pilna pomoc w wyborze

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Neward
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 16 paź 2017, 18:59
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

pilna pomoc w wyborze

Post autor: Neward » pn, 16 paź 2017, 19:16

Witam serdecznie, z góry proszę o wyrozumiałość. prosiłbym osoby które na prawde mogą pomódz dokonać wyboru:
- w 100% jestem przekonany do motocyklu typu cross i że ma to być motocykl z silnikiem 4t (rozwazam nad yamachą lub hondą, ktm odpada za drogi w utrzymaniu wedłóg mnie )
-mam 20 lat 185 wzrostu i około 72 kg wagi
- miałem styczność z super moto przerobionym na crossa oraz motorem 250cc 4t z silnikiem loncin (czy jakoś tak) i dawałem bez problemu rady (choc wiem ze to chiński silnik i nie jest to to co yamacha)
-prosiłbym patrzec bardziej na pola, lasy, żwirownie, wzniesienia niez na tory crossowe poniewaz interesuje mnie bardziej jazad offroad niz po torze)
1. szukam od miesiąca lecz nie umie znaleźć odpowiedzi na pytanie czy kupić 250 4t czy 450 4t patrząc na mnie (to jest mój główny problem przezco zakładam ten temat)
2. polecacie jakis motor konkretny do 7500?
3. Mam mozliwość kupienia motoru od zawodowców którzy jezdza po torach (do wyboru do koloru poniewaz znajomy w tym siedzi) co myśłicie o takiej opcji czy jest warto czy lepiej od amatora?
P.S prosze nie pisac ze enduro poniewaz jestem zdecydowany na typowego crossa
Z góry dzieki za odpowiedzi :D pozdrawiam

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: pilna pomoc w wyborze

Post autor: kris514 » pn, 16 paź 2017, 19:55

Każda crossówka będzie podobna w kosztach eksploatacji. Skoro masz doświadczenie z loncina 250 to w crossówce poleciłbym co najwyżej 250 w 4t. Tylko że tutaj musisz się liczyć że jazda tym kosztuje $$$ . Ja bym od siebie polecił suzuki drz400 (tak wiem enduro) ale jest tanie w eksploatacji, nie jest jakieś mega ciężkie a i pociągnąć ma czym, najbardziej wersja y.
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: pilna pomoc w wyborze

Post autor: Gany » pn, 16 paź 2017, 22:08

doloz troche i wez ode mnie prawie nowego ktma.
https://www.otomoto.pl/oferta/ktm-sx-kt ... zdbYu.html
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”