661 Flight. Ma ktos takie?

Autor tematu
kotQ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 243
Rejestracja: czw, 24 wrz 2009, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

661 Flight. Ma ktos takie?

Post autor: kotQ » wt, 2 lis 2010, 19:37

Mam okazje kupic takie butki za ok 700zl nowki wiec pytam sie was czy to dobre buty. Wiem ze tak normalnie to kosztuja ok 1100zl wiec nie jest to shit ale nie wiem jak wypada to na tle butow takich jak alpinestars tech 8 i sidi crossfire. Nie chce oszczedzac na butach ale jak trafila sie okazja to czemu nie. Jezeli jest ktos zainteresowany kupnem takich butkow to moge sprowadzic za niecałe 180 funtow.

kuba #9
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: pt, 29 sty 2010, 18:49
Motocykl: czarna kawa
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 661 Flight. Ma ktos takie?

Post autor: kuba #9 » wt, 2 lis 2010, 20:32

Witam! Ja posiadam Flighty już od ponad roku i powiem tak ; wygodne , bezpieczne , lekko zapinające się klamry , wizualnie nie niszczą się szybko . Ale jeśli chodzi o porównanie do t8 lub sidi to wypadną na pewno gorzej . Flighty to raczej wysoka półka , ale nie najwyższa! Ogólnie ja jestem zadowolony.

Autor tematu
kotQ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 243
Rejestracja: czw, 24 wrz 2009, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 661 Flight. Ma ktos takie?

Post autor: kotQ » śr, 3 lis 2010, 19:35

czyli mowisz ze tech 8 gorsze tak. A mozesz mi powiedziec czy to jest ten model ktory ma wkladana skarpete tak jak w alpinach 8 i 10?

kuba #9
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: pt, 29 sty 2010, 18:49
Motocykl: czarna kawa
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 661 Flight. Ma ktos takie?

Post autor: kuba #9 » czw, 4 lis 2010, 14:46

Nie zrozumieliśmy się , chodziło mi oto ,że flighty dobre są ,ale klasowo t8 i sidi są na pewno wyżej! Sixy nie posiadają skarpety , dla jednego to minus , dla drugiego plus . Ja jak szukałem butów mierzyłem t8 t10 i (t7 bez kapcia) i powiem tak mimo ,że t7 niższy model ,mi pasował najbardziej . Buty ze skarpetą mają to do siebie ,że są gabarytowo większe i ja czułem się jak w gipsie! Zaznaczam , że to moja opinia .
Pozdro!

Autor tematu
kotQ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 243
Rejestracja: czw, 24 wrz 2009, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 661 Flight. Ma ktos takie?

Post autor: kotQ » sob, 6 lis 2010, 22:27

ale jednak chyba sie zdecyduje na sidi poniewaz najbardzej mi odpowiadaja. Sidi maja do tego ze nowych czyje sie jak w rozchodzonych noga chodzi lekko i do tego wymienna podeszwa przykrecana chyba 18 srobkami a nie na jakis klej tak jak to w alpinach bywa

kuba #9
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: pt, 29 sty 2010, 18:49
Motocykl: czarna kawa
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: 661 Flight. Ma ktos takie?

Post autor: kuba #9 » ndz, 7 lis 2010, 11:38

Buty z górnej półki mają to do siebie , że praktycznie zużywają się w nich jedynie podeszwy , więc jeżeli w sidi jest tylko na wkręty to na pewno będzie prosto i tanio je naprawić . 661 podeszwy mają klejone i przeszywane więc zmiana to duży problem , a zarazem kosztowny , to samo się tyczy T8 . W T7 i T10 podeszwa jest klejona , ale wymiana myślę ,że też przysporzy sporo problemu .
Pozdro!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Obuwie”