MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
STACHU125
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: wt, 9 sie 2011, 18:25
Motocykl: różne
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: STACHU125 » ndz, 9 gru 2012, 21:38

Witam,jak wasze wrazenia po imprezie w porownaniu z 2011 i ogólnie.pzdr

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: cr500r » ndz, 9 gru 2012, 22:16

Jeżeli chodzi o wyniki to żaden branżowy portal wczoraj nic nie napisał - masakra!! Szybciej są dostępne wyniki zza oceanu niż z u nas z imprez krajowych. Chwała orlenowi, że dają trochę grosza Tadkowi i dzięki nim chociaż mamy dziś artykuł na motox - ale jak wiadomo nie jest to pełna relacja, tylko informacja prasowa. Dziś w teleexpressie mówili tylko o Gollobie - także każdy sponsor swojego zawodnika reklamuje :):) A gdzie jakaś szybka notka o przejazdach pozostałych riderów, opinia o trasie? Co się wydarzyło w 2 finale, że Tadek był 2 za Walkerem...itp
Może ktoś z forum był na tej imprezie i opisze swoje wrażenia w ilości większej niż jedno zdanie :) ??

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: GRUUBBYY » pn, 10 gru 2012, 10:40

Świetna jak na nasze realia impreza. Jednak były duże niedociągnięcia. Choć lubię zapach 2T jednak na hali atlas nie było w pewnym momencie czym oddychać.
Powiem szczerze ze niestety bez dobrej wentylacji 2T nie powinny jezdzić na hali. Ja bynajmniej nie zabrałbym dzieciaków w takie warunki. Do rzeczy.
Tadek odrósł kontuzje i jego start na atlasie był pod znakiem zapytania. Mimo tego wystartował ,ale w dwóch pierwszych biegach widać było że kontuzja troszeczkę mu doskwiera. W pierwszym biegu nikt nie pokonywał skoku z oponami( gdzie w zeszłym roku Tadek fruwał pod sam dach.) Po starcie Knigcht cały czas na ogonie Tadka i wszystko mogło sie zdarzyć. Na szczęście Tadek wygrywa pierwszy bieg.
Drugi bieg wiadomo że ze względu na pozycje startową najbardziej widowiskowy. Start wygrywa Kurak jednak po chwili wyprzeda go Walker. Nastepnie jadą Knight i Tadek. Walker odjeżdża a Tadek z Knightem walczą zmieniając sie pozycjami. Prawde mówiąc myślałem że Tadek już nie da rady wyprzedzić Knigchta. Na szczęście Knight popełnia błąd (tłumacząc sie potem że poślizgnął sie na jakiejś reklamie) i Tadek wyprzedza rywala. Niestety Walkker już poza zasięgiem.
W wyscigu trzecim Tadek wygrywa start i nie oddaje juz zwyciestwa do konca. Wkoncu chłopaki zaczynają latać na oponach, a Tadek jest bezkonkurencyjny. Knight ma pecha bo kilku z dublowanych zawodników zalicza glebe na kamieniach. Jest zablokowany i konczy na bodajże pątym miejscu.
Coż po cichu liczyłem na wiekszą walke Kuraka ale okazało sie że endurocross nie jest taki łatwy.
Swietnie też poleciał Szymkowski w klasie junior. Konczonc pierwszy bieg na pierwszym i drugi na drugim zwyciężył ogólna klasyfikacjię.
Bardzo podobał mi sie wyscig amatorów. Była widać ze sprzet to nie wszystko a liczy sie zawodnik. Dużo gleb ale chłopaki ponosili sie z i determinacją i walczyli do końca. Drugi bieg wygrał gosciu na białej YZ 250 z lat 90. Chłopak zostawił za sobą tuningowane 4T :finga:

free66
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 142
Rejestracja: śr, 8 kwie 2009, 12:16
Motocykl: ktm sx 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krk, Andrychów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: free66 » pn, 10 gru 2012, 11:03

Same przejazdy zawodników opisali już koledzy powyżej.

Jedno co mnie denerwowało, no może dwie rzeczy.

