Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Wszystko na temat freestyle MX - w kraju i na świecie
pawelgawel
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 56
Rejestracja: pt, 25 sie 2006, 14:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: pawelgawel » śr, 9 kwie 2008, 00:25

sam sie chlopcze osmieszasz, miales kiedykoliwek jakis numer TMC w reku?

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: MX_Bartek » śr, 9 kwie 2008, 07:00

ehh, otwórz oczy, oni pokazali jego jako przykład polskiego fmx. popatrz teraz komentarze. przeciętny Amerykanin teraz myśli, że tak właśnie to u nas wygląda. co z tego, że my wiemy jak jest naprawdę?

maromistrz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: sob, 15 paź 2005, 19:10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: maromistrz » śr, 9 kwie 2008, 14:16

MX_Bartek pisze:a ja dalej myślę, że oni sobie trochę zadrwili. sam tytuł - "polish fmx" to wyjaśnia. nagłówek "polski fmx", a niżej proste tricki na starym złomie. ktoś czytając to właśnie tak myśli sobie o polskim motocrossie. niech każdy jeździ sobie na czym chce i jak chce, ale fakty są takie, że Łukaszczyk goniąc za sławą ośmieszył polski motocross przed milionami ludzi odwiedzających ten portal. nie chce nikogo obrażać, ale ja to tak odbieram.
dokładnie tak samo to odbieram...

Murfel
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: pn, 12 lut 2007, 09:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: Murfel » śr, 9 kwie 2008, 14:37

maromistrz pisze:
MX_Bartek pisze:a ja dalej myślę, że oni sobie trochę zadrwili. sam tytuł - "polish fmx" to wyjaśnia. nagłówek "polski fmx", a niżej proste tricki na starym złomie. ktoś czytając to właśnie tak myśli sobie o polskim motocrossie. niech każdy jeździ sobie na czym chce i jak chce, ale fakty są takie, że Łukaszczyk goniąc za sławą ośmieszył polski motocross przed milionami ludzi odwiedzających ten portal. nie chce nikogo obrażać, ale ja to tak odbieram.
dokładnie tak samo to odbieram...
To napiszcie sprostowanie jak to u nas jest zajeb....e .

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: superpimp » śr, 9 kwie 2008, 15:18

Ja niemoge :shock: ale jesteście leszcze... łukaszczyk wcle nie goni za sławą to po pierwsze. Po drugie on tylko dawał filmiki na youtube a to że sie nim zainteresowano to nie jego wina :o
Po trzecie jak wam kur** niepasuje że latał cztką to mu kupcie nową crke z tuningowaną zawiechą doluzcie profesjonalny fmx park i wam niebędzie zawadzać. Niemożecie winic chlopaka za to że chce jezdzic a niema srodkow na to by sie wozic maks laczkami :roll: . Po czwarte żaden z was na waszych crkach 08 niezrobi zadnego z "prostych" (niewiem jak mozna mowic o czyms proste jak sie tego nigdy nierobiło no chyba ze sobie porównujecie do pro z usa)tricków które on robi na czetce więc zamknijcie sie i niegadajcie głupot!! Jak jestescie tacy straszni pro i macie najnowsze sprzęty to spoko(tatuś i mamusia mają $$) to spoko ale nie mówcie takich głupot o łukaszczyku bo w porównaniu do niego jestescie mega leszcze i tylko oglądacie motory w garazach czytacie co jakis pro niezrobil ze swoją maszyną a sami nieumiecie nawet po prostym kawałek przejechać. pewnie paru z tych co tacy "mądrzejsi" nawet niema motorów :lol: a są tacy "PRO". To co piszą amerykanie to inna sprawa pozatym były także pozytywne komentaze :wink:
Amerykanie też są różni :wink: Kto wie moze ten koment dodał jakiś "patriota" z forum.

paskuda
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: ndz, 28 paź 2007, 18:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Leszno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: paskuda » śr, 9 kwie 2008, 15:50

superpimp podzielam zdanie...

Co do Marcina - jak dla mnie koleś wymiata. I co z tego, że zaczynał wiadomo na czym? Moi drodzy, chłopak umieścił swoją amatorke na YT i jestem pod ogromnym wrażeniem, że taki portal się nim zainteresował - co do niektórych waszych komentarzy - nie rozumiem Was... Chłopak już poniekąd odniósł sukces i za to mu chwała! Oby było tylko lepiej!

