Ochraniacz/stabilizator nadgarstka jaki?

Autor tematu
mlody11132
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 154
Rejestracja: ndz, 5 cze 2011, 22:49
Motocykl: Husqvarna cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: slask
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Ochraniacz/stabilizator nadgarstka jaki?

Post autor: mlody11132 » ndz, 10 lut 2013, 11:17

Witam,4 miesiące temu miałem dość poważny uraz nadgarstka,złamanie z przemieszczeniem łokciowej i łódeczkowatej,kilka innych popękanych,po czterech miesiącach ciężkiej pracy;) zakończyłem leczenie ale lekarz proponował odpuścić sobie lub zastosować dobry ochraniacz ponieważ drobny uraz tej reki może spowodować brak ruchu co mnie z tego sportu wykluczy,poradzicie coś? jaki kupić? nie chce badziewia za kilka zł co tylko ładnie wygląda,potrzebuje coś co mnie ochroni w jakimś stopniu,z góry dzięki za rady,pozdrawiam.
TŁOK CRF 250 475ZŁ I KAZDA INNA CZESC DO WSZYSTKIEGO !!TANIE CZESCI!!!WYSYŁKA!!.kuba wykona.wszelkiego rodzaju remonty,wymiany rozrzadu,oleju,ustawi zawory,generalne remonty silników motocross i qadów..kontakt.gg:268486.
telefon:724041234

mbartekx88
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 146
Rejestracja: czw, 8 lis 2012, 21:37
Motocykl: 125 sx
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ochraniacz/stabilizator nadgarstka jaki?

Post autor: mbartekx88 » ndz, 10 lut 2013, 12:26

Po takiej kontuzji nie ma miejsca na kompromis i konieczny jest zakup profesjonalnego ochraniacza, który może nadszarpnąć twój budżet w takim stopniu, że będziesz musiał sobie nawet odpuścić jeden sezon.

Pierwsza sprawa musisz nadal ćwiczyć nadgarstek i wykonywać ćwiczenia, które robiłeś wspólnie z osobą która cie rehabilitowała. Pamiętaj, że od teraz przed każdą jazdą musisz bardzo dokładnie rozgrzać ten nadgarstek, polecam też kompleksową rozgrzewkę, która może cie uchronić od kolejnych kontuzji.

Napisz do użytkownika "Jasimierz" , zapytaj się w jaki sposób zabezpieczy swój nadgarstek.

Co jest dostępne w Polsce od ręki:

- http://medicalbroker.pl/pl/sxt-stabiliz ... cross.html

- http://medicalbroker.pl/pl/cxt-kevlar-s ... onjoy.html

Z widzenia wszystkim znane stabilizatory, ale czy ktoś to używał, widział w rzeczywistości... Musisz już sam poszukać, podzwonić pojeździć po Polsce, poprzymierzać i sam podjąć decyzję, nie sądzę, że ktoś w tym wątku napisze konkretną jednoznaczną odpowiedź co masz wybrać i na pewno spełni twoje oczekiwania.

Moim zdaniem warto rozglądać się tylko za tego typu stabilizatorami, bo te bazujące na neoprenie i taśmach typu rzep mogą nie sprostać twoim potrzebom.

Autor tematu
mlody11132
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 154
Rejestracja: ndz, 5 cze 2011, 22:49
Motocykl: Husqvarna cr 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: slask
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Ochraniacz/stabilizator nadgarstka jaki?

Post autor: mlody11132 » ndz, 10 lut 2013, 13:04

Dokładnie o taka odpowiedz mi chodziło,dzięki wielkie za info,cena dobija ale wole kupić niż później pluć sobie w brodę, rękę cały czas sobie ćwiczę,o rozgrzewce tez będę pamiętał.wielkie dzięki ;)
TŁOK CRF 250 475ZŁ I KAZDA INNA CZESC DO WSZYSTKIEGO !!TANIE CZESCI!!!WYSYŁKA!!.kuba wykona.wszelkiego rodzaju remonty,wymiany rozrzadu,oleju,ustawi zawory,generalne remonty silników motocross i qadów..kontakt.gg:268486.
telefon:724041234

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Ochraniacz/stabilizator nadgarstka jaki?

Post autor: sebek1516 » ndz, 10 lut 2013, 14:16

Na forum http://www.thumpertalk.com/ na dole masz ekspertów i zagadaj albo do działu Health & Fitness albo od razu do gościa:
DrMark
TT Medical Expert
Visit the Health & Fitness Forum
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ochraniacze”