Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: piotrgurski » śr, 9 gru 2009, 22:37

Na wniosek jednego z użytkownika zakładam ten temat byście mogli wypowiadać się na temat tego sprzedawcy importowanych motocykli znanego w całym kraju. Wątek powstał ponieważ wielokrotnie temat w/w sprzedawcy był poruszany i wiązał z sobą szerokie zainteresowanie oraz liczne odpowiedzi które później były trudne do odnalezienia, dlatego myślę że temat sie przyda.
W temacie tym piszemy tylko i wyłącznie o tym sprzedawcy z Gubina, a nie o licznej konkurencji z tego miasta.
Posty które będą dotyczyły innych firm niż tą w temacie będą usuwane.
Zanim napiszesz swoją opinie upewni się czy na pewno dotyczy ona firmy z tematu :!:
pzdr Fifi :wink:
ADV/Adventure

RafQ
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 17 lis 2006, 12:34
Motocykl: CRF250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów/Lubaszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: RafQ » śr, 9 gru 2009, 23:00

Swego czasu planowałem wyprawę do Gubina do tego Pana ale zrezygnowałem.
Motorki na jego aukcjach prezentują się ślicznie ale i ceny dość wysokie jak za poszczególne roczniki.
Jeżeli stan techniczny motorków jest adekwatny do ich wyglądu zewnętrznego (w co do końca nie wierzę) to pewnie i warto.

Też jestem ciekawy co napiszą w tym temacie inni użytkownicy.Na wiosnę kolega ma zamiar kupić moto i zastanawiamy sie wspólnie czy warto wogóle wybierać się do tego Pana na oględziny czegokolwiek.A dodam że mam kawał drogi do Gubina więc chętnie poznam opinie innych czy wogóle warto zawracać sobie głowę i jechać tak daleko.
"Racing is life.Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen

r4cz3k
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 15
Rejestracja: wt, 28 paź 2008, 13:36
Motocykl: CR 125 2k3
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gryfino
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: r4cz3k » czw, 10 gru 2009, 16:24

Moich dwóch kumpli brało od nich motory, jeden KTM'a SX 450 05 2 lata temu, a drugi RM 125 01 w te wakacje. KTM lata do dzisiaj i właściciel jest zadowolony, a co do RM to już na początku łożysko w wachaczu się podypało, a teraz skrzynia.
Honda CR 125R 2003r.

RoGoS
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 30
Rejestracja: pn, 2 cze 2008, 14:13
Motocykl: Będzie coś pomarańczowego ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulęcin/Lubuskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: RoGoS » czw, 10 gru 2009, 20:42

U mnie było tak...

Kumpel brał u nich KTM'a SX 250 07' i wszystko byłoby elegancko, plastiki lśnią, opony zresztą też gdyby nie to, że zaraz po kupnie padła głowica. ... Włożył jakoś 1 000zł, razem z wymianą etc. i teraz lata. Temu kumplowi nic nie mówili, że jest w idealnym stanie 100% wszystko OK etc.

Drugi kumpel kupił od nich też KTM'a tyle, że 450 SX 07' i jak na razie ideał, w tym zapewniali, że na prawdę wszystko tak jak ma być, w razie remontu to do nich i zrobią i te pe...

Nie ma co polecać, czy też odradzać bo to zależy od egzemplarza. Nie ma sprzedawcy takiego, który sprzeda idealne moto, ideał to tylko salon, a w cross'ie popsuć może się wszystko, i nikt przewidzieć tego nie może.

Pozdro !
Było...
Suzuki RM 250 94'
KTM SX 125 04'
Będzie..
...

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: struna » ndz, 13 gru 2009, 22:20

patryk78755 pisze:sory tam nastapila pomylke napisalem zle nie wieszjcie psow na goscia z mxgeneration bo to idealny sprzedawca to nie sa ludzie z gubinmx lub mxlive
patryk78755 pisze:sory tam nastapila pomylke napisalem zle nie wieszjcie psow na goscia z mxgeneration bo to idealny sprzedawca to nie sa ludzie z gubinmx lub mxlive

Witam wszystkich to ja jestem tym gościem z mxlife. Mam do wszystkich prośbę zwróćcie uwagę na konto osoby która to pisała (kiedy zalogowała się i ile ma postów... Konkurencja nie śpi... słabe zachowanie... bardzo słaba antyreklama i czy do tego służy to forum??

