Mała dorada ;)

Podaj nam kilka cennych informacji, a my polecimy Ci jaki motocykl będzie dla Ciebie najlepszy.
Autor tematu
SzczepanW2
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: wt, 17 wrz 2013, 21:32
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Mała dorada ;)

Post autor: SzczepanW2 » pn, 23 wrz 2013, 15:18

Witam, to mój pierwszy post tutaj ;).
Przedstawie to co mnie interesuje według szablonu w przyklejonym temacie.
-Na co ma być motocykl.
Szukam motocykla głównie do jazdy po lasach i nizinnych polach oraz łąkach. Równy teren żadnych podjazdów, szybkie szutry i troszke błotka :)
-Do jakiej kwoty ma być motocykl
No tak myśle +/- 5,5 tyś.

Z motocyklami mam doświadczenie już od jakiś 8-9 lat. Cały czas na biegówkach. Przez pierwszy okres moim żywiołem były tylko i wyłącznie las, pola i łąki. Śmigałem tam na WSK 125/175. Aktualnie bardzo mało pojawiam sie w terenie bo zmieniłem moto na mniej uniwersalny sprzęt. Teraz jeżdżę na ETZ 251.Miałem krótki roczny epizod z quadami. Śmigałem Yamahą Grizzly 450, ale jednak quad to nie było to czego szukałem. Doświadczenie mam, nie jestem jakimś mega doświadczonym rajderem, ale też nie jestem amatorem, potrafie obejść sie z maszyną.
Coś o sobie:
18 lat, 178cm wzrostu, 70kg, troche siły tam mam :D
Mam zamiar jeździć tylko i wyłącznie rekreacyjnie, głównie w łikendy jakieś 3-4h jazdy. W jaką celuje pojemność ? Tu jest problem. Nie wiem sam co będzie odpowiednie.
Myśle że 125 2t, lub 350> 4t. Chce aby motor miał homologacje. Nie chce żeby motocykl mnie zeżarł :D Spalanie w jakiejś ludzkiej normie i nie wymagana jazda z tłokiem w plecaku :D. Szukam czegoś względnie lekkiego, zwinnego i mocniejszego jak ETZ 251.
Pozdro. Ew. Jest ktoś z okolic : Działdowa,Nidzicy,Mławy,Żuromina posiadającego jakiegoś enduraka co by można było zobaczyć i pogadać?

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Mała dorada ;)

Post autor: sebek1516 » pn, 23 wrz 2013, 16:36

Ciężko w tej kwocie znaleźć coś dobrego do rejestracji.
Mogła by być dt125 ale troszkę ważysz. Może jakieś DR? Poszukaj info w tematach o Suzuki DR.
Ewentualnie WR lub YZF 400,426, 450 i inne <2005 ale to motocykle wiekowe i przydała by się smykałka do mechaniki więc na siłe nie szukaj 4T bo kupisz trupa.
Jeśli coś mniejszej pojemności to 125 crossowa odpada bo nie nadaje sie do takiego latania, ale popatrz za husqvarna wr 125, 250 starsze roczniki.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
SzczepanW2
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: wt, 17 wrz 2013, 21:32
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Mała dorada ;)

Post autor: SzczepanW2 » pn, 23 wrz 2013, 17:48

No to zróbmy jeszcze opcje nr.2
Ten sam przedział cenowy, lecz bez homologacj ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wybór motocykla”