Irokez Na kask

Autor tematu
dtfuns
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 66
Rejestracja: ndz, 24 maja 2009, 21:12
Motocykl: DR-z 400 E
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ok. wałbrzycha
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Irokez Na kask

Post autor: dtfuns » ndz, 7 lut 2010, 15:24

Siemka
Wiem że był taki już temat ale za dużo z niego sie nie dowiedziałem więc sam chce założyc nowy :D Powiedzcie mi czy robiliscie już sami irokez na kask , z czego to robiliscie ?? Chciał bym stworzyc cos na wzór tego http://moto.allegro.pl/item906648345_ir ... soria.html Może macie pomysł z czego zrobic ten pióropusz?? z przyklejeniem mysle ze nie było by problemu ponieważ można by było to przykleic jakimś klejem tylko takim żeby potem jak cos go zmyc lub na przyssawki . Za wszelkie pomysły i porady jakie podacie wielkie dzieki :D :D Pozdro

Żółwik
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: pn, 13 lip 2009, 21:02
Motocykl: YZ 250 F 08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Irokez Na kask

Post autor: Żółwik » ndz, 7 lut 2010, 23:29

Też myślę nad własnym zrobieniem takiego "fryzu na kasku". Trzymałoby to się na przyssawkach, mam problem z materiałem. Wolałbym aby irokez był trochę dłuższy niż ten na allegro

Autor tematu
dtfuns
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 66
Rejestracja: ndz, 24 maja 2009, 21:12
Motocykl: DR-z 400 E
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: ok. wałbrzycha
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Irokez Na kask

Post autor: dtfuns » pn, 8 lut 2010, 10:47

Ja kiedyś myślałem żeby taki "irokez" zrobic z miotły znaczy wziąśc tą końcówkę miotły podgrzac i wyformowac pod kształt kasku , ale nigdy nie mogłem znalezdz takiej żeby była nie zagruba itp. pomyślcie jeszcze bo już sam niewiem :?

grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Irokez Na kask

Post autor: grzesiek3210 » ndz, 14 lut 2010, 11:40

Kwestia gustu :-) Kiedyś na tor przyjechał chłopak z takim irokezem na kasku to wszyscy się śmiali,że urwał się z choinki. Wg. mnie to sprawa gustu więc nie doradzam ani nie odradzam,nie każdemu musi się podobać....ale osobiście wolałbym dołożyć i kupić klocki na zapas:)
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kaski”