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: piotrgurski » ndz, 13 gru 2009, 22:45

struna pisze:
patryk78755 pisze:sory tam nastapila pomylke napisalem zle nie wieszjcie psow na goscia z mxgeneration bo to idealny sprzedawca to nie sa ludzie z gubinmx lub mxlive
patryk78755 pisze:sory tam nastapila pomylke napisalem zle nie wieszjcie psow na goscia z mxgeneration bo to idealny sprzedawca to nie sa ludzie z gubinmx lub mxlive
patryk78755:
Na jakiej podstawie piszesz takie rzeczy? Czy kupiłeś od nich w ogóle jakiś motor? mogę się założyć że nawet nigdy nie byłeś w Gubinie a oczerniasz kogoś kogo nawet nigdy nie widziałeś. Najpierw kup albo obejrzyj jakąś maszynę na oczy a potem zarzucaj że ktoś jest zły i ogólnie gówno sprzedaje. Żebyś kupił od struny motor a on by ci naopowiadał że jest nicasil selekcja A itp a tu okazała by się tuleja i super korba royal to rozumiem jeszcze by cię na roczniku oszukał to spoko ale ty zapewne nawet nie wiesz gdzie pojechać ale do powiedzenia na podstawie opisów jakiegoś debila co kupił nic nie robił przez rok i wybuchło to pierwszy.
Znam ich osobiście kupiliśmy z znajomymi pięć może siedem maszyn sam już nie wiem ile i nigdy z niczym mnie a raczej nas nie oszukali, więc nie dziwcie się że staje w obronę struny ale jeżeli byłby oszustem to raz mogłoby się udać że trafiłem na dobra sztukę ale nie przy tej ilości motorów które sam od niego wywiozłem to nie mógł być fart i dopóki nie zrobi mnie w wała lub kogoś w sposób jak opisałem wyżej zawsze stanę po jego stronie.
Dodam jeszcze żeby nie było, to nie są żadni moi koledzy ani nie mam żadnego interesu pisania opinii.
ADV/Adventure

r4cz3k
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 15
Rejestracja: wt, 28 paź 2008, 13:36
Motocykl: CR 125 2k3
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gryfino
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: r4cz3k » ndz, 13 gru 2009, 23:23

Fifi bardzo dobrze gada. Ja również podałem 2 przykłady moich kumpli którzy brali moto od gubinmx i obaj są zadowoleni.
Honda CR 125R 2003r.

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: omen » pn, 14 gru 2009, 11:58

struna pisze:
patryk78755 pisze:sory tam nastapila pomylke napisalem zle nie wieszjcie psow na goscia z mxgeneration bo to idealny sprzedawca to nie sa ludzie z gubinmx lub mxlive
patryk78755 pisze:sory tam nastapila pomylke napisalem zle nie wieszjcie psow na goscia z mxgeneration bo to idealny sprzedawca to nie sa ludzie z gubinmx lub mxlive

Witam wszystkich to ja jestem tym gościem z mxlife. Mam do wszystkich prośbę zwróćcie uwagę na konto osoby która to pisała (kiedy zalogowała się i ile ma postów... Konkurencja nie śpi... słabe zachowanie... bardzo słaba antyreklama i czy do tego służy to forum??

tak taki jest tytuł watku,,,ale nie w tym rzecz jesli to ty sprzedajesz i sa ok to niemasz sie czym przejmować najlepiej zeby ktoś jeszcze z forum u ciebie kupował ,prawda jest taka ze cxasami naprawde trzeba troche dołozyć zeby moto chodziło niema co sie czarować głownie problem w tym ze sprzedawcy zwłaszcza co zajmuja cie szersza sprzedaza po prostu kłamia nie tylko na rocznikach ale stanie techn. niemowiac o innych rzeczach jak sie ma kilka sprzetow kombinacje z plastikami okleinami picowanie itp gwarancji nikt nigdy nie da !!!(a za paliwo nikt ci nie zwroci mimo ze przez tel zapewnia ze moto igła :rolleyes: )
nie generalizujmy !!! tak samo chłam sprzedaja w gubinie jak i dobre moto i tyle
ja na poludniu znam kilku sprzedawcow a tylko jeden sie okazał ok reszta notorycznie sprzedaje padline wiec to nie przypadek

