Szukam pomocy w nauce jazdy na MX 85

Zadaj pytania i zobacz wskazówki dotyczące techniki jazdy. Porozmawiaj o szkole Marcina Wójcika.
Autor tematu
barti10
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 34
Rejestracja: czw, 16 gru 2010, 19:01
Motocykl: kTm sx 85
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Szukam pomocy w nauce jazdy na MX 85

Post autor: barti10 » ndz, 12 maja 2013, 20:44

Witam wszystkich mieszkam w Warmińsko-Mazurskim (w Reszlu) szukam pomocy w udoskonaleniu mojej jazdy na cross'ie 85.
Proszę pomóżcie mi znaleźć trenera. POZDRO :? :|

mbartekx88
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 146
Rejestracja: czw, 8 lis 2012, 21:37
Motocykl: 125 sx
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Szukam pomocy w nauce jazdy na MX 85

Post autor: mbartekx88 » pt, 17 maja 2013, 12:13

Potrzebny ci samochód z hakiem i przyczepka, aby dojechać na tor. Musisz się zorientować gdzie w twojej okolicy znajdują się tory motocrossowe. Z tego co wiem w Ornecie jest dobry tor, jedź tam w niedziele, na pewno będzie trochę ludzi, podejdź przywitaj się, powiedź że jesteś początkujący i czy mogliby zobaczyć jak jeździsz na pewno ci coś podpowiedzą oraz skorygują błędy.

Szukaj również w necie bo jest dużo artykułów i filmików o technice jazdy, podstawy podstaw przedstawił pan Łukasz Kurowski w swojej offroadowej szkółce jazdy, której filmiki znajdują się na ścigacz.pl, na forum też tego dużo jest, musisz sam poszukać, zaangażować się, nikt ci nie poda wszystkiego na tacy.

kathi
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 25 lis 2014, 13:01
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Szukam pomocy w nauce jazdy na MX 85

Post autor: kathi » śr, 26 lis 2014, 05:30

A z czego można zrobić sobie takie gumy antypoślizgowe, które można nakleić na ramę, tam gdzie stykają się z nią buty ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Technika Jazdy/ Szkoła”