Fox V2 czy coś innego

Autor tematu
jayqbss604
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: sob, 25 lip 2009, 16:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Fox V2 czy coś innego

Post autor: jayqbss604 » ndz, 4 wrz 2011, 17:55

Proszę o pomoc w doborze kasku. Zastanawiam się nad Foxem V2, czy moglibyście wyrazić o nim jakieś opinie? Warty swojej ceny? Jakieś lepsze/ciekawsze alternatywy?

daromaniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 63
Rejestracja: wt, 13 lip 2010, 09:35
Motocykl: KTM SX 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox V2 czy coś innego

Post autor: daromaniak » ndz, 4 wrz 2011, 19:47

Nie wiem jak z V2, ale ja mam V1 i jest elegancki. Wszystko dobrze się trzyma głowy, jak oczywiście dobierzesz dobry rozmiar. Mogę ci go polecić, ma fajne wyjmowane wnętrze ( całe ), więc wszystko można wyprać, jest lekki no i pewnie wytrzymały, ale mam nadzieje, że nie będę musiał tego sprawdzać ;). Pozdro.

kreynon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 100
Rejestracja: pn, 27 gru 2010, 17:22
Motocykl: KTM sx 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox V2 czy coś innego

Post autor: kreynon » sob, 29 paź 2011, 08:54

Ja właśnie wczoraj dostałem FOX V2 Black Flag i powiem że jest najładniejszym kaskiem jakiego widziałem! Pod względem grafiki :) ( pod w zględem kształtu to shoei VF-X :roll: ) No i powiem że całkiem solidnie wygląda...jest bardzo wygodny no i nie taki ciężki :mrgreen:
ogólnie to dobry wybór tylko że ja kupiłem za bardzo dobre pieniądze (500zł) i to nowy.
polecam go i pozdrawiam.

allan
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 12:32
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox V2 czy coś innego

Post autor: allan » pn, 7 lis 2011, 22:58

Bardzo fajny kask w przystepnej cenie;). Na glowie dobrze lezy, nie jest najciezszy i jest duzo ciekawych malowan do wyboru. Miekki daszek szkoda, ze nie daja zapasowego jak w v3 i torby, Polecam

kreynon
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 100
Rejestracja: pn, 27 gru 2010, 17:22
Motocykl: KTM sx 125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Fox V2 czy coś innego

Post autor: kreynon » pt, 11 lis 2011, 22:19

Właśnie przedwczoraj testowałem kask i powiem że jest super, dobrze się trzyma i ma bardzo dobra wentylację. Jedynie co wkurza to niewygodne zapięcie... :(
ogólnie to lepiej byc nie moglo za tą cenę :D

Amen77
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 91
Rejestracja: czw, 12 mar 2009, 09:44
Motocykl: EXC-R 450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznan
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Fox V2 czy coś innego

Post autor: Amen77 » śr, 16 lis 2011, 12:03

Generalnie to jest V1 z lepsza wentylacja. Dobry kask ale przy oficjalnej cenie drogawy - juz za marke placisz.
Generacja I kaskow bym powiedział bez wypelnienia EPS (jak pamietam ma styropian) i wykonany z poliweglanu (plastik) taki jak np w buzerach :)

Jak okazja i malowanie pasuja to brac :) Jesli drogi to jest masa alternatywnych kaskow ktore nie ustepuja jakoscia.
Autoryzowany serwis i tuning zawieszeń KYB, Ohlins // Serwis: WP, Showa, Elka.Tuning marek: Racetech, Pro Circuit, Factory Connection<br>
http://www.lastlap.pl THOR, FOX, ASTERISK, SIDI, EVS, GAERNE, AIROH, 661 w super cenach!</br>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kaski”