WYBÓR CROSSA

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
Maciejson
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 23 lip 2017, 21:36
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

WYBÓR CROSSA

Post autor: Maciejson » ndz, 23 lip 2017, 21:42

Witam,
Mam na imię Maciek, mam 15 lat, 178cm wzrostu i 58kg wagi :) Za rok przed wakacjami chce kupić crossa pojemność 125 budżet około 6-7 tysięcy.
Chciałbym żebyście udzielili mi jakiś rad na co zwracać uwagę, jaką markę brać głownie pod uwagę i dlaczego. Weźcie pod uwagę też że trochę urosnę i przytyje kilka kilo :) Dzięki Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: WYBÓR CROSSA

Post autor: kris514 » ndz, 23 lip 2017, 22:18

Jeśli chcesz kupić coś na tor motocrossowy i tam ostro trenować to każda jedna 125 będzie odpowiednia (yz, sx, cr, rm, kx). Jeśli chcesz po prostu lajtowo sobie pojeździć po lesie i nie wydawać fortuny na serwis polecam coś pokroju yamahy dt czy husqvarny wre (tam remonty robi się dość rzadko). Jeśli chcesz atakować bardzo strome podjazdy i wiesz że tamto będzie Cię ograniczać (uprawiać hard enduro) to wybierz coś typu exc lub husqvarna wr. Wszystko oczywiście 125 w 2t crossy będą drogie w utrzymaniu tak samo jak te dwa ostatnie modele, dt i wre to motocykle w których wystarczy lać paliwo czyścić łańcuch, filtr powietrza i cieszyć się jazdą.
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”