Film MX Chaos

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
T-Rudy
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 37
Rejestracja: śr, 24 paź 2007, 23:42
Motocykl: CRM 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: T-Rudy » pt, 16 lis 2007, 21:22

MX Chaos II jest juz w sklepach

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » ndz, 18 lis 2007, 10:35

właśnie obejrzałem i film jest świetny , o niebo lepszy niż 1 część:)

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: MX_Bartek » ndz, 18 lis 2007, 13:57

No i ja obejrzałem i mimo tego, że jestem wielkim entuzjastą polskiego motocrossu i podobała mi się pierwsza częśc oraz wy mówicie, że ta jest lepsza, to mi się tak nie spodobała :oops: .
Za dużo rowerów, za mało motocrossu, w 1-szej części było enduro, w polsce w enduro jeździ mnóstwo ludzi, więc zamiast rowerów, można było te 10 minut poświęcic enduro(albo 5 minut enduro i 5 minut dodac motocrossu :) ). tańczące dziewczyny? były tylko na początku i to bodajże 2 przez 10 sek, za to dużo czasu poświęcono tym od breakdance'u.
Pozatym to ogólnie fajny filmik, skrytykowałem to co mi się w tym filmie nie podobało, to tylko moja opinia. Cieszę się, że takie filmiki, całkowicie polskie powstają, pozdrawiam i czekam na 3 częśc :).

Awatar użytkownika
Tomski_01
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 137
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 16:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Tomski_01 » ndz, 18 lis 2007, 16:21

Druga czesc mi sie nie podobala do takiego stopnia ze uwazam ze stracilem 8zl i 45min. Odnioslem wrazenie ze film jest skladanka trailerów z youtube'a. Zawodnicy nie sa podpisani, nie mowie ze kazdy musi byc ale np. Oglaze i Klopota paru stunterow z klipu z Bemowa. Napewno mozna bylo podpisac zawodnikow na Mistrzostwach w 3miescie np. Zdunka i Nowickiego. Sama jakos obrazu nie powala moze dlatego ze vcd? Nie wiem ale inne filmy Ryyysia maja duzo lepsza jakosc. Kiedys sie spytalem osoby z motox (nie bede pisal kogo zeby nie bylo awantur) czy bedzie ktos z kamera na MP i PZM CC dowiedzialem sie ze to nudne i moze jak by startowal sam Carmichael to by pojechali to nakrecic. Ta wypowiedz minie mocno z szkokowala, bo chyba interesem takich filmow jest promowanie "brudnego" motorowania. A co widze?? Grupe facetow kompiacych sie w wodzie i spadajacych z pontonow, ten fragment trwal jakies 1,5min co nie jest dlugo ale juz nie mialem sily tego ogladac bo bylo... nudne. Rozumiem jakies wstawki z wyglupow ale to juz bylo przesada. Co do samych ujec kamery to bardzo mi sie podobaly.

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » ndz, 18 lis 2007, 17:06

:lol: :lol: :lol: No jak już Tobie trzeba podpisac Dara albo Barta to sorry ale każdy choć troche interesujący sie fmx ich zna więc nie widze tu tak owego powodu... Narzekasz jak stara baba :D 8)

Awatar użytkownika
Tomski_01
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 137
Rejestracja: pn, 25 gru 2006, 16:54
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Tomski_01 » ndz, 18 lis 2007, 17:26

On the pipe, Revelation 199, Nitro Circus, Crusty Demons w kazdym jest podpisany zawodnik ja wiem kto to jest i dla mnie nawet by nie trzeba bylo robic tego filmu, ale film nie jest dla mnie czy dla ciebie. Film jest po to zeby pokazac jak sport sie rozwija, a za tym ida pieniadze sponsorzy. Wiec moze by bylo warto podpisac.

