FMX w Polsce

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » wt, 7 lis 2006, 17:14

Jak się komuś nie podoba czyjeś zdanie i ma ochote komentować KOGOŚ a nie jego zdanie, to można zmienić piaskownice.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

piotrek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 52
Rejestracja: pn, 2 paź 2006, 10:15
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: piotrek » wt, 7 lis 2006, 20:06

Ach czytam i czytam tak. Osobiście jestem zdania że i Ogłaza i Kłopot są zajebiś-- Dlaczego więdz pojawiają sie jakieś strony broniące raz to jednego raz drugiego ?
Pytanko do kol. Kaze dlaczego uważasz że Kłopot ma jakąś niepoprawną otoczke medialną ? Bynajmniej z tego co zaopserwowałem to tylko raz był na motox było info że zrobił bekflipa na małym crossie na 80. Pytam z ciekawości bo takie stwierdzenie pojawiało sie juz kilkakrotnie
Ps ja też trzymam kciuki za Ogłaze w Katowicach :!:
Wszystko jest możliwe...
...tylko nie wszystkojest łatwe :]

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 7 lis 2006, 20:20

Pytanko do kol. Kaze dlaczego uważasz że Kłopot ma jakąś niepoprawną otoczke medialną ? Bynajmniej z tego co zaopserwowałem to tylko raz był na motox było info że zrobił bekflipa na małym crossie na 80. Pytam z ciekawości bo takie stwierdzenie pojawiało sie juz kilkakrotnie
Ps ja też trzymam kciuki za Ogłaze w Katowicach
No i zupełnie inny ton pytania, tak to ja moge rozmawiać.
Otóż uważam że to nagłośnienie itd tego backflipa (niewylądowanego jednak jeszcze poza basenem) to lekka przesada. I było o tym dużo mówione w necie. Ja rozumiem, że to jest Polska, że to i tamto ale trzeba równać do lepszyc i według mnie nie ma czym sie jarać. Mimo to szanuje obu zawodników, są dla mnie przykładem ciężkiej pracy. Kolega Greg wleciał na mnie z jakimiś urojeniami, że ja niby tne komara przed kompem jak inni jezdzą na rampie. Fajnie, ciesze sie razem z tobą i życze powodzenia jak oceniasz ludzi przez internet. Ja nie oceniłem Darka Kłopota jakim jest człowiekiem tylko fakt nagłaśniania backflipa do gąbek.
I też pierdolisz o jakimś marudzeniu (Greg) ja o Bartku O. nic złego nie powiedziałem, jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to najdalej strone dalej pochwalam jego zajebisty styl.

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » wt, 7 lis 2006, 20:51

eeech KAZE ja nie czytam ze zrozumieniem.Przecież mnie też jara skakanie Barta i napisałem że nieulega wątpliwości że jest lepszy od Darka.Mnie chodzi tylko o to że co chwiljkę ktoś to atakuje a to broni jednej czy drugiej strony a ja nie widze sensu bo obie strony ze sobą NIE konkurują. Popatrzcie w którym miejscu jest Bartek a gdzie Darek. Mnie tylko boli brak doceniania jakiejś inicjatywy.Jeśli koleś cięzko pracuje bpo ma zajawkę i skacze backflipa do basenu 80(czego żaden polak jeszcze nie zrobił to jednak jest to warte zaintaeresowania. Jak Bart wystartował na Night of the Jumps pierwszy raz w Berlinie i prawie nic mu nie wyszło i był to słaby występ(byłem tam) to cieszyłem soie że w końcu tam jest a on z zawodów na zawody zajmuje coraz lepsze miejsca.
Aha wracając do Kłopotowego flipa to ten flip na 80 został zlądowany na górce obecnie Daro do basenu skacze na 250 i mu wychodzi ale to pewnie nie warte wspomnienia.
I myśle że warto o tym mówić międzynami fanami fmx-u ale jeśli ciebie to nie jara to odrazu stwierdziłeś że to jakaś beznadziejnaotoczka medialna.
A jeśli ty zrobisz supermena to nie wierze że tu o tym nie napiszesz bo to jest coś dla ciebie ekstra. I tylko o to tu chodzi.
Mam nadzieje że ten post będzie ostatnim 6tego rodzaju a my skończymy wszyscy z kłótniami kto lepszy.Bo przecież wiele lepiej piszmyo jakiś świetnych zajawkach.
A co do oceny fmx-u to jestem fanem old shoolowych tricków sam nie przepadam za backflipami, zgadzam sie z kolegą co ocenia styl.
A więc mam prośbę byśmy skończyli z docinkami wstronę ui tak naszych jedynych coś potrafiących freestylerów(Barta i Darka)
Póki co ja zapraszam do wrzucania namiarów na siebie do tematu FREESTYLERZY AMATORZY bo bede robił imprezkę w wakcje razem z konkursem skakania i takie tam. Chłopaki z Cross-Demons już wiedzą że kończy sie to niezłą bibką.
Make tricks not war.
freestyle for life

greg-xfun
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 99
Rejestracja: pt, 11 sie 2006, 09:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: greg-xfun » wt, 7 lis 2006, 20:57

p.S. Także ja już nikogo nie mam zamiaru oceniać no chyba że tricki. Nie chce kłotni czy wojny napisałem co czułem. Pozdro
freestyle for life

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » wt, 7 lis 2006, 21:04

A jeśli ty zrobisz supermena to nie wierze że tu o tym nie napiszesz bo to jest coś dla ciebie ekstra. I tylko o to tu chodzi.
Nie, nie pokazałbym, bo zrobiłbym to dla siebie a nie dla poklasku na forum. Mniejsza z tym, każdy ma swój punkt widzenia i nie ma się co kłócić. I ja też nie chce rzadnej wojny, wydaje mi sie że na 4um są ludzie na poziomie i takie gniewanie sie na siebie jest bez sensu. Ostrzejsza wymiana zdań i nic poza tym.
Make tricks not war.
Amen.

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”