Fun MX West Cup Leszno 22.10.2006

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Pomyk
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 631
Rejestracja: pn, 4 lip 2005, 20:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rzeszów/Birmingham(UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pomyk » czw, 19 paź 2006, 17:52

Jeśli chodzi o Grześka Michalca.To w niedziele miał wypadek na zawodach w Lublinie,byłem świadkiem tego wypadku,nie będe tutaj pisał co mu się stało i tak dalej.

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kajec » pt, 20 paź 2006, 23:09

Do której mniej więcej trwają zawody?? i o której jest II bieg i ogłoszenie wyników ??

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » sob, 21 paź 2006, 21:37

Bolek KTM Leszno pisze:Hey.Nic nie kreci MX Polska!!,tylko leszczyńska firma.Wracając do MXP to sie chyba cofają w rozwoju!!bo po błotnej walce w Obornikach nic wiecej na swojej stronce niemają a było jeszcze tyle ciekawych i ważnych imprez rangi MP.Ps. Cieszymy sie z każdego zawodnika który dotrze do nas na zawody.Ostatnio było około 80!! po cichu liczymy że teraz będzie więcej!!
Święta racja !!! :wink:
MXrool pisze:Stary chyba ci się coś pomieszało. Znajdź mi kogoś kto robi to lepiej społecznie dla pasji motocrossu w Polsce. A o arty się nie burz bo będą i filmy dvd baaardzo wysokiej jakości są w cenie 20 zł. Jak za tą jakość i za wszystko są SUPER, ja bym takie sprzedawał po 50 zł dla zachęty a warte i są nawet 100 zł.
A ten to jak zwykle :lol: :lol: jak mawiają "Krowa ktura dużo ryczy mało mleka daje"
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 21 paź 2006, 21:41

Xeo pisze:A ten to jak zwykle :lol: :lol: jak mawiają "Krowa ktura dużo ryczy mało mleka daje"
Ale się ubawiłem razem z tobą :axe: :axe: "ktura" <- :lol: To ja mam dyslekcje i takie podstawy wiem.

akurat znam tych ludzi z MX Polska i wiem co robią i jak się poświęcają, zrób przynajmniej 5% tego co oni i bedziesz wielki.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » sob, 21 paź 2006, 21:52

p..... się p.... przez duze P
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » sob, 21 paź 2006, 22:03

Napisz PIERDOL SIĘ.

Tak właściwie xeo! To trochu przybastuj!!!!

Nie popieramy chamstwa!!
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » sob, 21 paź 2006, 22:11

Pięknie się przejęzyczyłem chyba nik nie jest nieomylny a jeżeli chodzi o chamstwo to sobie poczytaj posty MXrool-a to sam się przekonasz. :D
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » sob, 21 paź 2006, 22:20

Przeczytałem co MXrool napisał, ale nie napisał nic obraźliwego i nawet nie próbował bluzgać kogoś.

Dobra zakończmy spór.

:)
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

rg166
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 173
Rejestracja: śr, 27 wrz 2006, 20:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wschowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: rg166 » pn, 23 paź 2006, 13:50

ame zawody przebiegaly bezproblemowo, tor przygotowany perfekcyjnie. Zanosilo sie na swietne zawody. Podzial byl na 5 klas:
-quady
-junior amator
-amator senior, ponizej 30 lat
-amator senior, powyzej 30 lat
-licencja
Niestety to co dzialo sie pozniej bylo juz kompletna porazka.

wyniki oficjalne po 2. biegu zostaly wywieszone z BARDZO licznymi bledami. Zostaly poprawione po 20 minutach- rowniez blednie. Za trzecim razem zawodnikom udalo sie dowiedziec, ktore zajeli miejsca- poprawna lista!


Dopuszczeni do zawodow zostali zuzlowcy (posiadajacy licencje zuzlowe). Nie ma w tym nic zlego, wiec spokojnie ukonczyli zawody, jednak jak sie okazalo przy rozdaniu nagrod, zuzlowcy, ktorzy zajeli miejsca na podium zostali zdyskwalifikowani, powod-posiadanie licencji zuzlowej. Nie zostal zdyskwalifikowany jedynie jeden zuzlowiec - kto? Oczywiscie LESZCZYNIAK. Pozostali musieli pozegnac sie z nagrodami i pucharami, o ktore ciezko walczyli.


