Crossik/crosso-podobny na pola,lasy,łąki,jazda po torze

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
evocatus1337
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 9 lis 2015, 18:25
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Crossik/crosso-podobny na pola,lasy,łąki,jazda po torze

Post autor: evocatus1337 » pn, 9 lis 2015, 18:31

Elo.Chciałbym kupić sobię cos do polatania po łąkach,polach,jakieś lasy ew tor który mam niedaleko.Nie jest to moje pierwsze moto,aktualnie mam Derbi sende 125 , lecz jest to supermoto,które chce utrzymać w ładzie i porządku,żeby dojeżdżać do szkoły.Chciałem kupić coś do 6500 tys,ale niestety remont w sendzie i pare innych wydatków zmusiło mnie do budżetu max 1500 zł.Wiem że nie będzie za to kokosów,ale coś tylko do polatania,nie musi być ładne.Mam 16 lat,wzrost 178 cm i wage 62 kg.Pojemność - obojętnie.Jezdzilem na cr450 i dawałem radę na spokojnie,wiec mysle ze uciągne wszystko.Zawody - nie,raczej rekreacja,polatac troszeczke.Bez homologacji oczywiscie.Jesli chodzi o utrzymanie to nei musi być tani.

Awatar użytkownika
kris514
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 2270
Rejestracja: ndz, 31 paź 2010, 11:10
Motocykl: KTM sx 150 2009
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 11 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Crossik/crosso-podobny na pola,lasy,łąki,jazda po torze

Post autor: kris514 » pn, 9 lis 2015, 19:28

Nie wierzę że dawałeś radę na crf450 (Jeśli była to jazda tylko po prostej to zrozumie). Za 1500zł nie kupisz nic firmowego w sensownym roczniku i stanie. Trzeba na to mieć minimum 3-4 tysiące.
PandaMoto serwis motocyklowy
www.pandamoto.pl

Autor tematu
evocatus1337
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 9 lis 2015, 18:25
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Crossik/crosso-podobny na pola,lasy,łąki,jazda po torze

Post autor: evocatus1337 » wt, 10 lis 2015, 10:21

Crfka jezdzilem po polu. A tak do 2500 cos sie znajdzie? I dajcie tez jakies propozycje do 1,5k zl z allegro/Olx

Awatar użytkownika
robsztix
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 691
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 22:10
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Crossik/crosso-podobny na pola,lasy,łąki,jazda po torze

Post autor: robsztix » śr, 11 lis 2015, 17:50

Na allegro sam możesz wejść w odpowiednią kategorię, wybrać cena max do 1500 i wcisnąć "szukaj". Dlaczego ktoś miałby robić to za Ciebie? Jak znajdziesz coś co Cię zainteresuję to wklej link, a wtedy ktoś rzuci okiem i oceni czy jest w ogóle sens jechać i to oglądać. Trochę dziwne jest to, że na moto masz 1500zł, a nie obchodzi Cię, że będzie drogi w serwisowaniu, bo taka CRF450 o której wspomniałeś jest akurat bardzo droga w serwisowaniu, a budżet którym dysponujesz wystarczy jedynie na korbe, tłok i łożyska na wał, a jak wiadomo na tych podzespołach bez reszty moto nie pojeździsz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”