Plastikowe zapięcia ?

Autor tematu
Ćwikła774
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 13
Rejestracja: czw, 6 paź 2011, 23:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Plastikowe zapięcia ?

Post autor: Ćwikła774 » pt, 7 paź 2011, 21:18

Cześć . Jestem tu nowy i jeśli był taki temat to przepraszam. Niedługo zamierzam kupić swoje pierwsze buty na crossa. Buty te bedą raczej z niższej półki bo nie dysponuje dużą pulą pieniedzy ale nie chce też kupić jakiegoś shitu . Słyszałem że warto dołożyć troche kaski i kupić buty z metalowymi zapęciami bo plastikowe szybko się psują. To prawda? Co o tym myślicie ? Może jednak plastikowe nie są takie złe i spokojnie mi wystarczą ? Prosze o odpowiedzi i z góry dzięki za pomoc :)

Amen77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 91
Rejestracja: czw, 12 mar 2009, 09:44
Motocykl: EXC-R 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Plastikowe zapięcia ?

Post autor: Amen77 » sob, 15 paź 2011, 12:05

Plastikowe plastikowym nierowne.. wychodzi to przy niskich jesiennych i zimowych temperaturach , latwiej wtedy pekaja (te slabiej wykonane)

Tansze buty- tansze zapiecia. Warto po prostu sprawdzic za ile mozesz kupic nowe moze sa to male sumy. To nie jest tak ze lamia sie nagminnie , raczej przy pechowym uderzeniu klamra w cos czy jej odpieciu i zachaczeniu :)
Autoryzowany serwis i tuning zawieszeń KYB, Ohlins // Serwis: WP, Showa, Elka.Tuning marek: Racetech, Pro Circuit, Factory Connection<br>
http://www.lastlap.pl THOR, FOX, ASTERISK, SIDI, EVS, GAERNE, AIROH, 661 w super cenach!</br>

kreynon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 100
Rejestracja: pn, 27 gru 2010, 17:22
Motocykl: KTM sx 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Plastikowe zapięcia ?

Post autor: kreynon » pn, 24 paź 2011, 16:34

Radziłbym Gaerne gx-1 sam je kupie (można wyrwać na allegro za 550 zł bodajże...ale są świetne w tej cenie! Próbowałem kuppic axo (nie pamiętam jaki model ale kosztowały 400zł) i miały plastikowe klamry...mało ich nie pourywałem w sklepie :) Także lepiej kupic metalowe klamry...ale zalezy czy masz na to fundusze...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”