Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
hsqva
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 10
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 11:43
Motocykl: EXC 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Warsaw
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: hsqva » czw, 10 cze 2010, 11:08

Jak ktoś bedzie w Kwidzyniu chciał kupic DVD z http://enduroblog.pl/dvd/ to prosze o info na PM

Niestety Polish hattricka juz nie ma (chwilowo) :(

Bede od jutra w Kwidzyniu :)

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: danzel » sob, 12 cze 2010, 11:05

powie mi ktos od strony prabut jak bede wjezdzal jak sie kierowac teoretycznie chociaz
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: sebamx72 » sob, 12 cze 2010, 17:55

Cały czas ciśniesz w stronę grudziądza czyli 2 razy na rondzie w lewo, mysle ze z ogarnieciem sie juz na miejscu nie ma problemu. Dopiero co wróciłem. Musze powiedziec ze organizacja jest mega !! Począwszy od enduro i extreme to oznaczenie tasmami 100% a jezeli chodzi o cross to tor rewelka, tylko szkoda ze zawodnicy robia tylko jedno ale za to duze kolko(ok 8km). Moze jak mi sie uda to jutro tez wbije. btw. w koszulce motoxa nikogo nie widzialem... Pozdr
Way of Life !

pytlar
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: śr, 29 sie 2007, 23:38
Motocykl: Motobi Wilga 65/50 ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Prabuty
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: pytlar » ndz, 13 cze 2010, 11:03

jakoś ostatnimi laty bardziej mi sie podobało niż w tym roku.. i jakoś ludzi mniej jest...
ale jak zobaczyłem jak Błazusiak przeleciał to poprostu kopara opada... co on wyprawia z tym motorem to porostu poezja!! na próbie extream - przed belami wszyscy hamują, żeby przejechać te wielkie bele, ten skubany wykorzystuje to, że od hamowania innych usypała sie górka ziemi przed belą i z niej się wybija i ją przeskakuje!! inna bela taka wielka, z metr wysoka - każy się ustawia i pod kątem prostym ją ledwie tam przeskakuje, a ten skubany z rozpędu wziął ją po skosie niewzruszony :shock:
:)

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: motochłopiec » ndz, 13 cze 2010, 12:59

szczerze mówiąc jestem troche zawiedziony jesli chodzi o organizacje . Publiki mniej niż na MP MX , dojazd oznakowany bardzo słabo , słabo nagłośnione. No ale to tylko moje subiektywne zdanie ;)

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: sebamx72 » ndz, 13 cze 2010, 13:33

Wedlug mnie jezeli chodzi o organizacje to spisali sie, ale enduro nie jest tak widowiskowe jak motocross, na probie cross bylo super tylko ze lipa ze jedno kolko bo niektorzy to naprawde dobrze jechali. Prawda noglosnienie-lipa.
Way of Life !

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: danzel » ndz, 13 cze 2010, 21:09

dojazd byl slabo oznaczony, extream spoko, cross jeszcze lepszy widac bylo klase zawodników i doswiadczenie, sporo duzych 2t, dobre zawody :D
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

Autor tematu
LIPEKKTM
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: śr, 22 lip 2009, 09:32
Motocykl: Yamaha yzf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kwidzyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: LIPEKKTM » ndz, 13 cze 2010, 23:05

Nie podniecał bym sie tak błażusiakiem, ani razu nie wygrał nawet czasu na extreme, pojechał bardzo słabo, w stosunku do innych Kinght na extreme mu ładnie wlał (wiem ze miał większy motor no ale..) a na próbie Cross posiewiecilem najwięcej czasu to poprostu porażka Taddego, Ogólnie skończył na 6 miejscu,
Pamiętam że na jakimś okrązeniu na próbie cross miał czas 10.05 albo 10.15 cos takiego a MEO miał 9.46, Tadek się nie postarał.
Obłucki wydawało sie jechał szybko ale cóż ... nie poszło chłopakom
robert kvarnstrom to 20 letni chłopak jechał na gas gas-ie 125 miał czasy Tadka i lepsze do tego krecił smaczne Whipy razem z MEO:)

Takisobie021
VIP
VIP
Posty: 187
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 12:06
Motocykl: HUSQVARNA WR 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: Takisobie021 » pn, 14 cze 2010, 10:21

Witam, wróciliśmy ;) Myślę że mimo odległości warto było pojechać;) Czołówka MŚ pokazała klasę. Taddy jechał jakby asekuracyjnie, pod słuchaliśmy że ma jakiś problem z barkiem. Organizacja na wysokim poziomie oprócz oznaczenia dojazdu. Kibiców malutko niestety taka już jest POLSKA słabe nagłośnienie imprezy. TOR MX dał nie raz wiele emocji whipy, bandy hopy no i zawodnicy wysokiej klasy, te połęczenie ukazało Mi jak można cisnąć maszynę(choćby zmiana biegów bez sprzegła) Obłucki na Huśce 300 2t też ładnie jechał.