Nie ma co się z niego śmiać, wcale nie przynosi nam wstydu - wręcz przeciwnie - wydaje mi się, że możemy być dumni z naszego rodaka. Wiadomo jakie miał warunki, no i co? To nie powód, żeby go jechać... A komenty pod wywiadem (na oficjalnej str.) nie ma co traktować poważnie, jak niektórzy są tacy koazy to niech pokażą swoje umiejętności... Osobiście życzę mu powodzenia... :mrgreen:

a tak btw. zauważyłam, że jak ktoś coś źle napisze i ktoś inny się zbuntuje i zacznie go jechac to większość hurtem zaczyna autora posta zjeżdzać... Opanujcie się trochę.. Nie tak agresywnie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i zamiast jechac się jak bore suki przemyślcie trochę co piszecie.. Bynajmniej niektórzy - nie piję do wszystkich :wink:
pzdr

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: MX_Bartek » śr, 9 kwie 2008, 17:17

normalka, że jak się sprzeciwi większości osób bez własnego światopoglądu, idącego za głosem większości to zaczną po tobie jechać. kto nie z nami, ten przeciwko nam. chodzi o to, żeby nie bać się tego co sądzimy. nic nie jechałem po nim. uważam, że on to robił dla jaj, zwykłe wygłupy, a jak ktoś się tym na serio zainteresował to trzeba korzystać i dobrze... ale wkurza mnie, że teraz myślą, że tak wygląda motocross w Polsce. bo chyba o to chodziło twmc, skoro dali taki tytuł, ośmieszyć nas, ot co. superpimp, założę się, że narzekasz na prezydenta(bo wszyscy mówią, że wstyd jak pojedzie za granicę to zrobi kichę), ale to nie kicha dla Polski? dla ciebie nie bo wszyscy mówią, że nie.
odezwa do "wszystkich" - wkurza mnie też, że na stronie głównej motox'a jeździcie po Bogu ducha winnemu Darku Kłopocie, który coś sobie tam skacze, robi to co lubi. ale na forum już nie macie takiego poczucia anonimowości i mówicie, tylko to co reszta, albo milczycie, boicie się tego co myślicie, to śmieszne.

paskuda
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: ndz, 28 paź 2007, 18:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Leszno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: paskuda » śr, 9 kwie 2008, 17:25

Bartek po części przyznam Ci racje... ale! dlaczego TWMC miałby nas ośmieszać? A w tytule nie widzę nic złośliwego, obrażającego, ośmieszającego etc. "Polish Freestyle with Marcin Lukaszcyk" - "Polski Freestyle z Marcinem Łukaszczykiem" - co w nim nie tak ? :shock: Tak jak już pisałam generalnie nie przejmowałabym się komentarzami (tymi negatywnymi). Będę czekać na rozwój sprawy... wtedy się okaże co miało na celu TWMC 8)

edit: a Ci co ślizgają się po Darku Kłopocie to anonimowi cwaniacy, brak szacunku - a lepiej by sami nie zrobili - szkoda słów.
pzdr

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: superpimp » śr, 9 kwie 2008, 20:45

MX_Bartek pisze:normalka, że jak się sprzeciwi większości osób bez własnego światopoglądu, idącego za głosem większości to zaczną po tobie jechać. kto nie z nami, ten przeciwko nam. chodzi o to, żeby nie bać się tego co sądzimy. nic nie jechałem po nim. uważam, że on to robił dla jaj, zwykłe wygłupy, a jak ktoś się tym na serio zainteresował to trzeba korzystać i dobrze... ale wkurza mnie, że teraz myślą, że tak wygląda motocross w Polsce. bo chyba o to chodziło twmc, skoro dali taki tytuł, ośmieszyć nas, ot co. superpimp, założę się, że narzekasz na prezydenta(bo wszyscy mówią, że wstyd jak pojedzie za granicę to zrobi kichę), ale to nie kicha dla Polski? dla ciebie nie bo wszyscy mówią, że nie.
odezwa do "wszystkich" - wkurza mnie też, że na stronie głównej motox'a jeździcie po Bogu ducha winnemu Darku Kłopocie, który coś sobie tam skacze, robi to co lubi. ale na forum już nie macie takiego poczucia anonimowości i mówicie, tylko to co reszta, albo milczycie, boicie się tego co myślicie, to śmieszne.