Klase junior po drugim biegu rozbito na 3 mniejsze klasy. Mozna by to uznac za plus gdyby nie to ze klasy zostaly podzielone tak, ze 4 zawodnikow z licencjami MX (przed rozpoczeciem zawodow pytali, czy moga startowac, pozwolono im !!!, mimo ze jest to zabronione regulaminowo) zdyskwalifikowano po 2. biegu, z powodu - ?? - maja licencje. W ten sposob na podzielonych klasach utworzonych z juniorow na 9 miejsc na podium stanęło 7 leszczyniaków - pozostale dwie osoby to ja i moj kumpel - ja 3 miejsce, kumpel 2. Zostalem wyczytany na podium. Wreczono mi 2. miejsce, mimo ze faktycznie zajalem trzecie. Kumpla nie wyczytano. Po chwili zabrano mi dyplom za 2. miejsce, gdyz organizatorzy stwierdzili ze mam 3 miejsce. Druga nagroda przypadla komu? Nie mojemu kumplowi ktory je wywalczyl, lecz chlopakowi z leszna. Oboje z kumplem pozostalismy bez niczego. Po polgodzinnych rozmowach z organizatorami otrzymalismy oboje pucharki za "udzial w zawodach". Osoby, ktore de facto uzyskaly miejsca 4 i 5 (leszczyniacy) otrzymaly wartosciowe nagrody i dyplomy za miejsca 2. i 3.

Organizatorzy nawet nie przeprosili za zaistniala sytuacje. 9 miejsc na podium zajeli mieszancy leszna, powinno ich byc 4.

Ps. wlasnie wydalem z siebie mojego najdluzszego posta na tym forum :)

rg166
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 173
Rejestracja: śr, 27 wrz 2006, 20:13
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wschowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: rg166 » pn, 23 paź 2006, 13:51

Co z tym filmem, mozna go juz gdzies dostac?

Bolek KTM Leszno
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 97
Rejestracja: wt, 5 wrz 2006, 10:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Bolek KTM Leszno » pn, 23 paź 2006, 14:54

Co do żużlowców to sie zgodze!!Organizator we wstepnej fazie chciał uwzględnić start juniorów z licencją i brać pod uwage ich zajete miejsca.Po zawodach wnoszono protesty co do ich klasyfikowania.dla ścisłości podam ,że protestów nie wnosili gospodarze tylko zawodnicy przyjezdni.Decyzje taką podja licencjonowany sędzie z Z.Góry ,który był odpłatnie wynajęty żebyśmy niebyli posądzani o jakieś układy!!.Wracając do tej feralnej klasy junior,w sobote dzwonił do mnie pewien pan z Wrocławia ktorego bardzo szanuje i pytał o zawody!Odpowiedziałem że tak syn może oczywiście startować ale nie bedzie klasyfikowany.Powiedział ze spoko jemu chodzi tylko o dobry trening.Wyrażnie pisalo :klasa amator junior !!!.Jakieś zamieszanie przy tych nagrodach było!!.ale napewno nie wieksze niż w Obornikach,albo na ostatnim pikniku we Wschowie jak Ci oto chodzi.Popelniliśmy pewne małe błedy,ale bedziemy sie starać zeby sie niepowtórzyły

Bolek KTM Leszno
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 97
Rejestracja: wt, 5 wrz 2006, 10:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Bolek KTM Leszno » pn, 23 paź 2006, 15:01

jakie 9 miejsc!! junior (80cm) 1 i 3 ,do 30 1 i 3 i quady 1 to razem mam 5 a ty naliczyleś 9!! skąd to wziąłeś??.W cyklu FUN MX WEST CUP klase junior stanowią chłopcy do 90 rocznika włacznie,jadą wszyscy razem z tym że do 85cm i powyżej klasyfikacja jest osobna.Spowodowane było to tym ze zawodnicy amatorzy dysponowali różnymi motocyklami od 65 do 2504t i trzeba bylo to jakoś rozłożyć.Przykład-Jaromin,który do niedawna ścigał sie w MP w klasie 125j miał sie ścigać albo być na równi traktowany z 10-latkiem na 80!!??.Był jeszcze jeden gosciu który w sobote mówi że ma licencje ,a w niedziele jej niema!!to o co tu k...... chodzi.Z mojego punktu widzenia to właśnie ci sami zawodnicy którzy posiadają licencje,a potem sie jej wypierają ,cofają sie w rozwoju (motocrossowym oczywiście).Zamiast scigać sie z lepszymi ciesza sie ze zwycięstwa z gorszymi i dużo mlodszymi chłpakami.Sami muszą sobie zadać pytanie czy chcą dojść gdzieś wyżej czy popaśc w miernote!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”