Galeria Fifi'ego

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: piterq1991 » sob, 28 sty 2012, 15:55

Fifi, ale fajna była impreza ? :D

moto fajne! jaki rocznik? jak ze stanem? chwal się :p
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

bocian
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 127
Rejestracja: ndz, 2 sty 2011, 22:28
Motocykl: KTM sx 125 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: bocian » sob, 28 sty 2012, 16:58

2008/9 na podwójnym kominie ?

Reniek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 395
Rejestracja: ndz, 27 lip 2008, 02:16
Motocykl: SKR 125 , KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Janów Lubelski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: Reniek » sob, 28 sty 2012, 22:44

Hmmmm Kuuurde tylko pogratulować :D :drinkers:
Po rysach na plastikach oraz po dobrym zumie na nr VIN widzę w niej rocznik 2006
Po przetarciach na pokrywach widzę przebieg tłoka oraz korby w granicach 25mth :D

Panowie i Panie a w szczególności Fifi NIE MA TO JAK OKLEINA oryginał i moto oryginał !!! Jestem pełen podziwu , że zawsze Ci się oryginały podobały a co najważniejsze niech Ci ta piękna diablica"SEX" SŁUŻY jak najlepiej !!!!!! i by Ci przynosiła wszystko to co najpiękniejsze !!!!!! oraz nie jeden orgazm :D podczas jazdy .... doobra bo wyjde na zboka :( Szeeeerokości nasz przyjacielu !!!!

Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: piotrgurski » ndz, 29 sty 2012, 01:25

Co Tu dużo mówić :?:
Przede wszystkim wielkie dzięki dla EXC Rider (Hepciu) za info o tym moto, bo jest to motor raczej z tych które nie wędrują na allegro tylko zostają w tzw "rodzinie".
CRF ma 200% nową korbę ,tłok i masę innych pierdół 24mth z licznikiem po wymianie. Rocznik 2006 na dwóch tłumikach, przy - 15C zapala bez trudu więc chyba nie będzie źle.


Piterq PIOTREK właściwie moje podróże małe i duże zaczeły się od Ciebie :!: Czy udana impreza :?: Co to za pytanie ? jak można źle się czuć w domu gdzie jesteś traktowany lepiej niż rodzina, w którym masz własne miejsce przy stole, własne łóżko, miejsce w szafie i garażu :!:
Wielu wydaję się że to zwykłe jedno z wielu Forum ale to nie jest zwykłe forum, to strona gdzie poznałem wielu naprawdę nie zwykłych ludzi :!:
Dlatego dla tych wszystkich ludzi serdeczne dzięki i pozdro :!: :!: :!:
ADV/Adventure

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: Kajec » ndz, 29 sty 2012, 21:55

Gratulacje sprzęta Piotrze :drinkers: :drinkers: Hepciu pewnie tam odpowiednią msze zrobił i fura nigdy nie zawiedzie :finga:
Co do ludzi z forum to masz 200% rację! tych których miałem okazję poznać to mega spoko ludzie ;) a to jak Ty mnie w Lesznie wyczaiłeś to do dzisiaj wspominam i się śmieje :drinkers:

RobakRmZk7
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 30
Rejestracja: śr, 1 kwie 2009, 16:23
Motocykl: Yzf 250 08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: RobakRmZk7 » wt, 31 sty 2012, 11:15

Mam taki sam ;D Nie długo zapodam foty. Fifi do zobaczenia na torze !

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: EXC rider » pt, 17 lut 2012, 13:51

Nie ma za co Fifi, mam nadzieje ze motocykl bedzie dlugo i bezawaryjnie sluzyl.. Tylko prosze sie z nim dobrze obchodzic i unikac trzymania go przy -25 przed garazem! ;)
Ps. Ale sie uczepiliscie tego pseudonimu :cry:

kaczmarcr
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: śr, 15 lut 2012, 19:22
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Strzelce Kraj
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: kaczmarcr » sob, 18 lut 2012, 23:29

Fifi pisze:
bronek12345 pisze: Ale amatorka gorszej nie widziałem :finga:

Dziękuje Bronuś że wreszcie skomentowałeś :wink: chociaż to i tak była wyjątkowo łaskawa opinia jak na Bronusia którego znam jeszcze z piaskownicy :lol:

Trochę zaniedbana ta moja galeryjka ale myślę że na przyszły sezon będzie lepiej zwłaszcza że wybieramy się w małe turne po Polsce które mniej więcej będzie wyglądało tak zaczynając od Kwidzyna. (Bronek za to że jest niegrzeczny nie jedzie)





aaa i zapomniałbym o jednym drobnym szczególe, muszę sobie jeszcze jakiś motor kupić :wink:


O jedziecie przez strzelce :) Mogę Was przenocować jak coś :) Garaż też na maszyny jest :D Tylko willi brak :(
Mądrość to zdolność przewidywania .

Desi
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 21
Rejestracja: sob, 19 lis 2011, 10:17
Motocykl: Kawasaki kx 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Czestochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: Desi » ndz, 19 lut 2012, 00:52

Jak wpadiecie do Czewy to dac znac zbierze sie ekipke i sie pojezdzi :PP
!!Fuck THE gravitY!! ::D:D:D
DesI SPEEDWAY RAGING team


Awatar użytkownika
Autor tematu
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: piotrgurski » ndz, 19 lut 2012, 17:34

