Dziwna rejestracja crossa?

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Awatar użytkownika
Autor tematu
Afikos
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: wt, 17 lis 2015, 18:42
Motocykl: kiedyś GSX-R 750 i Ktm 520 EXC
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Dziwna rejestracja crossa?

Post autor: Afikos » wt, 17 lis 2015, 23:00

Siema.

znalazłem jedna honde crf450X i napisałem do gościa czy posiada do niego jakieś papiery do rej.
w odpowiedzi dostałem "że posiada papiery ze Szwecji z którymi idzie sie do salonu Hondy i dostaje homologacje. :-?

Pierwszy raz słysze o czymś takim? :P

co powiecie na ten temat?

Pozdro Afi! ;)

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Dziwna rejestracja crossa?

Post autor: andrzej555 » śr, 18 lis 2015, 07:04

Bocian mu ten motor przyniósł jako nowy?co handlarze nie wymyślą,przecież nowy kupuje sie w salonie,na logike od razu by mu te papiery dali,a jak by była taka opcja jak mówi to by sam podjechał po te papiery no chyba,że salon liczy krocie za taki gest,wczoraj z bratem oglądaliśmy sprowadzony samochód,pomijając fakt ,że auto miało cofnięty licznik i świeżego dzwona przodem i bardzo niechlujnie naprawiony ten przód,brat sie pyta faceta czy ma papiery do windy,a on mówi,że nie ,ale nie ma problemu ze zrobieniem w Polsce,a brat na to,że dzwonił do firmy ,która wydaje udt i że trzeba mieć papiery ,a facet na to,że to znanej marki winda to nie trzeba,pewnie honda też jest znana w wydziale komunikacji,to ci babka zarejestruje bo wie jak sie pisze honda :D
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”