Buty Thor T-30 i nie tylko - Wasze opinie

Autor tematu
daminmx
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: śr, 14 gru 2005, 21:27
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: daminmx » sob, 25 mar 2006, 22:37

Sytuacja wyglądała tak, że ja korzystając z obecnosci jakiegoś tam sklepu na targach w Zabrzu chcialem kupic buty bo u nas o to ciezko. Tylko, że Thory poszły zanim zdązyłem je kupić. Teraz mam kalosze -Formy ale pociesza mnie fakt, że jestem początkującym, a kupilem je tanio. W późniejszym czasie zafunduję sobie jakies fajne lakierki :]
Ale dzięki za odpowiedzi chociaż widzę, że Kaze na tym również skorzystał albo dopiero skorzysta. ;]

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » sob, 25 mar 2006, 23:12

Hmm nie wiem czemu ludzie krytykuja buciki FORMA Raptor.
Mozecie mi podac jakies roznice pomiedzy FOX'ami, SIDI czy tez Alpinestars ?:>
No fakt faktem one sa z wyzszej polki ale jakby wybrac np. FORMA Raptor i jakies FOX'y ktore sa mniej wiecej w klasie cenowej Raptorów to jak to wypada ? (Sa w ogole takie ?:P)

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 25 mar 2006, 23:19

Są w klasie Formy - Raptor jedynie Foxy Tracker. Nie wiedziałem nikogo kto by w nich jeździł. Forma to jest nie porozumienie, nie wiem właśnie co ludzie widzą w tych butach, że je kupują. To jest szmelc, te buty się rozlatują, mają tandetne paski do zapinania i są kiepskie. Tak to można krótko podsumować, szkoda słów. FOX i FORMA to zupełnie dwa inne buty. Wiem, że jeździ pare osób w Formie Raptor m.in. Łukasz Kurowski i nie tylko, ale to jest właśnie reklama :lol: .
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » sob, 25 mar 2006, 23:35

A te FOX'y Tracker byly by lepsze od tych Raptorów ?
Jesli bylyby takie same to powiem ci tak. Kazdy but z górnej polki dobrej firmy jest napewno super wykonany :P.
Tylko niestety ktos woli wydac 600zł na buty a ktoś 1300zł :P.

Wiec moze byscie napisali o jakis dobrych butach za dobra kase (cena czyni cuda :P hehe). A zamiast Raptorów to co byscie polecali w tej klasie cenowej ?

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 25 mar 2006, 23:53

Ja zamiast Raptorów wolałbym Fly 303 (chyba) za 300-350zł. Dobry but za naprawde dobrą kase ale lepiej pooszczędzać i kupić coś na skale FOX'a albo Alpinów.
but only the devil responded cause god wasn't there...

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » ndz, 26 mar 2006, 08:27

tylko nie FLY ! nawet niewygladaja jak pozadne buty do MX
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » ndz, 26 mar 2006, 09:50

Flyów nie będę komentować. Dobre buty to Alpinestars, Fox, Gearne, Oxtar. Lepiej dołożyć grosz do dobrych butów, które wam wytrzymają pare sezonów i przedewszystkim zapewniają duże bezpieczeństwo. W Formie - Raptor nie czułem się bezpieczny. Nie ma co się cackać w szmelc, bo się szybko rozpadną i zaraz trzeba będzie kupić nowe buty. But ma chronić nogę, tanie buty kiepsko spełniają to zadanie.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » ndz, 26 mar 2006, 11:00

FLY hehehe,ja juz bym wolał w wojskowych lub w adidasach jeździć niż w tych szmelcu.Nie wiem dlaczego krytykujecie tak Ratory to jest dobry but ,gdyby tylko się lepiej spinały z nakolannikami a mam szczupłą nogę:( ,i dlatego muszę wymienić w najbliższym czasie na Fox-y lub alpiny jakieś :roll:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » ndz, 26 mar 2006, 12:12

IGI załóż jakiś porządny but i bedziesz wiedział dlaczego Forma to kalosz. Tandeta jak dla mnie. Nie warto sie w to pakować (zresztą jak we wszystkie buty tego pokroju).
but only the devil responded cause god wasn't there...

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » ndz, 26 mar 2006, 14:33

Kaze mowisz ze forma to tandeta i w dodatku piszesz ze FLY sa lepsze haha!! Widac podejscie do butów bardzo pro :P. Jakbym mial wybierac pomiedzy FLY a Raptorami to napewno wybralbym raptory (tak jak chyba wiekszosc tu). I co to w ogole znaczy inne buty tego pokroju ? Mozesz wymienic ? Testowales te wszystkie buty ?
Jak dla mnie forma raptor jest dobrym butem w stosunku cena/jakość :P. Mi sie w nich dobrze jezdzi i jak narazie nie mam na co narzekac. Przejezdzilem w nich caly sezon i jestem z nich zadowolony. Zastanawiam sie ile jeszcze mi posloza te buciki.

Skoro mowicie ze to nie jest najlepszy but to cos w tym musi byc, wiec jak sie moje raptorki rozwala to kupie cos z wyzszej polki SIDI, FOX, Alpiny i wtedy juz bede wiedział czy porostu piszecie zeby zareklamowac te powyzsze firmy :P czy tez juz wiecie to z doswiadczenia :). Wtedy bede mial porownanie.

PS. MXrool to ty te FOX'y mozessz zalatwic za 800zł tak ? To jest juz najwyzsza polka ich ?:P Bo wlasnie moj brat szuka bucików no i by wypadlo na raptory ktore sa za 600zł albo terrainy za 500zł.
A ty przypadkiem MXrool nie wystawiales tych FOX'ów na allegro ??

Pozdro :)

#66
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 277
Rejestracja: ndz, 8 sty 2006, 10:43
Motocykl: Yamaha '08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: #66 » ndz, 26 mar 2006, 16:11

Jezdze w FORMACH juz 2 sezony i za ten czas urwał mi sie tylko jeden pasek za 10 zł. Jestem bardzo zadowolony z tych butów napewno sa duzo lepsze od FLY-ów. Miałem osotanio fly-ie w rece i musze powiedziec ze straszna tandeta. W butach FORMA jezdzi równiez bardzo dobry polski zawodnik Mateusz Ognisty.

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » ndz, 26 mar 2006, 16:22

No tandeta bo czego sie możan spodziewać za 300zł??? Mój kuzyn ma te Fly i mówi że całkiem wygodne. Raptory przymierzałem i tak jak powiedziałem bardzo niewygodne. ALe czemu sie tak odrazu na mnie rzucać? Bo ośmieliłem sie skrytykować tandetne Formy? Ja bym w życiu nie kupił ani jednych, ani drugich. But i kask to podstawa nie ma co oszczedzać.
but only the devil responded cause god wasn't there...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”