Galeria Mosiek96 - Kx80.

Tu umieszczaj linki do twoich fotografii posadzonych na innych serwerach
Autor tematu
Mosiek96
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: czw, 15 wrz 2011, 23:16
Motocykl: Kawasaki kx 80.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Galeria Mosiek96 - Kx80.

Post autor: Mosiek96 » pn, 19 wrz 2011, 20:41

Witam dziś chciałem wam zaprezentować moją galerie.
Na początek może się przedstawię , mam na imię Artur kumple mówią na mnie Mosiek i mam 15lat ,jestem z Wadowic <woj.Małopolskie>.
Moja przygoda z motorami zaczęła się w 2009r Kiedy kupiłem swój pierwszy motor jakim był Diabolini xb 33 50cc z homologacją http://www.youtube.com/watch?v=dJ1w28LIGzU <zima 2009/2010>lecz na tym motorze nie dało się nigdzie jechać w teren bo był na oponach typu Slick i się strasznie ślizgał. Potem poprosiłem mamę o coś lepszego korzystając z okazji że kumpel sprzedawał Kx 80 1997 r za przyzwoitą cenę kupiłem go i byłem bardzo zadowolony. Potem przyszedł czas na ubiór , ochraniacze to podstawa. Teraz mam wszystko czego potrzebuje. Po około 3miesięcy jazdy po jakimś polu itp przeniosłem się na tor w Kozincu , Poznałem bardzo fajnych ludzi też tam jeżdżących i zaczęli mi doradzać co źle robię itp. Teraz troszkę urosłem <około 180cm> i ten motorek jest dla mnie za mały , Myślę nad zmianą na 125 2t w marcu po zimie. Fotki będę zamieszczał w dużych odstępach czasu ponieważ teraz nie mam za dużo czasu na jazdę. Poniżej zamieszczam fory i filmiki z mojej jazdy. <P.S Nie jestem zawodowcem więc nie skacze bardzo wysoko , Miałem już razy groźny wypadek właśnie przy skoku i teraz się boje>
http://www.youtube.com/watch?v=eMX9tHIn ... ideo_title
http://www.youtube.com/watch?v=EOoUIwCo ... ideo_title
Teraz będą foty z toru :













świeżo po umyciu :)


Tutaj początek stawiania na koło ,



III Ogólnopolska Pielgrzymka Motocyklistów - 27.08.2011 , Nie bójcie się na co dzień jeżdżę w ochraniaczach , butach. Tam jakbym ubrał strój , buty itp to bym się chyba ugotował .



To chyba na razie wszystkie foty. Uwag będzie dużo ale proszę pisać , Będę próbować szkolić się pod względem techniki , Lecz teraz rzadko będę na torze.
Pozdrawiam Artur

Autor tematu
Mosiek96
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: czw, 15 wrz 2011, 23:16
Motocykl: Kawasaki kx 80.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Mosiek96 - Kx80.

Post autor: Mosiek96 » śr, 21 wrz 2011, 19:23


Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Mosiek96 - Kx80.

Post autor: mrówcia » śr, 30 lis 2011, 12:39

szybko zacząłeś będą z Ciebie ludzie :lol: ale tak na poważnie fajnie że jeździsz, załapałeś bakcyla i teraz może być tylko lepiej :D ścigałam się dość spory czas temu z takimi jak Ty i mają sorry za wyrażenie "dzieciaki" potencjał, życzę żeby Tobie jego nie zabrakło i byle do przodu :D :D
i jeszcze skokami się nie stresuj ja słabo skacze i żyje też się bałam i może dalej boję :mrgreen: :mrgreen: a 125 w 2T wg mnie doby wybór jeszcze nie za ciężkie, ale już jakaś moc jest :)
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Autor tematu
Mosiek96
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: czw, 15 wrz 2011, 23:16
Motocykl: Kawasaki kx 80.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wadowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Galeria Mosiek96 - Kx80.

Post autor: Mosiek96 » śr, 30 lis 2011, 13:58

Dzięki , też się przerzucam na 125 ale dopiero nowy sezon gdzieś tak marzec/kwiecień. Myślałem nad full cross albo exc 125 tyle że prawka nie mam :D Ale pewnie kupie full crossa... Teraz nie jeżdżę bo robię z motorem... Wszystkie płyny , oleje wymieniam , regeneracja zawieszenia itp robię , a po 2 nie mam z kim:D Ale kumpel kupił quada więc jakieś wypady do lasu będą. A w następnym sezonie myślę kupić przyczepkę i jak będę mieć 125 to jeździć na tory w małopolsce więc foty będą się ukazywać na razie tak jak napisałem nie jeżdżę to nie dodaje nowych zdj...
Pozdrawiam Artur

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Galeria Mosiek96 - Kx80.

Post autor: mrówcia » śr, 30 lis 2011, 23:43

spoko moja galeria potrafi stać po pół roku i więcej bo ja nie mam ani fotografa ani czasu :P exc dobra sprawa, gorzej że z tego co widziałam jeszcze nie możesz zrobić prawka, no i to są niestety koszta, więc ekonomiczniej wyjdzie full cross i przyczepka. Ja jeżdżę z tatą i gdyby nie on też była bym sama sobie więc wiem co czujesz..
w sprawach technicznych pomogą chłopaki życzę powodzenia i będę obserwować galerię w przyszłym sezonie :mrgreen: :mrgreen:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze fotki”