PS. Nikogo z forum nie spotkałem, Marcel spałeś w papierniku?? My obok zawodników pok. 204;) Widziałem OPLA OMEGĘ COMBI rej CBR *** wyklejoną barwami MOTOXU przyznawać się kto to taki;P??

Tadek

Maszyna Tadka

Autko Red Bulla
Ostatnio zmieniony pn, 14 cze 2010, 15:38 przez Takisobie021, łącznie zmieniany 1 raz.
HUSQVARNA RACING 2T POWER

Marcel RX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 116
Rejestracja: wt, 9 maja 2006, 17:13
Motocykl: Yamaha YZF 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: świdnica
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: Marcel RX » pn, 14 cze 2010, 15:23

Spałem w papierniku pokoj #109 ;)) w Piatek od rana juz tam bylismy , podroz porazka cala noc w pociagu ale przynajmniej bylo wesolo;) Zawody jak najbardziej udane. Nie chce sie rozpisywać pokolei ale na mnie najwieksze wrazenie zrobiła proba enduro i ich predkość w lesie pomiedzy drzewami, poprostu miazga. Wydaje mi sie ze chlopaki z polski dawali rade i bardzo sie starali, Oblucki dawał gaz i naprawde jechal szybko tylko mu sie bledy zdazaly(np 2 razy gleba na extream w jednym przejezdzie drugiego dnia) Tadek tez lezal raz na extream'ie wylozyl sie w bandzie. ale to jeszcze podyskutujemy tutaj na forum narazie czuje sie jak niedobitek po nocy w pociagu i koncze moje wypociny. Sławek ja chodzilem wieczorami w bluze KTMa "Enuduro team" bywalem wieczorami w Piano Bar ,gdzie tak sie dogadalem po ang z ekipa "BMW Husqvarna" ze wyszło ze jestem ze znajomymi z ekipy Czech Republik ha ha ;) pozdro TO BYL DOBRY WEEKEND;)

PS: Meo robi masakre i koles ma wielki talent, agresywny ,szybki i widowiskowy.
Enduro Team Wiry..
Młode Chlopaki wielkiej pasji z ogromnymi marzeniami... ;)

Takisobie021
VIP
VIP
Posty: 187
Rejestracja: czw, 6 sie 2009, 12:06
Motocykl: HUSQVARNA WR 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: GK
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: Takisobie021 » pn, 14 cze 2010, 16:36

Myślę że Tadek miał realne wytłumaczenie tu jego wypowiedź po zawodach:
„Jestem bardzo zadowolony z mojej jazdy, mimo, że popełniłem kilka drobnych błędów drugiego dnia. Byłem naprawdę nieźle zmęczony. Ściganie się tutaj zaraz po Erzbergu dało mi w kość. Wiedziałem, że tak będzie, ale nie przypuszczałem, że zawody w Austrii będą dla mnie w tym roku tak wymagające, nie tylko fizycznie zresztą. Z reguły weekend po Erzbergu po prostu się nie jeździ. Pewnie mogłem być szybszy, gdybym przygotował się w tym kierunku. Ważne, że mogłem pojechać przed polskimi kibicami, a to nie zdarza się za często. Szóste pozycje podczas obydwu dni to nie wyniki jakich oczekiwałem, ale i tak jestem zadowolony. Całkiem poważnie myślę o pojechaniu całej serii Mistrzostw w przyszłym roku."
Filmiki po prawej lista
http://www.enduro-abc.com/index.php?mod ... ect_id=105
HUSQVARNA RACING 2T POWER

kristirx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: czw, 14 lip 2005, 08:25
Motocykl: Yamaha WR 250 R osiołek :-)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sochaczew
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mistrzostwa Świata Enduro 2010 POLSKA

Post autor: kristirx » pt, 18 cze 2010, 09:06

tu fajny filmik z tej imprezy
http://vimeo.com/12625021
Yamaha od lat :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”