O przepraszam o tym czy ja mam swoje poglądy to mi tu nie pyskuj ja bym tak kogos nie ocenial :roll: Tak wogule to co ty o mnie wiesz?? Myślisz że jestem jakims .. co zawsze mowi tak jak inni?? A jeszcze tak w ogule to widze ze jestes 92r. więc chciał bym ci wyjasnic iż np. jak większośc ludzi np 70% mówi tak a pozostałe 30% nie to raczej to 70 ma rację a nie naśladują innych :wink: Więc zawsze będziesz wszystkich posądzał o to że "oni tak mowią bo ktoś tak mówi" :|

Po drugie to w wieku 15 lat niesądze byś wiedział cokolwiek o polityce i w tym wypadku sądzę ze to ty powtarzasz to co tam mówią np. twoi rodzice :wink: Ja nikogo nieosądzam ale jakoś mi sie niewydaje zeby 15sto latek odłożył sobie na sxfa 07r. więc (moge sie mylic) ale wydajesz mi się zdeczka rozpuszczony i myślisz że wszystkim to tak łatwo przychodzi
:finga: A no i jak uważasz że lukaszczyk nas upokaża to według mnie nawet myśląc twoim tokiem że amerykanie uważają ze u nas trzeci świat (po hu**) to Łukaszczyk pokazuje tylko jakie polacy mają chęci i samozaparcie. ha i jak uważasz że on to robi dla wygłupu to nie sądze bo raczej nikt nie ryzykował by życia i zdrowia... żeby sobie pożartować :|



BEZ ODBIORU BO DOSTANIEMY JAKIEŚ OSTRZEZENIA ZA KŁUTNIE (Nie ustąpie od SWOJEGO zdania)

MX_Bartek
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 518
Rejestracja: ndz, 26 sie 2007, 22:24
Motocykl: KTM 250 SXF '07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: MX_Bartek » śr, 9 kwie 2008, 21:26

po pierwsze to nie kłótnia tylko dyskusja :wink:
po drugie, nie wiem ile masz lat, ale jak w wieku 15 nie miałeś własnego światopoglądu to porażka
po trzecie, to ja całe wakacje pracuje, żeby sobie dozbierać fundusze do realizacji pasji jaką jest motocross, więc nie mów, że jestem rozpuszczony.
po czwarte to, że większość uważa coś za słuszne to nie znaczy, że tak naprawdę jest

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wywiad z Marcinem (tłumaczenie)

Post autor: superpimp » śr, 9 kwie 2008, 22:02

MX_Bartek pisze:po pierwsze to nie kłótnia tylko dyskusja :wink:
po drugie, nie wiem ile masz lat, ale jak w wieku 15 nie miałeś własnego światopoglądu to porażka
po trzecie, to ja całe wakacje pracuje, żeby sobie dozbierać fundusze do realizacji pasji jaką jest motocross, więc nie mów, że jestem rozpuszczony.
po czwarte to, że większość uważa coś za słuszne to nie znaczy, że tak naprawdę jest
1.to fajnie..
2.Mowie tylko że w tym wieku raczej nie ma sie stycznosci z polityką tzn. taką która by cos zminiała nie placi sie jeszcze podatków etc.
3.Napisałem nie napewno.
4.tak aczkolwioek jest większe prawdopodobienstwo :wink:

-Dobra juz kazdy mysli jak mysli ale łukaszczyk jest man i basta.
-Teraz to wszyscy byście sie najlepiej w usa widzieli (jedźcie nie bronimy), (wogule niewiem czemu ludzi tak obchodzi co sobie o nas myśli ameryka :?

no i zeby było jak to policja amerykanska mowi w komediach : "you've got right to remain stupid" (masz prawo zachować głupote)

ps. nie wiem który z nas jest głupi sie znaczy ma racje :wink: Żeby nie było że jakiś podtekst...

ODPOWIEDZ

Wróć do „MX Freestyle”