Enduro'' WR a EXC

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
DOLO
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 39
Rejestracja: pn, 12 sie 2013, 18:02
Motocykl: Ktm EXC 525
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Poznań - okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Enduro'' WR a EXC

Post autor: DOLO » pn, 21 kwie 2014, 14:48

Witam wszystkich
Na motocyklach crossowych śmigam niecały rok, ale dość intensywnie. Pierwszym motorem był Ktm SX 125 a następnie RMZ-ta 450 którą nie dawno sprzedałem. Śmigam głównie po lasach, łąkach, żwirowniach no i podjazdy, tor odpada bo w pobliżu żadnego nie ma. Obecnie szukam enduro gdyż denerwował mnie brak rozrusznika oraz skrzynia biegów która się nie nadaje do enduro. Kolejnym aspektem za enduro jest możliwość rejestracji tym bardziej, że posiadam prawko a większość z Was doskonale wie, że nie wszędzie jesteśmy mile widziani. Flota jaką posiadam to 10000 zł. Czaje się na EXC bo są to dość fajne motory. Znajomy doradzał mi aby sobie odpuścił 450 bo po przesiadce z crossóki będzie taki motor dla mnie za słaby i lepiej kupić EXC 525 ewentualnie 520. Oglądałem już Yamahę Wr 450 z 2004 roku. Tylko, że WR-ka ma 5 biegów i boje się że na przelotówkach będzie za wolna no i te nieszczęsne 5 zaworów. Słyszałem opinie że taka Yamaha 450 będzie mocniejsza od EXC 450 bo silnik jest bardziej wyżyłowany, ale za to jest dużo cięższa. Proszę Abyście się odnieśli do tego co napisałem bo mam mętlik w głowie i nie wiem jaki motor kupić. Proszę również o opinie na temat WR-ek z 04 roku i czy jest duża różnica między EXC 450 a 525 jeśli chodzi o moc. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”