Suzuki RM 125 '99

Autor tematu
Allmag
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: sob, 3 kwie 2010, 16:32
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Suzuki RM 125 '99

Post autor: Allmag » ndz, 4 kwie 2010, 21:03

Witam
Na początek się witam jako nowy ;)
Teraz ta: interesuje mnie zakup zabawki dla 100% amatora do 5 tys.
Wpadłem na tą rm-ke w serwisie moto w opolu. Jako że nigdy nie miałem motoru pytam was znawców ogólnie i tego modelu co tam słychać w tym motorku. Czytałem już tu o tym modelu z innych roczników. Interesuje mnie głównie sprawa wykonywania remontów, właściciel który ma ją 2 lata i w tym czasie używał jej już z tego co mówił do jazdy po torach. Obawiam się o stan tech. w sumie to 2 lata była bieżąco naprawiana ale bez remontu...
Wiem że skrzynia była robiona bo coś było nie halo i gościu z serwisu zapewnia mnie że skrzynia jak i silnik są w dobrym stanie.
Jako że sie nie znam pooglądałem i sie przejechałem no ale nic z tego nie wywnioskowałem zero porównana, gdyby to było autko...
Co myślicie o tym ? Co z remontem? Pojadę jeszcze trochę, czy czeka mnie remoncik który wiąże sie z nie małymi kosztami ?
Prosze o w miare szybką odpowiedź we wtorek jade dokonać zakupu jeśli nic sie nie zmieni ;)
Pozdrawiam

ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Suzuki RM 125 '99

Post autor: ja23 » ndz, 4 kwie 2010, 22:16

Witam kolego zabierz kogoś kto się zna na crossach i przejrzyj go dokładnie,ja postąpiłem tak samo jak ty pojechałem sam jako laik po moto i też była gadka super stan ogólnie cały silnik cacy itp. 2 dnia po zakupie rozsypał się silnik no więc remont koszt około 3-3,5 tyś.

Autor tematu
Allmag
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: sob, 3 kwie 2010, 16:32
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Suzuki RM 125 '99

Post autor: Allmag » pn, 5 kwie 2010, 12:12

Problem jest taki że nie mam nikogo takiego kto się zna.
Wszyscy mieli styczność z jakimś moto ale co do mechaniki nic. Może jest tu ktoś z Opola kto sie zna i może troche pomóc ;) ?
Nie stać mnie na remont jeśli taki się wydarzy, licze się jednak z tym że pod koniec sezonu oddam go na taki remoncik, ale to dopiero późną jesienią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”