06.08.2006 MP Oborniki WLKP

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
KarMa
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: ndz, 4 cze 2006, 21:58
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: KarMa » ndz, 6 sie 2006, 23:48

Tak jak poprzednik jestem zdania ze bylo masakrycznie. Własnie wróciłam z zawodów i poważnie jeszcze na takich nie bylam.Czekam tylko na jakies foty i opisy przezyc bo naprawde jest co opisywac:P.Na torze była poprostu totalna zupa zreszta nie inaczej wygladał park maszyn. Nam sie Camper nie zakopał ale ciekawe czy innym tez sie udalo.Klasa open to miala pomysl z tym protestem,dobrze ze 65 nie puscili do 2 biegu bo tez b\moglo byc maskrycznie.Nastepnym razem jak pojade na zawody to przeanalizuje dokladniej prognoze pogody bo mojemu kuzynowi ktory jezdzi w tylko w 65, a juz po 2 treningu brakowalo czystych ubran, a jak zobaczylam klase open i "j" jak zjechali do parku to mnie wmurowało.Czekam na inne relacje :D
Ześwirowana motocyklistka podaruje nerke(moze kiedyś)....

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 7 sie 2006, 16:11

Drobka27mx pisze:P.S Mxrool fajne masz gatki<lol2> takie....blotniste :D
ehehe ty to tylko to widzisz... no miałem w nich troche błota, nawet się jakieś kamienie znalazły hehe. Szkoda mi pierwszego biegu, bo szedłem 6.. W drugim 3, później 5 i wkońcu ostani (gleba) i odrobiłem chociaż na 11 miejsce.

Ma ktoś foty?
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pn, 7 sie 2006, 16:37

http://rapidshare.de/files/28424769/2006_08_06.rar.html - dużo fotek z Obornik, od razu mówie ze nie są moje, pozwoliłem sobie zmieścić link z innego forum.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » pn, 7 sie 2006, 16:38

MXrool pisze:
Drobka27mx pisze:P.S Mxrool fajne masz gatki<lol2> takie....blotniste :D
ehehe ty to tylko to widzisz... no miałem w nich troche błota, nawet się jakieś kamienie znalazły hehe.


Nic prucz blota i kamieni bym tam nie znalazl :D :lol:
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

KarMa
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 22
Rejestracja: ndz, 4 cze 2006, 21:58
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: KarMa » pn, 7 sie 2006, 19:40

No tak warunki...eh...Moi kumple aby zmyc z ubrania i spod ubrania to wszytko co bylo pozostaloscia po biegach wchwodzili w ubraniach crossowych do rzeki i plywali sobie, a potem kolejny bieg i znowu to samo. I to taka syzyfowa robota byla. Ale warto bylo ogladach chłopaków w akcji.Wszystkim ktorzy jezdzili i nie spanikowali gratuluje determinacji.Moje ubrania jeszcze schna, chociaz ja nie jezdzilam.
Ześwirowana motocyklistka podaruje nerke(moze kiedyś)....

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » wt, 8 sie 2006, 10:26

KarMa pisze:No tak warunki...eh...Moi kumple aby zmyc z ubrania i spod ubrania to wszytko co bylo pozostaloscia po biegach wchwodzili w ubraniach crossowych do rzeki i plywali sobie, a potem kolejny bieg i znowu to samo. I to taka syzyfowa robota byla. Ale warto bylo ogladach chłopaków w akcji.Wszystkim ktorzy jezdzili i nie spanikowali gratuluje determinacji.Moje ubrania jeszcze schna, chociaz ja nie jezdzilam.

he dobre dobre a czasem woda nei byla za zimna? :P
JA bylem dosc czysty az mnie Joć nie potraktowal szpryca ze swojej Yzfki :P potem jak juz wszystkie ciuchy ktore mialem zamoczylem i ubrudzilem mialem wszystko w DU....!!! i juz mnie to gilalo :D najgorzej bylo w parku maszyn takei bloto ze masakra;/ a ja musialem jeszcze przez to bloto biegac :lol:
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”