejestracja: czw, 28 lut 2008, 23:11
Motocykl: YZ 250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pałuki
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: motabe » pn, 1 mar 2010, 16:58

Kup iksa elite na jasper czyli nie jest awaryjny jak poprzednicy + monitor z wejściem hdmi i obraz masz z głowy tylko nie wiem jak z dzwiekiem ale powinno smigać z słuchawkami na wejściu w monitorze. Najlepiej sprawdz wszystko w jakimś sklepie, możesz też zapytać jakiś sklep online. Lepiej dorzuć kase na boxa a weź tańszy panel TV bo lcdki nie są zbyt awaryjne a boxy raczej zależy jak trafisz.
Co sądzicie o tych 2 monitorach? bardziej nastawiałbym się na LG na LEDach bo wiadomo,że rewelacyjne kąty ma i lepsze odwzorowanie kolorów.
W sumie nie wiem czy tak jest naprawde bo mam starszego samsunga i podobny nowiuteńki LG i jednak jak dla mnie samsung wymiata, ale zależy to od danego modelu.


Sam się głęboko zastanawiam nad xem bo mam juz dość inwestowania w piec a metro 2033 wygląda apetycznie.

Autor tematu
grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: grzesiek3210 » pn, 1 mar 2010, 21:40

Dzięki za odpowiedź:) Ixa chcę tylko w ver. Jasper ponieważ mam kilku kumpli którzy mówili,że starsze wersje( falcon) padały bo miały lipne chłodzenie a Jasper ma lepsze chłodzenie no i jest w technologi 65n (coś takiego) przez co zasilacz jest 150W a nie 175W, mniej zużywa prądu, mniej się grzeje przez co nie ma problemu z tym słynnym RODem:) (pierścień śmierci):D Co do monitora to właśnie się waham między tym na LED a innymi ze standardowym podświetlaniem ale z wyższej półki...no i jeszcze ten Samsung z tunerem TV wchodzi w grę:)Ten Samsung z tunerem ma tą dodatkową zaletę,że jak nie uda mi się podpiąć głośników żeby działały i na kompie i na xboxie bez odłączania to mogę dźwięk z Xboxa puścić przez wbudowane głośniki. Mam dylemat:D Na Konsolę i monitor mam zamiar przeznaczyć 2.000 zł także może coś sensownego się wymyśli albo pare zł dołoży:D
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: Joker » wt, 2 mar 2010, 20:00

ja mam xboxa 360 polecam wersje falcon :D ale ja mam totalnie przerobione chłodzenie, mój xbox nie przypomina xboxa :) ale zato graliśmy na nim 20 godz ogólnie to katowany jest dośc czesto i temp. GPU nie przekracza 50 stopni a w wersji falcon bez przerobionego chłodzenia GPU dochodzi do 100 stopni. jak chcesz to moge zrobić zdjecia mojego xboxa jak cie intersuje przeróbka :) dodam ze ma xtreme 1,6 i wszystko chodz pieknie oczywiście na Verbatimkach DL :)

dodam ze gram na HDMI, telewizor kupiłem na giełdzie za 250 zł. zepsuty koszt naprawy 50 zł. :D grafika piekna :) 28'
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Autor tematu
grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: grzesiek3210 » wt, 2 mar 2010, 20:27

Z konsolką się już dogadałem:) Jasper sierpień 2009 i 30 gier:D:D:D teraz tylko drugiego Pada do FIGHT NIGHT ROUND 4 i jazda:D ....no i monitor bo na swojej 17crt to trochę nie wypada:D:D
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: Joker » wt, 2 mar 2010, 20:36

no to cieszy :) mi sie zepsół jeden pad ;p i niestety teraz gram sam :)
no na 17 to troche meczarnia ;p

Oby tylko służył bez awaryjnie :) Pozdrawiam

aaa nie zapomnij o grze Mx vs Atv Reflex :p
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: omen » wt, 2 mar 2010, 21:22

[*]http://static2.videogamer.com/videogame ... flex_4.jpg[*]

MX vs. ATV Reflex - motocrossowe szaleństwo

na xbox360
:mrgreen:

Mint
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 193
Rejestracja: pt, 22 maja 2009, 23:06
Motocykl: Szybki
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: Mint » wt, 2 mar 2010, 21:24

Joker pisze:ja mam xboxa 360 polecam wersje falcon :D ale ja mam totalnie przerobione chłodzenie, mój xbox nie przypomina xboxa :) ale zato graliśmy na nim 20 godz ogólnie to katowany jest dośc czesto i temp. GPU nie przekracza 50 stopni a w wersji falcon bez przerobionego chłodzenia GPU dochodzi do 100 stopni. jak chcesz to moge zrobić zdjecia mojego xboxa jak cie intersuje przeróbka :) dodam ze ma xtreme 1,6 i wszystko chodz pieknie oczywiście na Verbatimkach DL :)

dodam ze gram na HDMI, telewizor kupiłem na giełdzie za 250 zł. zepsuty koszt naprawy 50 zł. :D grafika piekna :) 28'


A pokaż jak ten xbox wygląda :)
HONDA CR 125

http://bikepics.com/members/Mint/




Sprzedam Okleinę na AirBoxa do Hondy Cr 125 Tanio! PW

Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: Joker » czw, 4 mar 2010, 22:04

jutro dadam fotki :) bo jakos ten tydzien jest strasznie pracowity
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

FreaK
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: ndz, 25 maja 2008, 14:04
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: FreaK » czw, 4 mar 2010, 22:19

Joker pisze:no to cieszy :) mi sie zepsół jeden pad ;p i niestety teraz gram sam :)
no na 17 to troche meczarnia ;p

Oby tylko służył bez awaryjnie :) Pozdrawiam

aaa nie zapomnij o grze Mx vs Atv Reflex :p

Według mnie ta gra to strata pieniędzy chyba ze będzie to pirat to i owszem - mam i trochę marna jest, sporo niedociągnięć a obiecywali cuda.

motabe
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 51
Rejestracja: czw, 28 lut 2008, 23:11
Motocykl: YZ 250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pałuki
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Czy ma ktoś z Was Xboxa360?

Post autor: motabe » czw, 4 mar 2010, 23:37

Śmigam 3 dzień na elite znaczy próbuje smigać bo córka gra w odlot i nie dopuszcza mnie do sprzęta, popykałem tylko z 3h w mass efekta 2 i powiem ze gówno jakich mało w ogóle do pc to konsola raczej porażka no ale zobaczymy jak inne gierki. Do tej pory na pc grałem w takie konsolowe hity jak fallout, assasin i mirror coś tam i w sumie wszystkie trzy to kał jakich mało, czy wszystkie konsolowe gry to taki szit?? Mam tv hd 1080p i ten mass efekt do stalkera lub crysisa graficznie raczej się umywa a mam karte tylko 9600 gt. Ogólnie jestem rozczarowany mizernością boxa i jak wszystkie gry tak wyglądaja to jednak trzeba zainwestować w tę karte, procek itp. i grać naprawde a nie udawać ze się gra. No chyba ze mnie coś zaskoczy, to wtedy za kilka dni napisze ze mozna grać ale dla takich jak ja fanów pc to jednak ciężko się przesiąść.
No i gram tylko na oryginałach, żadnych piratów i wam też polecam taką opcję

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”