Moto na tor/las w stosunku 7:3

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
niewonski
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 5 cze 2015, 00:42
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Moto na tor/las w stosunku 7:3

Post autor: niewonski » pt, 5 cze 2015, 10:53

Witam kolegów i koleżanki ;)
Ostatnie 3 sezony spędziłem na sportowej 600, jeżdżąc najpierw po drogach, a następnie po torach. Jak spróbowałem torowania, coraz mniej jeździłem po drogach :D
Moto sprzedałem bo zlikwidowali tor w Lublinie, a nie ma sensu go trzymać żeby raz do roku pojechać do Radomia czy Białej Podlaski. Jestem z Podkarpacia więc tutaj torów mx znam kilka więc już jest możliwość nauki/zabawy.

Mam 177cm i ok 74-79 kg.
Jeździłem na kilku crossach - yz125 '03, yzf250 '06 i rmz250. Nie mogę powiedzieć że kręciłem czasy najlepsze w okolicy, po prostu jeździłem po pol godziny na każdym.
Najbardziej spodobało mi się na secie, lubie jak tak moto poniewiera, 250'tki były jakieś takie łagodne, bezpciowe :) .
Użytkowanie moto - większość to tor, w okolicy Rzeszowa jest kilka obiektów do tego. Ale 5 min drogi rowerem od domu mam dużo lasu, więc i tam pewnie bym zawitał. Wydaje mi się ze stosunek 7:3, 6:4 dla toru byłby odpowiedni dla mnie. Cena samego moto to max 10 tys. zł. Myślę raczej nad najmłodszym możliwym moto w tej kasie, roczniki ok '07, może młodsze się uda. Moje typy to :
- Ktm SX 125
- Ktm SX 150( fajnie by było znaleźć coś sensownego w tej kasie)
- Husqvarna Te 250
- Yamaha Yz125
- Kawasaki Kx125

Myślę, że 125/150 będą najlepsze, ze względu na niską masę, chociaż za 2 tyg jadę do rodziny do Głębokiego i mam spróbować swoich sił na exc250 2t. Zobaczym co z tego wyjdzie ;)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”