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » ndz, 18 lis 2007, 21:18

można było te 10 minut poświęcic enduro(albo 5 minut enduro i 5 minut dodac motocrossu
MotoX ma w górnej reklamówce-"Motocross FMX MX", i nie widzę by widnialo tam enduro. W związku z tym nie mozna mieć pretensji o to ze po macoszemu potraktowano enduro. Skoro dekleruja sie że w ich zainteresowaniu jest tylko MX i FMX, to brak enduro jest jakby wynikiem tego, i mi nic do tego.
Między innymi był to jeden z powodów dla jakich przestalem się udzielać na tym forum-ale to tak OT.
Tomski-bardzo dobra uwaga o wymienieniu jeźdźców. Banalne zaniedbanie, niedbałość, a potem jeden zawodnik z drugim nie ma argumentów na rozmowę ze sponsorem.
Pzdr.
Ostatnio zmieniony ndz, 18 lis 2007, 23:58 przez gajowy, łącznie zmieniany 3 razy.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: MX_Bartek » ndz, 18 lis 2007, 21:49

no ale za to utwory podpisali :shock:
faktycznie w reklamówce jest mx i fmx, ale enduro ma więcej wspólnego z tymi dwiema dziedzinami niż rowery

wiśnia89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: śr, 29 lis 2006, 11:54
Motocykl: Yz250f 09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bronx Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wiśnia89 » pn, 19 lis 2007, 10:03

Pierwsza cześć była lepsza bardziej mi sie podobała a w drugiej mogli dac zamiast rowerów jakies skróty z treningów u M.Wójcika i zeby troche opowiedział jakie sie robi najczesciej błedy np w zakretach lub na skokach i bardziej pokazac polski mx bo mało było tego wiecej było o mistrzostwach europy niz MP moze te uwagi zoacza ci co robili ten film i na cześći trzeciej bedzie lepiej

Awatar użytkownika
lulek001
Moderator
Moderator
Posty: 278
Rejestracja: sob, 19 lut 2005, 13:16
Motocykl: CRF 250 R 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: lulek001 » pn, 19 lis 2007, 10:50

Cześć Panowie,

Dzięki za wszystkie uwagi. Te najbardziej krytyczne są oczywiście najcenniejsze. Weźmiemy je po uwagę na tyle, na ile to będzie możliwe. Muszę Was jednak trochę zmatwić, ponieważ motocross dla normalego widza staje się nudny po 10 min., a ten film ma za zadanie popularyzowac MX/FMX, więc film musi być atrakcyjny dla większości ogladających. Ja wiem, że Wam się będzie przez to średnio podobać, ale Was już nie trzeba przekonywać, że MX jest super! Wy to wiecie. W III cz. prawodopodobnie będzie tylko Kadra Polski, ME i indywidualne sesje z najlepszymi zawodnikami MX. MP i PZM raczej nie pokażemy z 2 powodów: 1). Za mało czasu na jednej płycie. 2). MP są zawsze mniej atrakcyjne od ME. Poza tym od pokazywania polskiego MX jest firma, której od 2 lat płaci PZM, więc nie możemy za nich odwalać pracy. W przyszłym roku postaramy się wrzucić kawałki z enduro. Przy okazji też wspomnę, że na enduro nikt nas nie zaprasza, a też nie mamy zamiaru sami się wpraszać na imprezy. Poza Lidzbarkiem Warmińskim, Wschową, Gdańskiem i Olsztynem, nikt nas nie zaprasza, musimy sami się pytać.

Mam nadzieję, że chociaż częściowo wyjaśniłem Wasze komentarze.

Pozdrawiam, Luigi
Nikasil.pl

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pn, 19 lis 2007, 12:52

Ja dopiero teraz oglądnąłem MX chaos 2 :D...
Jak dla mnie Konkret...Zajawkowy film :twisted:
Polecam!! I pozdro dla tych którzy marudzą!!

Żubr
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: ndz, 18 cze 2006, 22:30
Motocykl: CRF 250 R
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Żubr » pn, 19 lis 2007, 14:40

no ja tez własnie skonczyłem ogladac, hmm jak dla mnie jedynka była duzo lepsza przynajmniej była o mx, jakies mam mieszane uczucia po obejrzeniu II :roll:
SERWIS MOTOCYKLI - POZNAŃ 660 433 555

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”