Kalendarz 2009.

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Marcel RX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: wt, 9 maja 2006, 17:13
Motocykl: Yamaha YZF 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: świdnica
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz 2009.

Post autor: Marcel RX » śr, 28 sty 2009, 13:07

to jak to z ta runda w Nowym Kosciele bedzie? jest mozliwosc ze taka sie wogole odbedzie? a co do ENDURO ..gdyby zawodnicy mogli startowac na nie zarejestrowanych sprzetach oraz bez prawa jazdy Enduro by odżyło! Duzo ludzi sie tym interesuje tylko te wszystkie regulaminy ich zniechecaja! sam bym z cheecia chcial pojezdzic w Enduro,ale brak prawka i zarejestrowanego moto odrzuca;/ pozdro!
Enduro Team Wiry..
Młode Chlopaki wielkiej pasji z ogromnymi marzeniami... ;)

bubba
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 200
Rejestracja: sob, 29 lip 2006, 12:54
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa-Anin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz 2009.

Post autor: bubba » czw, 29 sty 2009, 02:29

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na kalendarz Pucharu MX ... w sumie to wszystko dzieje się bardzo szybko. Cała runda pucharu rozgrywa się w 2 miesiące Kwiecień i Maj. Nie wiem jak tam wy ... ale jak ktoś sobie chciałby pojeździć dla FUN'u i sam się finansuje to trochę przegięli pałę z tym kalendarzem (mogli trochę rozciągnąć w czasie ten puchar ...). Bo dla mnie żaden wstyd się przyznać do tego że jednak nie stać mnie na to żeby co tydzień turlać się przez pół polski na zawody. A odnośnie CC to będzie co jeździć w tym sezonie ... jestem mega zadowolony z tego kalendarza CC. Czyli można sobie wywnioskować że ci co lepiej czują się w MX to potem zostają im treningi, amatorskie zawody, bądź małe maratony CC. Nie wiem wiem czy ktokolwiek zwrócił uwagę na to że od tego roku puchar CC nosi miano Pucharu Polski :) - zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany :D . To chyba miało oznaczać że imprezy będą bardziej prestiżowe :lol: . POZDRAWIAM LARRY
BLUE RIDER

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz 2009.

Post autor: enduroguy » śr, 4 lut 2009, 20:01

Ty, Mateo, a od kiedy Ty Larry jestes? ;p

Ja mysle, ze nawet jakby puszczali chetniej crossowki w enduro, to i tak wiekszosc amatorow wybierze cross-country, ze wzgledu na koszta ;)
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”