Ludzie jadą przez całą Polskę aby obejrzeć świetne widowisko, dojeżdżają na miejsce i okazuje się, że większość "klubowiczów" napruta już przy wejściu ok godziny 15.00. W sektorze którym siedziałem, kilku osobników zataczała się, wnosili piwo, palili na trybunach. Przy wywiadzie z Tadkiem, zamiast słyszeć co mówi trombili na chama i darli się bo byli już tak pijani. Następnie po jakiego wała ludzie wbiegali na tor? Wszystko spoko do czasu kiedy któryś z zawodników nie uderzy w tego biegacza i nie zrobi mu krzywdy. Kto poniesie konsekwencje? Osoba która wbiegła i organizator! Kibicować jako kraj potrafimy niezaprzeczalnie najlepiej, ale chałtury równie niezłe odstawiamy. Mnie było osobiście wstyd za takie osoby.
www.powad.pl NIERUCHOMOŚCI POWIATU WADOWICKIEGO
www.n.ruczaj24.pl NIERUCHOMOŚCI W KRAKOWIE

Awatar użytkownika
Majster128
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 3381
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 10:33
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ladzin (Krosno)/Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 10 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: Majster128 » pn, 10 gru 2012, 14:32

Powiem krótko. Od strony zawodników z klas B i C zawody były największa porażką organizacyjną zawodów Super Enduro tego roku.
Wyniki były tak pogmatwane, że chiński uczony z nich nie wyjdzie. Jednemu dodali okrążenie, drugiemu odjęli.
O tym, że powinienem mieć żółte tło pod numerami dowiedziałem się z facebooka syna głównego organizatora.
Tak nawiasem. Kto z was widział rozdanie pucharów na klasy junior, B, C i młodzików ? To się odbywało gdy mieliśmy już spakowane motory, a na trybunach nie było żywej duszy.
W dodatku na każdej rundzie SE dawali jakieś drobiazgi przynajmniej za pierwsze 3 miejsca. Jakieś gogle, podnośniki, czasem gumiaki :), a w łodzi na największej imprezie SE tego roku dostajesz pucharek i spadaj.

cr500r
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 322
Rejestracja: czw, 5 sty 2006, 01:42
Motocykl: --------
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: PRZEMYŚL
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: cr500r » pn, 10 gru 2012, 20:36

Panowie powyżej, wielkie dzięki za zobrazowanie przebiegu i atmosfery na tej imprezie. Czy nacie odpowiedz, który z polskich zawodników wyłączając Tadka ma zamiar pojechać wszystkie rundy tegorocznych Mistrzostw Świata w superenduro oraz gdzie się mogę zapoznać z pełnymi wynikami - czyli licencja B,C oraz wyścig gwiazd?

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: Martin KTM » pn, 10 gru 2012, 23:48


Jasimierz
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 49
Rejestracja: pn, 19 paź 2009, 20:27
Motocykl: 250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: Jasimierz » wt, 11 gru 2012, 11:39


Ciastuś <3
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: pn, 5 lis 2012, 18:33
Motocykl: Gilera RCR '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: EPI
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: Ciastuś <3 » pn, 17 gru 2012, 14:46

Zajefajnie było! Tadkowi trochę nie poszło w drugiej rundzie, ale da się mu to wybaczyć. Chyba Walker powoli dostaje nerwicy :D
http://www.youtube.com/user/PawlakMX
Zapraszam do oglądania i komentowania filmików.
Subskrypcje miło widziane :)

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: GRUUBBYY » pn, 24 gru 2012, 13:44

Dziś tj 24 12 2012 o godz 18: 20 W TVN TURBO relacja z MS Superenduro w Łodzi.

Ciastuś <3
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: pn, 5 lis 2012, 18:33
Motocykl: Gilera RCR '10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: EPI
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MŚ SUPER ENDURO ŁÓDŹ- WRAZENIA

Post autor: Ciastuś <3 » pn, 24 gru 2012, 15:24

Tyle ode mnie :)

https://www.youtube.com/watch?v=OziU4BVEgj4
https://www.youtube.com/watch?v=rSEBLFY96uY
http://www.youtube.com/watch?v=mN8E0bpMr6U

Mój kanał: http://www.youtube.com/user/PawlakMX

Wesołych :) I jeśli macie czas to mam prośbę, abyście klikali w te reklamy, które wyskakują podczas oglądania. Sekunda czasu, a dla mnie to bardzo dużo. Dziękuję z góry.

LwG!
http://www.youtube.com/user/PawlakMX
Zapraszam do oglądania i komentowania filmików.
Subskrypcje miło widziane :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”