MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Informuj, szukaj i zapraszaj na imprezy.
Autor tematu
jaroKTM73
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 18:05
Motocykl: KTM 250 SX-F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzoza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: jaroKTM73 » pn, 25 maja 2009, 22:13

20 i 21 czerwca 2009 roku będzie kolejna okazja na miłe spotkanie z zawodnikami Cross Country z całej Polski.
Z moich info wynika, że trasa będzie w stosunku do lat poprzednich trochę zmodyfikowana: parę efektownych podjazdów i strome zjazdy- szykuje się git zabawa :D . Życzę wszystkim i sobie też by organizacja zawodów była OK. WISLA CHEŁMNO do boju. Do miłego zobaczenia.

mario464
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: sob, 13 cze 2009, 22:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: mario464 » ndz, 21 cze 2009, 20:57

Panowie , dawajcie foty z Chełmna ! Dzięki z góry !!!

SUCHY95
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 140
Rejestracja: wt, 5 lut 2008, 21:29
Motocykl: SXF250, SX125,
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: SUCHY95 » pn, 22 cze 2009, 22:44

co tu taka cisza :evil: nikogo nie bylo czy co :?:

GRUUBBYY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 289
Rejestracja: śr, 30 sie 2006, 18:07
Motocykl: KLX 450 R
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: GRUUBBYY » pn, 22 cze 2009, 23:17

Wedlug mojej oceny... Wydawalo by sie ze lepsza organizacja bo kolejki troche mniejsze a moze dlatego ze bylo mniej uczestnikow.....Tor z CC porazka wielkie dziury. No i wielkie zamieszanie jak spadl deszcz , ale co tam to tylko zabawa. Ogolnie mi sie podobalo.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Birthday
Kontakt:
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: piotrgurski » pn, 22 cze 2009, 23:34

Mi tam się bardzo podobało i mimo że jako statysta bezpiecznie osłanialem tyły zamykając stawkę stwierdziłem że kończąc obydwa wyścigi w Chełmnie ukończe wszystko bo CC lekkie nie bylo ale chyba wlaśnie o to chodzi :!:
Mam nadzieje że był tam nasz forumowy kolega "fotograf" Sebastian Kujawski czekam na fotki.
Jedynym minusem który mi nie pasował to oszuści "zawodnicy" co skracali sobie trase sam widziałem dwóch ale cóż i tacy są :finga:
ADV/Adventure

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: enduroguy » wt, 23 cze 2009, 00:27

W kolejce nie stalem nawet minuty, dziury na trasie rewelacja, bo byly rytmiczne (niestety jakos moja tylna zebatka z nimi nie wspolgrala, bo po pierwszym i drugim dniu sie poluzowala). Ogolnie w koncu jakas trasa, ktora pozwolila mi poznac jako tako nowy motocykl. Byly dohamowywania z wykreconej piatki, ciekawe podjazdy (w tym jeden ktory sprawial mi sporo trudnosci, ale byl tylko na trasie MP) i zjazdy, bardzo roznorodne skoki, przyjemne bandy i koleiny, oraz roznorodna nawierzchnia. Nie wiem czego chciec wiecej na tego typu imprezie. Szkoda tylko ze na zapoznawczym pierwszego dnia zlapalem kapcia i zanim zmienilem detke to bylem juz sporo w dupe ;) .
pozdrowienia dla forumowych kolegow, ktorzy wspierali nasza ekipe po zatrzasnieciu przez kolezanke kluczykow od samochodu :mrgreen:
PZDR!
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

Autor tematu
jaroKTM73
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 12
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 18:05
Motocykl: KTM 250 SX-F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzoza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: jaroKTM73 » wt, 23 cze 2009, 07:52

fifi pisze:Mi tam się bardzo podobało i mimo że jako statysta bezpiecznie osłanialem tyły zamykając stawkę stwierdziłem że kończąc obydwa wyścigi w Chełmnie ukończe wszystko bo CC lekkie nie bylo ale chyba wlaśnie o to chodzi :!:
Mam nadzieje że był tam nasz forumowy kolega "fotograf" Sebastian Kujawski czekam na fotki.
Jedynym minusem który mi nie pasował to oszuści "zawodnicy" co skracali sobie trase sam widziałem dwóch ale cóż i tacy są :finga:
osobiście nie mogę się nadziwić po jakiego ci ludzie startują, pewnie milej by spędzili czas na jakimś niewymagającym "treningu" . cała impra OK poza małym zamieszaniem drugiego dnia przy starcie Pucharu ( może by tak na badaniu technicznym weryfikować kolory pól numerycznych) to ułatwia życie. brawo dla kolegów, którzy zasugerowali się kibicami i w czasie deszczu lekko pomineli dobrze znaną im trasę- to nie był skrót tylko przedłużka :D .
czekam na jakieś foto. pozdro.

Majkelix
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: pn, 14 kwie 2008, 12:12
Motocykl: CRF250R
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: Majkelix » czw, 25 cze 2009, 08:43

fifi a powidz gdzie skracali bo jestem ciekaw czy to Ci sami ktorych ja widzialem. widzialem tez jak sedzina puscila kolesi skrotem ktory okazal sie przedluzeniem jak jaro napisal. bo to bylo cofniecie w trasie a nie skrocenie. Mysle ze koncowka niedzielnego wyscigu byla ciekawa ale organizator nie przygotowal sedziow flagowych ani siebie do takiego zamieszania.

daras
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: wt, 13 lut 2007, 21:00
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: świecie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: daras » pt, 26 cze 2009, 22:44

......tak zakręconych zawodów to jeszcze nie było ,w niedzielę pod koniec wyścigu ,flagowi bawili się w sędziego zawodów ,zmieniali trasę jak chcieli ,i zawodnicy nie wiedzieli jak i gdzie jechać . Poprzednie zawody w Kwidzyniu to wzór do naśladowania !!!!

Bochen
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 15
Rejestracja: czw, 20 mar 2008, 21:35
Motocykl: KX 250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: MP i PP Cross Country 20- 21. 06.2009 Chełmno

Post autor: Bochen » sob, 27 cze 2009, 12:53

dokladnie. Kwidzyn byl super. Trasa podzielona na strefy (przy wypadku latwo zlokalizowac w ktorej strefie), regularnie rozstawieni wirazowi (w Chelmnie bylo zdecydowanie za malo), biuro zawodow o wiele lepiej zorganizowane niz przyczepa w Chelmnie
KAWASAKI KX 250F

#625


http://www.mx-chotomow.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Imprezach”