Nikt żadnej willi nie wymaga zadowolimy się nawet kawałkiem podwórka byle ktoś udostępnił ciepłą wodę i było gdzie moto wstawić.
Generalnie trasa będzie jeszcze dokładnie ustalona i zaplanowana, oczywiście tylko przebieg a nie czas i termin gdzie dokładnie w jakim miejscu będziemy bo nie ma takiej możliwości zwłaszcza że %%% pewnie nie będzie nigdzie brakowało i trzeba będzie wrócić do stanu używalności by jechać dalej.
Gdzie i kiedy będziemy będę na bieżąco informował na forum wraz z dołączoną dokumentacją fotograficzną z aktualnie odwiedzonych ludzi i miejsc.
Generalnie będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by mógł nam udostępnić w razie potrzeby jakiegoś garażu bo wiadomo że np szczuku będzie musiał gdzieś po drodze tłok wymienić ja pewnie z 20 razy olej a wiadomo że na torze może być ciężko z niektórymi czynnościami serwisowymi.
Będziemy max w czwórkę czyli ja, szczuku, rg166, i philipee.
Jak już zaktualizuję mapkę trasy będę wdzięczy za informacje gdzie moglibyśmy się zatrzymać (sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne) oraz kontakt do Was w razie gdybyśmy potrzebowali jakieś pomocy bo wiadomo że przez ok 3 tyg w trasie wiele może się zdarzyć.

Uprzedzam że zadowolimy się nawet kawałkiem podwórka byle ciepła woda była.

pozdrawiam wszystkich Fifi :wink:
ADV/Adventure

kaczmarcr
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 19
Rejestracja: śr, 15 lut 2012, 19:22
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Strzelce Kraj
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: kaczmarcr » ndz, 19 lut 2012, 20:08

Fifi pisze:Nikt żadnej willi nie wymaga zadowolimy się nawet kawałkiem podwórka byle ktoś udostępnił ciepłą wodę i było gdzie moto wstawić.
Generalnie trasa będzie jeszcze dokładnie ustalona i zaplanowana, oczywiście tylko przebieg a nie czas i termin gdzie dokładnie w jakim miejscu będziemy bo nie ma takiej możliwości zwłaszcza że %%% pewnie nie będzie nigdzie brakowało i trzeba będzie wrócić do stanu używalności by jechać dalej.
Gdzie i kiedy będziemy będę na bieżąco informował na forum wraz z dołączoną dokumentacją fotograficzną z aktualnie odwiedzonych ludzi i miejsc.
Generalnie będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by mógł nam udostępnić w razie potrzeby jakiegoś garażu bo wiadomo że np szczuku będzie musiał gdzieś po drodze tłok wymienić ja pewnie z 20 razy olej a wiadomo że na torze może być ciężko z niektórymi czynnościami serwisowymi.
Będziemy max w czwórkę czyli ja, szczuku, rg166, i philipee.
Jak już zaktualizuję mapkę trasy będę wdzięczy za informacje gdzie moglibyśmy się zatrzymać (sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne) oraz kontakt do Was w razie gdybyśmy potrzebowali jakieś pomocy bo wiadomo że przez ok 3 tyg w trasie wiele może się zdarzyć.




Uprzedzam że zadowolimy się nawet kawałkiem podwórka byle ciepła woda była.

pozdrawiam wszystkich Fifi :wink:


To u mnie możecie zadowolić się podwórkiem, altanką z grillem, ciepłą wodą . Garażem, może nie profeska ale własny ;D Dachem nad głową, ciepłą wodą i karcherem do wypucowania :)

To jest dokładnie okolica Strzelec Krajeńskich 5 km obok :)

Wyjechać mogę po was ale obawiam się że bd miał już tylko plastika :)


Numer : 609678621
Mądrość to zdolność przewidywania .

mateuszMX
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 37
Rejestracja: wt, 17 cze 2008, 21:18
Motocykl: rm 125 03'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Smolajny
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Fifi'ego

Post autor: mateuszMX » pn, 20 lut 2012, 19:28

Fifi pisze:Nikt żadnej willi nie wymaga zadowolimy się nawet kawałkiem podwórka byle ktoś udostępnił ciepłą wodę i było gdzie moto wstawić.
Generalnie trasa będzie jeszcze dokładnie ustalona i zaplanowana, oczywiście tylko przebieg a nie czas i termin gdzie dokładnie w jakim miejscu będziemy bo nie ma takiej możliwości zwłaszcza że %%% pewnie nie będzie nigdzie brakowało i trzeba będzie wrócić do stanu używalności by jechać dalej.
Gdzie i kiedy będziemy będę na bieżąco informował na forum wraz z dołączoną dokumentacją fotograficzną z aktualnie odwiedzonych ludzi i miejsc.
Generalnie będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś by mógł nam udostępnić w razie potrzeby jakiegoś garażu bo wiadomo że np szczuku będzie musiał gdzieś po drodze tłok wymienić ja pewnie z 20 razy olej a wiadomo że na torze może być ciężko z niektórymi czynnościami serwisowymi.
Będziemy max w czwórkę czyli ja, szczuku, rg166, i philipee.
Jak już zaktualizuję mapkę trasy będę wdzięczy za informacje gdzie moglibyśmy się zatrzymać (sprawdzone gospodarstwa agroturystyczne) oraz kontakt do Was w razie gdybyśmy potrzebowali jakieś pomocy bo wiadomo że przez ok 3 tyg w trasie wiele może się zdarzyć.

Uprzedzam że zadowolimy się nawet kawałkiem podwórka byle ciepła woda była.

pozdrawiam wszystkich Fifi :wink:
Fifi pamiętaj na mnie możesz liczyć :D u mnie macie juz zapewnione podwórko a altanką i grillem / garaż pełen narzędzi i karchera oraz nocleg ciepła wodę :D i oczywiście zabieram was na wszystkie okoliczne tory mniej znane ale też dobre tak ze na moje strony licz ze 3-4 dni :D i jak cos to odezwij sie na kom bo jestem tobie winien taką przysługę kolego :drinkers: :drinkers:
2t power

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”