pzdr

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: struna » pn, 14 gru 2009, 14:27

tak taki jest tytuł watku,,,ale nie w tym rzecz jesli to ty sprzedajesz i sa ok to niemasz sie czym przejmować najlepiej zeby ktoś jeszcze z forum u ciebie kupował ,prawda jest taka ze cxasami naprawde trzeba troche dołozyć zeby moto chodziło niema co sie czarować głownie problem w tym ze sprzedawcy zwłaszcza co zajmuja cie szersza sprzedaza po prostu kłamia nie tylko na rocznikach ale stanie techn. niemowiac o innych rzeczach jak sie ma kilka sprzetow kombinacje z plastikami okleinami picowanie itp gwarancji nikt nigdy nie da !!!(a za paliwo nikt ci nie zwroci mimo ze przez tel zapewnia ze moto igła :rolleyes: )
nie generalizujmy !!! tak samo chłam sprzedaja w gubinie jak i dobre moto i tyle
ja na poludniu znam kilku sprzedawcow a tylko jeden sie okazał ok reszta notorycznie sprzedaje padline wiec to nie przypadek

pzdr[/quote]


Witam
zgadzam się i dobrze ze jest ale czy chodzi o rzetelną ocenę motocykli i sprzedawców, a nie robienie antyreklamy!!!
A jeśli chodzi o realny stan i motocykla, to powiem że dokładamy wszelkich starań żeby były gotowe do jazdy i nie posiadały wad. Naprawiamy je i wkładamy nowe części w zawieszenie, napęd, opony, silnik, kiedy jest taka potrzeba...

Odnośnie określenia stanu to jeśli ktoś zadzwoni i zapyta to na 100% usłyszy całą prawdę!!! I daje na to gwarancje!!! Jeśli zadzwonisz i zapytasz to ja odpowiem, a jeśli będzie to niezgodne z prawdą to oddam ci za paliwo!!! Zwróć uwagę ze nie piszemy bzdur ze każde moto jest po kapitalnym remoncie we wszystkich aukcjach jak indywidualni sprzedawcy! Piszemy tak pod warunkiem ze sami go robiliśmy albo chociaż to sprawdziliśmy.

omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tu zadajemy pytania dotyczące motocykli z allegro itp!!!!!!!

Post autor: omen » pn, 14 gru 2009, 14:48

a czy te moto sprowadzacie od prywatnych od klubow czy moze ze stanow?
nie interesuja mnie adresy itp tylko czy moze cos wiecej wiecie o histori tych sprzetow ktore sprzedajecie bo licznikow tam niema a dobrze wiedziec kiedy sie mozna czegos spodziewac np korbe do wymiany zeby nie poszła reszta bo to jest najgorsza bolączka wypadałoby rozłozyć cały silnik i sprawdzic kiedy i co

adas12
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 109
Rejestracja: czw, 1 paź 2009, 16:49
Motocykl: CRF 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: adas12 » pn, 14 gru 2009, 19:19

Tez mnie meczy to pytanie co kolege wyzej....

Ja sie zdam na fifiego. Fifi wydaje sie byc bardzo przyjaznym gosciem i watpie zeby kogokolwiek nabijal w bambuko.... i za 2-2,5 miesiaca sie wybiore do Gubina "Mxlive" po moto:) mam nadzieje ,ze bedzie sluzylo....:)
Ostatnio zmieniony wt, 15 gru 2009, 14:56 przez adas12, łącznie zmieniany 1 raz.
byla Rm 250
byla RMZ 250
byla LTR 450
jest CRF 450

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: piotrgurski » wt, 15 gru 2009, 00:43

adas12 pisze: Pan "fifi"
- Po pierwsze : za każdego "Pan"a będe walił ostrzeżenia :!:
- Po drugie : na "Pana" trzeba mieć pieniądze i wygląd :!:
- Po trzecie : czy ja naprawdę jestem taki stary żeby mi mówić na pan :?:
- Po czwarte : jestem waszym kolegą a im się nie mówi na Pan :!:

Wybaczcie tego posta nie związanego z tematem ale szału dostaje jak ktoś na torze do mnie mówi teksty typu "Dzieńdobry Panu" :( a kumpla od jazdy przybija jako syna :(

Idę się napić :drinkers:
ADV/Adventure

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”